Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Ding! Zrodil se nový Zahrádkář..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Break
Nový Člen

Karma uživatele Break - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 3  

Obecné Ding! Zrodil se nový Zahrádkář.. Příspěvek č. 1

Zdravim všecky Growery! Jsem tu nový a už sem obdržel zprávu ve smyslu "Jakto že sem ještě neposlal ani jeden příspěvek". No důvod je ten že nemám potřebu sem psát protože tady vše okolo pěstování jak venku tak doma se dozvim . Až pochytám nějaký ty zkušenosti tak se rozjedu ale ted někam psát a dělat chytrího se mi nechce.Takovej já nejsem.

Jinak mi žijou momentálně 2 kytky. Dvě co sem měl schovaný v keříku si pochutnaly slimáci. Jedna kytí co mám doma na parapetě už mi kvete No joo mam z toho radost kdo né poprví! A ta druhá venku je nějaká divná má docela širokej stonek a pár okousaných listů od zvěře z lesa. Vlasy, sůl Nezabírá.. No tim vás hltit nebudu.. Mě zatim postačí ta holčina na parapetě.. Joo a chtěl jsem se optat na hnojivo, nikde sem tu nenašel zkušenosti se slepičákem.. Já ho používám a kámoš ho použivá taky jeho uroda zhuluje výtečně.. Jesly je nějakej vážnej důvod proč nehnojit slepičákem hned sem prosim. Vipadá že kytí chutná a je zdrává žádná nemoc..

Jinak doufám že sem timto Threadem nikoho nenaštval ale to ne sou tu samí pohodáři Je to tak ?
Všem přeju at jsou kytí zdraví po celý jejich život a velký výnos samozřejmě.. Mějte se! Pěstu Zdar..

Old Post 30-06-2008 v 16:30 PM
Break je offline   Profil uživatele Break   Find more posts by Break   Foto galerie člena Break   Click here to Send Break a Private Message   Add Break to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SAFRI570
Nový Člen

Karma uživatele SAFRI570 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 1  

Organika Příspěvek č. 2

Slepičáky jsou v poho ale hlavně na květ.
Jinak je tu toho celkem dost o BIO hnojivech stačí použít hledání.

lol už dělám chytrýho xD

Ať to roste !!

Old Post 30-06-2008 v 17:07 PM
SAFRI570 je offline   Profil uživatele SAFRI570   Find more posts by SAFRI570   Foto galerie člena SAFRI570   Click here to Send SAFRI570 a Private Message   Add SAFRI570 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Break
Nový Člen

Karma uživatele Break - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

Safri to zabolí.. Musíš hold vyčkat až ti bude 18let.

Old Post 01-07-2008 v 12:30 PM
Break je offline   Profil uživatele Break   Find more posts by Break   Foto galerie člena Break   Click here to Send Break a Private Message   Add Break to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-05-2012 - skoro nový zahrádkář - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7635370 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív