Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » nazdar všem..ať se zelení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů nazdar všem..ať se zelení Příspěvek č. 1




konečně jsem se osmělil že se podělím o své úspěchy( spíš neúspěchy).
Doufám že se mi podaří připojit nějaké foto. jedu 250w sodík skříň 100x150 hlínu. řízkárna 4 zářivky 2x16w aquarele 2x16w super de luxe
a někdy 70w sodík. skříň mám ze sádroše(je to levné a dobře se stím pracuje) který je natřený balakrylem-mat, ale do vánoc plánuji novou skříň s lepším osvětlením. momentálně jedu chronik a G13.

Naposledy upravil 02-10-2007 v 22:33 PM

Old Post 02-10-2007 v 22:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Ahoj, určitě se tady rychle zabydlíš a svoje pěstitelský úspěchy pod lampou hoď do INdoor galerky

Old Post 02-10-2007 v 22:32 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

díky. ještě trochu s tím tady zápasím. mám net teprve týden a na groweru se rozkoukávám.pokusím se to napravit
tak už jsem to dal do indoor!!! budu vděčný i za kritiku stále se učím a nikdo učený.......

Naposledy upravil 02-10-2007 v 23:03 PM

Old Post 02-10-2007 v 22:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 4

Zdravim te, vypada to hezky, koukam, ze uz si tu vlastne rok, tak si asi procital, tak to ma byt, komu se neleni, tomu se zeleni super

Old Post 02-10-2007 v 23:09 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

tady jsem se dozvěděl spoustu vychytávek teď je jenom převézt do praxe.
plánuji novou skříň už proto abych mohl použít mřížku nad kytky při těchto rozměrech bych se nedostal ke všem kytkám. taky plánuji proplachovací systém protože hodněkrát se mi stalo že jsem přelil a to je v .... jak budu mít chvíli zkusím připojit plánek nové skříně na posouzení.

Old Post 02-10-2007 v 23:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5466410 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív