Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Kubikckuv PC BOX
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kubikcekcz
Nový Člen

Karma uživatele Kubikcekcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 16  

Obecné Kubikckuv PC BOX Příspěvek č. 1


Zdravím všechnyn příznivce zeleně.

Než dokončím svou velkou skříň, tak sem si upravil starou PC skříň. Nejde mi o výnos jen chci zkusit co se dá v tédle malé skříňce vypěstovat. Beru to jen ze zábavy a bych se zatím nenudil. Nikdy jsem ještě nic nepěstoval. Beru to jako menší tréning před velkou skříní. (Než nakoupím všechny potřebné krámy, na velkou skříň, na které zrovna teď nemám moc peněz. Pak ještě než vše nakoupím namontuju atd..) Velkou skříň rozjedu koncem září.

ROUND 1.

Semena:
Feminizovaná
Bubba Kush (nevím kolik jich tam nakonec šoupnu, zatím jsem dal klíčit jedno semínko ze kterého udělám řízky)

Světlo:
15W usporka na růst.
Na květ něco koupím později. (Podle toho co my potom doporučíte)

Substrát:
Pro pokojové rostliy plus keramzit.

Hnojky:
Hnojit budu ze začátku kopřivama.

Myslíte že 15W bude pro růst stačit? Nemám koupit třeba 24W? Box je celkem malý..
Na fotce moje PC skříň.

Naposledy upravil Kubikcekcz 27-08-2010 v 14:02 PM

Old Post 26-08-2010 v 16:59 PM
Kubikcekcz je offline   Profil uživatele Kubikcekcz   Find more posts by Kubikcekcz   Foto galerie člena Kubikcekcz   Click here to Send Kubikcekcz a Private Message   Add Kubikcekcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 2

Kubikcek taiga je autoflower takze rizky s nej asi neurobis... cim vias wattov tym lepsie ja ked som pestoval v krabici tak som mal 24w na plochu 12x20cm a prislo mi to malo ale na rast by to malo stacit

Old Post 27-08-2010 v 13:38 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubikcekcz
Nový Člen

Karma uživatele Kubikcekcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 3


Tak změna nakonec budu pěstovat "Bubba Kush" Dostal jsem od kamaráda už předklíčené, za předchozí taigu. Na fotce Bubba Kush po dvou dnech ve hlíně

Old Post 27-08-2010 v 14:08 PM
Kubikcekcz je offline   Profil uživatele Kubikcekcz   Find more posts by Kubikcekcz   Foto galerie člena Kubikcekcz   Click here to Send Kubikcekcz a Private Message   Add Kubikcekcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nexius
Stálý Člen

Karma uživatele Nexius - 73% PěstitelskáKarma uživatele Nexius - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 4

Šéfe chtělo by to přihrnout hlínou až k prvním lístkům, světlo posuň na co nejblíž to pujde, ta úsporka by téměř neměla topit, tak to nech na +- 1cm od vrcholku.
Chtělo by to na prcka něčím foukat, aby byl trochu silnější stonek.
A rozhodně se neboj tam těch úsporek přidat...15w je fakt málo

1.MikroIndoor - GW,OB - úsporky
2. Mikrogrow - Ed rosenthal, Buddha - úsporky

Old Post 27-08-2010 v 15:19 PM
Nexius je offline   Profil uživatele Nexius   Find more posts by Nexius   Foto galerie člena Nexius   Click here to Send Nexius a Private Message   Add Nexius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
St3wk0
Stálý Člen

Karma uživatele St3wk0 - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 5

Ahoj,

keď nechceš investovať veľa do svetla, tak si kúp túto 50 W úsporku. Do PC na experiment myslím postačuje. Bohužiaľ neviem či ju predávajú aj v ČR. Skús pohľadať ak máš záujem.

http://www.euro-pc.sk/?Mode=Sti&StiId=20167

Old Post 28-08-2010 v 00:15 AM
St3wk0 je offline   Profil uživatele St3wk0   Find more posts by St3wk0   Foto galerie člena St3wk0   Click here to Send St3wk0 a Private Message   Add St3wk0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubikcekcz
Nový Člen

Karma uživatele Kubikcekcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6

Nexius: Hlínou Prihrnuto Ted ještě budu kupovat 1x PC fan mám ho dát na přítah a odtah pasivní nebo na opak?

St3wko: Diky za tip! V Čr sem ji nenašel ale určitě se kouknu po něčem podobném, přece neco podobnýho být musí

Old Post 28-08-2010 v 07:08 AM
Kubikcekcz je offline   Profil uživatele Kubikcekcz   Find more posts by Kubikcekcz   Foto galerie člena Kubikcekcz   Click here to Send Kubikcekcz a Private Message   Add Kubikcekcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nexius
Stálý Člen

Karma uživatele Nexius - 73% PěstitelskáKarma uživatele Nexius - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 7

Aktivní odtah a pasivní přítah je nejlepší řešení...a ofuk co?

1.MikroIndoor - GW,OB - úsporky
2. Mikrogrow - Ed rosenthal, Buddha - úsporky

Old Post 28-08-2010 v 12:59 PM
Nexius je offline   Profil uživatele Nexius   Find more posts by Nexius   Foto galerie člena Nexius   Click here to Send Nexius a Private Message   Add Nexius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubikcekcz
Nový Člen

Karma uživatele Kubikcekcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 8

Práve sem myslel že kdyby byl jen přitah a odtach pasivní že by přítach sloužil i jako ofuk. Ale jestli je lepší aktivní odtah tak kopim ty vetračky 2.

Old Post 28-08-2010 v 15:55 PM
Kubikcekcz je offline   Profil uživatele Kubikcekcz   Find more posts by Kubikcekcz   Foto galerie člena Kubikcekcz   Click here to Send Kubikcekcz a Private Message   Add Kubikcekcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dade
Stálý Člen

Karma uživatele dade - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 9

no spíš je lepší pasiv přítah a aktivní odtah a další venťák na ofuk ten je taky hodně důležitej.

Ganja rozvíjí tvé schopnosti. I vědci by ji měli kouřit. Je dobrá pro meditaci. Měla by být povolená všude na světě.
(B. Marley)

Old Post 29-08-2010 v 11:31 AM
dade je offline   Profil uživatele dade   Find more posts by dade   Foto galerie člena dade   Click here to Send dade a Private Message   Add dade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubikcekcz
Nový Člen

Karma uživatele Kubikcekcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10

Dnes jsem udělal do lahve směs která má vyrabět CO2 (voda + droždí + cukr) tak uvidím jestly to na kyti nějak zapusobí. Až se mi do rukou dostane nějakej lepší foťák tak to blejsknu.

Old Post 30-08-2010 v 14:53 PM
Kubikcekcz je offline   Profil uživatele Kubikcekcz   Find more posts by Kubikcekcz   Foto galerie člena Kubikcekcz   Click here to Send Kubikcekcz a Private Message   Add Kubikcekcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubikcekcz
Nový Člen

Karma uživatele Kubikcekcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11


Tak dnes jsem udelal up skříně. Přidal jsem větrák. A pořádně jsem umístil web kameru kterou jsem tam před 3mi dny dal. Foto z webky 3 dny staré. (foťák furt nemám tak jen pro představu jak kytička vypadala před 3mi dny. Ted začala rychle růst .. )

Old Post 01-09-2010 v 14:21 PM
Kubikcekcz je offline   Profil uživatele Kubikcekcz   Find more posts by Kubikcekcz   Foto galerie člena Kubikcekcz   Click here to Send Kubikcekcz a Private Message   Add Kubikcekcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 12

[účet odstraněn]

Old Post 01-09-2010 v 18:23 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 13

svetla si muzes pocheckovat tady http://www.kupzarovky.cz/

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 01-09-2010 v 18:34 PM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubikcekcz
Nový Člen

Karma uživatele Kubikcekcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

Dnes jsem si donesl vodu z bongu a hned jsem to tím zalyl Jinak kyti se daří. Stále nemam foťák takže bez foto

Old Post 04-09-2010 v 19:44 PM
Kubikcekcz je offline   Profil uživatele Kubikcekcz   Find more posts by Kubikcekcz   Foto galerie člena Kubikcekcz   Click here to Send Kubikcekcz a Private Message   Add Kubikcekcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirHerry
Stálý Člen

Karma uživatele sirHerry - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 15

Na co zalívat vodou z bonga? :-D ja tim zalivám dve kytky (obyčejny pokojovky) ale nijak nečekam ze by to bylo lepši... ale daří se jim dobře, ale to jen proto ze maj opravdu pravidelnou a častou zalivku ;-) :-D

Myslim spis ze v tom budou latky ktery kytce na škodu, prosim o nejaky doplnění ;-)

Old Post 05-09-2010 v 07:17 AM
sirHerry je offline   Profil uživatele sirHerry   Find more posts by sirHerry   Foto galerie člena sirHerry   Click here to Send sirHerry a Private Message   Add sirHerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubikcekcz
Nový Člen

Karma uživatele Kubikcekcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od sirHerry
Na co zalívat vodou z bonga? :-D ja tim zalivám dve kytky (obyčejny pokojovky) ale nijak nečekam ze by to bylo lepši... ale daří se jim dobře, ale to jen proto ze maj opravdu pravidelnou a častou zalivku ;-) :-D

Myslim spis ze v tom budou latky ktery kytce na škodu, prosim o nejaky doplnění ;-)


Já sem to četl někde tady na G že se to tím dá zalejvat Zatím sem to celou dobu zalejval vodou s kopřivama a rostlo to dost dobře, tak uvidim..

Old Post 05-09-2010 v 09:31 AM
Kubikcekcz je offline   Profil uživatele Kubikcekcz   Find more posts by Kubikcekcz   Foto galerie člena Kubikcekcz   Click here to Send Kubikcekcz a Private Message   Add Kubikcekcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7054440 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív