Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » klon beladony pestovany na strome a dozrie pod LAMP?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Green General
Nový Člen

Karma uživatele Green General - 82% PěstitelskáKarma uživatele Green General - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 24  

Obecné klon beladony pestovany na strome a dozrie pod LAMP? Příspěvek č. 1






ZDRAVICKO PESTOVATELIA
-viem ze som uz cast tohto snazenia pisal v casti pestovanie na strome , ale to som este nevedel ze to neskonci len pritom a mam to cele nafotene tak som sa rozhodol urobit cely thread
-nevedel som kam ho umiestnit ..pretoze:

-ide oodrezok Belladony , ktoreho matka bola pestovana zo semienok z netu od Sensiseeds.v skryni pod umelym osvetlenim..a najar som ho dal na strom von pod origo slnce,no nestihol dozriet tak naspet snim pod Lamp.Zlozite?

-mam to vsetko nafotene tak sa chcem podelit.....
-a kedze som so SLOVENSKA a nie z maleho holandska ako vecsina zvas berte ohlad ...vecsina veci svojpomocne zohnana ,vyrobena skonstruaovana....kupene len semiacka a hnojky.

a este jeden dotaz..nepiste sem prosim koli odrezanemu stromu uz som sa toho nacital dost.... ď

foto1) -takze zacalo napad vznikol jeden prijemny vecer pri posedeni s kamosmi ked si majko ukladal tic tac



foto2) -mal som prave pod svetlom Belladonu Matku, a tri jej klony







foto3) -tak sme vybrali tento jeden a ze ho dame nastrom .aby mal maximum svetla a aby ho nik neukradol...brali sme to viacmenej ako pokus..










foto4) -vedro sme osadili uplne navrch stromu,riadne prichytili a pre odtok spravili dieri asi 5 cm odspodneho okraja...






foto5)-inak su to tieto semiacka...

Naposledy upravil Green General 20-10-2008 v 22:35 PM

Old Post 20-10-2008 v 17:39 PM
Green General je offline   Profil uživatele Green General   Find more posts by Green General   Foto galerie člena Green General   Click here to Send Green General a Private Message   Add Green General to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green General
Nový Člen

Karma uživatele Green General - 82% PěstitelskáKarma uživatele Green General - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 24  

photos Příspěvek č. 2




foto1) -aby ste vedeli ze to nebolo nizko tak na tejto foto je odfoteny majko zhora....(on tam nikdy nebol












foto2) pohlad zoom zdialky














foto3) pohlad zdialky

Naposledy upravil Green General 20-10-2008 v 21:02 PM

Old Post 20-10-2008 v 20:48 PM
Green General je offline   Profil uživatele Green General   Find more posts by Green General   Foto galerie člena Green General   Click here to Send Green General a Private Message   Add Green General to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green General
Nový Člen

Karma uživatele Green General - 82% PěstitelskáKarma uživatele Green General - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 24  

foto Příspěvek č. 3






takze to uz mame zasadeny spominany odrezok belladony od sensistar
-na prvych dvoch foto ma sietku ochrannu proti vetru dazdu ..bo pradsalen vyliezol zo skrine a este bol aj oslabeny sviluskami...



-nasledujuce foto budu bez popisu ..rastie Rastie RAstie RAStie
A RASTIEEEE

Naposledy upravil Green General 20-10-2008 v 21:28 PM

Old Post 20-10-2008 v 21:03 PM
Green General je offline   Profil uživatele Green General   Find more posts by Green General   Foto galerie člena Green General   Click here to Send Green General a Private Message   Add Green General to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green General
Nový Člen

Karma uživatele Green General - 82% PěstitelskáKarma uživatele Green General - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 24  

fotecky Příspěvek č. 4



jop jop

Naposledy upravil Green General 20-10-2008 v 21:51 PM

Old Post 20-10-2008 v 21:29 PM
Green General je offline   Profil uživatele Green General   Find more posts by Green General   Foto galerie člena Green General   Click here to Send Green General a Private Message   Add Green General to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green General
Nový Člen

Karma uživatele Green General - 82% PěstitelskáKarma uživatele Green General - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 24  

fotkaaa Příspěvek č. 5





a toto vyrastlo...no celkom pekne to nakoniec spuchlo bo sme mysleli ze ani siska sa neobjavy,nic neukazoval a odrzu za par dni..ale aj tak este nedozrete..a vonku uz skarede pocasie nemohol ostat bo plesen tak ze ho skusime presadit ,ved prinajhorsom aj tak len uschne

tak z vedierka do auta a prevoz do skrine
250 sodik vybojka
150 ortut vybojka

Naposledy upravil Green General 20-10-2008 v 22:08 PM

Old Post 20-10-2008 v 21:57 PM
Green General je offline   Profil uživatele Green General   Find more posts by Green General   Foto galerie člena Green General   Click here to Send Green General a Private Message   Add Green General to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green General
Nový Člen

Karma uživatele Green General - 82% PěstitelskáKarma uživatele Green General - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 24  

foto Příspěvek č. 6





takze je to v skrini sice vsetko narychlo a dost nezodpovedne .. ale co uz znudze cnost..viem sa ktomu dostat tak raz za tyzden priemerne ... takze som naychlo musel vymysliet zalievanie .. mate ho dole na fotkach..aj som to dokreslil pre ludi s mensou fantaziou ak nejaky dotaz opytajte sa...hnojky na fotke su ADVENCE HYDROPONICS zakladne v podstat+fosfor a ,dusik na znizenie Ph..ale nemam merak len akvin test a to je bieda...tuzim po kombe od Hany ak citate rodicia tak podstromcek poprosim

Naposledy upravil Green General 21-10-2008 v 15:06 PM

Old Post 20-10-2008 v 22:17 PM
Green General je offline   Profil uživatele Green General   Find more posts by Green General   Foto galerie člena Green General   Click here to Send Green General a Private Message   Add Green General to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green General
Nový Člen

Karma uživatele Green General - 82% PěstitelskáKarma uživatele Green General - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 24  

fotka a a fotka :D Příspěvek č. 7




foto1) -foto zo skrine












foto2) -po prvych par dnoch ..celkom sa to chytilo nebol baat ziadny sok a puchne











foto3)- toto je asi tak po tyzdni pod svetlom a manikure

Naposledy upravil Green General 20-10-2008 v 22:46 PM

Old Post 20-10-2008 v 22:38 PM
Green General je offline   Profil uživatele Green General   Find more posts by Green General   Foto galerie člena Green General   Click here to Send Green General a Private Message   Add Green General to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Cau, ja uz bych to seknul

(k+)

Old Post 21-10-2008 v 17:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 9

ten strom jste urizli vy?

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 21-10-2008 v 20:48 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green General
Nový Člen

Karma uživatele Green General - 82% PěstitelskáKarma uživatele Green General - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 24  

to funclub..Mafia MB:) Příspěvek č. 10



Sol:
citace:
K+ za moc peknou karu, uplne jak kdyby vyjela rovnou z tovarny, zasekl jsem se na tom obrazku asi na tri minuty


Hlava
citace:
jo pekny sisky at ti to dojede , jo a pekne nalestena 1000covka K+


to: Sol-aby si mal co pokukat ked si stal tam 3 minuty tak co teraz
to: Vóďa:este Tyzden na hnojkach potom 2 tyzdne flushing na Final solution..a uvidime co to da ...

-vsetkym dik za koment a karmu ...

Naposledy upravil Green General 23-10-2008 v 17:22 PM

Old Post 23-10-2008 v 14:24 PM
Green General je offline   Profil uživatele Green General   Find more posts by Green General   Foto galerie člena Green General   Click here to Send Green General a Private Message   Add Green General to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green General
Nový Člen

Karma uživatele Green General - 82% PěstitelskáKarma uživatele Green General - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 24  

continued -zber:P Příspěvek č. 11





takze foto so zberu ...

-takze som to dotiahol po dlhej dobe do konca
aj napriek reciam niektorich growerov co tvrdili ked som to startoval ze to nema sancu prezit ,
myslim ze prezilo a az nad moje ocakavenie.























-aj moj pes je vysmiaty z urody







Naposledy upravil Green General 18-12-2008 v 18:45 PM

Old Post 18-12-2008 v 18:34 PM
Green General je offline   Profil uživatele Green General   Find more posts by Green General   Foto galerie člena Green General   Click here to Send Green General a Private Message   Add Green General to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7451560 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív