Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Slunce.......Výbojka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Slunce.......Výbojka Příspěvek č. 1

Zdravím vás.Mám dotaz.Mohu mít své kytky přes den když svítí slunce za oknem a k večeru když už moc světla neni přisvětlovat třeba výbojkou?Je to možné nebo ne?Podle mne má slunce ulpně jiné spektrum než třeba nějaká speciální výbojka,takže rostlina bude podle mne hrozně stresovaná ne?Prosim všechny zkušené Growery o odpověď.Díky

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Old Post 11-03-2008 v 21:11 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 2

Slunce ma spektrum kompletni. "Specialni vybojka" ma spektrum, ktere je vhodne k pestovani rostlin. Rozhodne tim rostliny nijak stresovat nebudes,..

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 12-03-2008 v 11:22 AM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Čus tak tak slunce nejde nahradit ale pokut máš lampu tak bych to

hodil do skříně nebo ven to záleží na zahradníkovy...........................

Old Post 12-03-2008 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Re: Slunce.......Výbojka Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od JakuPIC
Zdravím vás.Mám dotaz.Mohu mít své kytky přes den když svítí slunce za oknem a k večeru když už moc světla neni přisvětlovat třeba výbojkou?Je to možné nebo ne?Podle mne má slunce ulpně jiné spektrum než třeba nějaká speciální výbojka,takže rostlina bude podle mne hrozně stresovaná ne?Prosim všechny zkušené Growery o odpověď.Díky

No, skuseny az tak velmi nie som, ale asi chapem, co tym myslis. V prvom rade:
perioda - musi ostat zachovana, ak nie, bude stresovana
skrina - ak si ju mozes dovolit, tak naco riesit okno?Bud mas dostatocnu vybojku na mnozstvo rastlin, ktore mas a nechal by som to len v skrini,ak mas svetlo nedostatocne, nic tym nezachranis za tych par hodin denne na okne(slnko nesvieti kazdy den, takze aj tak by si to mal v zlom pocasi pod lampou.
spektrum - ako tu uz niekto pisal, slnko ma plnsie spektrum, vybojka tak nejako viac orezane, ale dostatocne na vykvitnutie krasnych rastliniek
stres zo zmien spektra - myslim, ze by nemala stres zo spektra(logicky mi to tak nejak vychadza), ale moze mat stres z o zmeny intenzity svetla(co ale tiez nemusi byt pravda, vonku tiez nie je len krasne slnecno, intenzita svetla sa meni kazdu chvilu -napr. oblaky...Takze co z toho vychadza - bud v skrini, alebo na okne. Ale ver, ze v tej skrini to bude lepsie, ak nemas okno, kde Ti svieti slnko stale

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 12-03-2008 v 22:05 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8333830 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív