Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj 2.Grow 2 /400W indoor Hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Hydroponie Můj 2.Grow 2 /400W indoor Hydro Příspěvek č. 1



Hydro domácí výroby

Naposledy upravil TomasD 03-08-2011 v 11:05 AM

Old Post 06-06-2011 v 12:18 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 2

Osazenstvo 25 kyti Shiva Santi II řízky od Travodlaka v RW kostkách 10/10cm
Světlo 2/400W sodík a na růst rtuťovka mám jen jednu tak druhá jede sodík i růst
hnojivo AH komplet, kořeňák plagron,
na začátku jsem jim nechtěně zvednul EC na 2,05 což nejni moc dobrý ale hned jsem začal ředit a po cca 4 dnech je tam 1,65 a kytky rostou jako z vody

Naposledy upravil TomasD 28-01-2012 v 09:25 AM

Old Post 06-06-2011 v 12:45 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 3

teplota vzduchu vedle lampy 29,2 pod lampou 29,5
závlaha jede nonstop vlhkost kolem 70% ofuk mám 500MM v průměru a teď to jede na 2ku
přidal jsem i druhej menší a to hned pod lampu aby se to nepálilo

Old Post 06-06-2011 v 12:47 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 4

A ten system je udelany jako NFT? ze mas v trubkach textilii a na tom ty kostky a nonstop ti protíká voda?

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 06-06-2011 v 14:01 PM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 5

Textilii jsem vynechal zatim mi nikdo neřekl ani nenapsal skutečnej důvod proč by tam měla bejt ,podle mně kořeny porostou tak jako kytka bude potřebovat a proto jsou od sebe cca 23cm daleko aby senemuseli tlouct kořeny o místo v 150mm trubce kde je hladina něco málo pod polovinou průměru
už jen proto Že newim jak bych tam tu textilii uchytil, i na chatu jsme to probírali takŽe třebas 3. kolo jí tam dám todle je premiéra mýho vlastního hydrosystému


Edit: textilie tam měla bejt kvůli rovnoměrnýmu rozvodu živin údajně k tomu slouží ale když se nad tim zamyslim tak z hlediska mechaniky bo fyziky je to kravina když vám hnojky kolujou celou trubkou nonstop tak je jasný že ty kyti vzadu dostanou taky a Řekl bych že zrovna ty na konci trubky byly jedny z největších oproti tomu na začátku dostávali hnojky uplně nerozmíchaný a ph kolísavý páč když jsem hnojil a upravoval tak Čerpadlo jelo dál , doporučuju vypnout, namíchat a pak teprve zapnout, nejlíp si namíchat vedle nechat ostát a pak přidat ale to je zas nereálný v okamžiku kdyz to kytky vycucnou a je potřeba jen dorovnat nebo přidfat to se pak musí pustit hned po namíchání jinak by se utopili

Naposledy upravil TomasD 28-01-2012 v 09:30 AM

Old Post 06-06-2011 v 14:41 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 6

moc hezky vymysleny

Old Post 06-06-2011 v 16:28 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 7

Update začínající Jungle

Old Post 07-06-2011 v 10:45 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 8

Vyfoť prosimtě, jak máš vyřešený přívod vody do trubky a pak jak stéká do nádrže.. No prostě začátek a konec trubky
dik!

Old Post 07-06-2011 v 15:42 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 9






nevydržel jsem to a rovnou si vyrobil síťku
mno a dal do mrazáku 4 pet lahve s vodou páč teplota vody v rezervoáru 27 to se musí aspoň o 4 srazit

Naposledy upravil TomasD 07-06-2011 v 19:31 PM

Old Post 07-06-2011 v 19:20 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 10


mno a na žádost i drobné foto hardwaeru

Old Post 07-06-2011 v 19:23 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 11

fotit předřadníky nebudu to je snad jasný Že tam jsou mno aj i nějakej kábel na zemi mi leží a vespod rezervoár takzvanej kalfas zednickej 90l obsah mno nutno ale podotknout že než se naplněj na správnou úroveň ty odpadový roury tak to ňejakej litr taky spolkne myslim si že vody je tam cca 120l celkem

Old Post 07-06-2011 v 19:28 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 12

a co když vypnou el?když máš v systému kalfas 90l a roztoku 120l? potopa?i to EC 1.65 mě příjde jako fakt hodně...

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 07-06-2011 v 19:32 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Obecné Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od NORM
Vyfoť prosimtě, jak máš vyřešený přívod vody do trubky a pak jak stéká do nádrže.. No prostě začátek a konec trubky
dik!


přívod vody do trubky je do zátky 5mm hadička z jezírkovýho Čerpadla zátka je koupená tak jako ta roura je tam těsnění ,neměl jsem nervy zkoušet těsnost lepidla a nějaký zátky vyrobený sice stojí 50kč ale nastrčíš to tam a těsní to

odvod taky do zátky pro kterou jsem musel ještě koupit přechodku páč jinak to má stejnej průměr jako roura takŽe do zátky 10mm hadičku (kravina kterou už neudělám , je lepší vyvrtat větší díru pro odopadní tvrdou rouru která se nezlomí a průchodky omáznout silikonem páč jinak kapou) je to myslim 6cm od okraje což je 1cm pod středem roury, trochu jsem si s tim vyhrál páč je to potom moc litrů když to napustíš a máš hladinu na střed tak abych v připadě nějakýho konfliktu neplaval mno a taky kvůli dávkování hnojek je to kotel když to dávkuješ a já v tomhle ještě nemám moc zkušeností zkoušim to komplet v hydru poprvé

fotky určitě dodám

Naposledy upravil TomasD 28-01-2012 v 09:34 AM

Old Post 07-06-2011 v 20:04 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od WERD
a co když vypnou el?když máš v systému kalfas 90l a roztoku 120l? potopa?i to EC 1.65 mě příjde jako fakt hodně...


tak to je právě uplně v pohodě páč to by muselo nějaký tele odšpuntovat zátky voda jen trochu odteČe do rezervoáru a vytvoří se hladinka pod úrovní odtokový díry
už jsem tuhle variantu zkoušel

Old Post 07-06-2011 v 20:08 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od TomasD


tak to je právě uplně v pohodě páč to by muselo nějaký tele odšpuntovat zátky voda jen trochu odteČe do rezervoáru a vytvoří se hladinka pod úrovní odtokový díry
už jsem tuhle variantu zkoušel


EC z toho jsem měl taky strach ale dneska je to tejden co z toho tahaj a jedou bez deformací ze začátku se trošku pokroutili některý spodní listy ale nebylo to nějak moc tak jsem to neřešil mno a teď už jsou srovnaný takže jim koncem tejdne něco přileju páč jim to svědčí
teď jsem na 1,75 ale to jsem nepřilil nic od pondělí mno a už by se zas 10litrů vešlo PH srážim dle rad zkušenějších na 5,7 aby to líp zakořenilo ale od neděle srovnám na 6,0 dneska jsem jen trochu koŘeňáku přidal a enzymy

Old Post 07-06-2011 v 20:15 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 16

tohle bude velky .. hlavne foť foť foť !

Old Post 07-06-2011 v 20:19 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2011 - Můj 1. indoor LED grow - 324 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9527490 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív