Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » problikávající sodík
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

problikávající sodík Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny, mam problem a prosim o radu... rozjel jsem vcera svuj druhy grow, vse vycistil, nahazel vse potrebne na spravne misto, nastavil vsechny casovace, zapl to a kochal se, jak se na ty moje holky usmiva jejich nove slunicko, kdyz v tom si naraz vybojka jakoby zhasla a jen minimalne si tak jakoby problikavala (tak 5% vykonu)... to trvalo tak dve minuty, kdy jsem na to cumel jak spadly z jahody a premyslel co s tim, kdyz pak najednou blik a vse zase v poradku... dlouhodobejsi presne sledovani neni moc mozne, ale vypada to tak na dva dvouminutove vypadky za hodinu...

Takze co s tim, ma mila komunito radcu a odborniku?

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 02-10-2011 v 14:08 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 2

A to já bych to viděl na špatnou výbojku..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 02-10-2011 v 15:47 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

čest, zkontroluj vedení kontakty a vnitřek objímky jestli jí nemáš propálenou blbym kontaktem.Nedávno jsem řešil něco podobnýho u waveflectoru, blikala a nechtěla nastartovat, tak jsem měnil všechno a nakonec zjistil že vnitřek objímky je z tenkýho plechu a celý to bylo upálený.

Old Post 02-10-2011 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 4

no vybojkou to urcite neni, tu jsem zkousel menit... zkusim teda zkontrolovat objimku a povymenovat draty, snad to bude tim...

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 02-10-2011 v 18:38 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 5

A že bys to napsal? Nemusel jsem se namáhat. Radši to smažu Mě to jednou taky takhle blikalo a bylo to výbojkou.. proto sem na ní vsadil To sem netušil, že už dávno víš, že je to plonkový.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 02-10-2011 v 18:44 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 6

Jinym to treba pomuze takze je dobre ze to tady je

Milujte se a pěstujte

Old Post 02-10-2011 v 21:33 PM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 7

Však to tu nechte viset. Já bych se též přikláněl k výbojce. Startér buď nahodí nebo nenahodí. Nahozenou výbojku snad špatným startérem shodit nejde. Nebo sem o tom nikdy neslyšel.

A co tlumivka ? Není nějaká stará ? I když mě nenapadá nic na tlumivce, co by udělalo tenhle pokles na 5% výkonu. Kdyby byl některý závit prošlehlý (a bylo jich tam tím pádem míň), tak akorát poteče větší proud lampou (podle situace).

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 03-10-2011 v 16:54 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzis
Nový Člen

Karma uživatele honzis - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

Přátelé,mam problém ten že sodík 600W mě jede normálně a jak vyměnim lampu za MH 600W tak mě po 15 minutách zhasíná a najíždí jako při výpadku napětí.Lamu jsem měnil,tou to není,jinak je vše jakma bejt.Dik za rady

Old Post 09-10-2011 v 17:59 PM
honzis je offline   Profil uživatele honzis   Find more posts by honzis   Foto galerie člena honzis     Add honzis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od honzis
Přátelé,mam problém ten že sodík 600W mě jede normálně a jak vyměnim lampu za MH 600W tak mě po 15 minutách zhasíná a najíždí jako při výpadku napětí.Lamu jsem měnil,tou to není,jinak je vše jakma bejt.Dik za rady


Tak nějaký údaje o předřadníku.. značku a typ a to samý u lamp.. alespoň tedy pro mě, nesedím u compu s kyvadýlkem..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 09-10-2011 v 18:12 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzis
Nový Člen

Karma uživatele honzis - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10

Ahoj,tak upřesnim:předřadník 600W ELT ARCE
lampa 600W MH Sunmaster
Propojení mezi předřadníkem a lampou je 50cm,kabel 2x1.5 licna(měkej).
Dnes jsem skusil zapojit novej předřadník,mam jako zálohu,To samé.Spínání mam přes stykač,dal jsem na přímo bez hodin a zase to samé.Jinak zásuvky klasika do 16A,jištěno 10A které nepadá.Ještě mě napadlo,fáze není tažená přímo z rozvaděče,vysí na ní pár slaboproudejch spotřebičů(osvětlení do 60W a tak).Jestli na přívodním napětí nestačí mírnej pokles a zhasne,ale to by zase nebylo tak pravidelný,že.Dik za rady,už fakt nevim,chtělo by to proměřit ale nechce se mě se u někoho profláknout.

Old Post 10-10-2011 v 16:35 PM
honzis je offline   Profil uživatele honzis   Find more posts by honzis   Foto galerie člena honzis     Add honzis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 11

Múžu poprosit ještě o detailní foto předřadníku, tak aby byl čitelný popis? Nějak se mi nedaří dohledat parametry startéru.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 10-10-2011 v 19:42 PM

Old Post 10-10-2011 v 17:20 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzis
Nový Člen

Karma uživatele honzis - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 12

Jasný,vyfotim a přidám

Old Post 11-10-2011 v 07:12 AM
honzis je offline   Profil uživatele honzis   Find more posts by honzis   Foto galerie člena honzis     Add honzis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzis
Nový Člen

Karma uživatele honzis - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 13

Tak ty fotky

Old Post 11-10-2011 v 11:32 AM
honzis je offline   Profil uživatele honzis   Find more posts by honzis   Foto galerie člena honzis     Add honzis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzis
Nový Člen

Karma uživatele honzis - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 14


Tak ty fotky

Old Post 11-10-2011 v 11:40 AM
honzis je offline   Profil uživatele honzis   Find more posts by honzis   Foto galerie člena honzis     Add honzis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzis
Nový Člen

Karma uživatele honzis - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 15

...

Old Post 11-10-2011 v 11:42 AM
honzis je offline   Profil uživatele honzis   Find more posts by honzis   Foto galerie člena honzis     Add honzis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzis
Nový Člen

Karma uživatele honzis - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 16


...

Old Post 11-10-2011 v 14:22 PM
honzis je offline   Profil uživatele honzis   Find more posts by honzis   Foto galerie člena honzis     Add honzis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8276860 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív