Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » first indoor **125**
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

Nápad prvni foto Příspěvek č. 1


Zdravim vsechny

-Konecne po mesici vahani jsem se do toho pustil.Pestuju poprve tak
doufam ze to vyjde .Se skrini byl trochu problem, protoze jsem ji nemohl nikde sehnat, ale nakonec jsem
to vyresil tim ze jsem rozbil svoji nejoblibenejsi skrin kterou mam uz asi od 5 let , ted vetsina obleceni lezi na koberci......neda se ale nic jinyho delat, do Vanoc musi bejt totiz sklizeno a ja se nemoh dlouho rozmyslet

Skrin je urcena pouze na rust, tak se nedivte jeji velikosti


KYTI
-Durga Mata 5x
-Boogle Gum 4x
-White Widow 3x
-White Rhino 1x
-Great White Shark 1x
-Swiss Crypto 2x

Teplota 23-28 °C
Vlhkost 70%

Naposledy upravil Gotwy 25-10-2007 v 11:21 AM

Old Post 25-09-2007 v 20:50 PM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

po 9 dnech Příspěvek č. 2



takhle to vypada ted
-uz je mam doma 9 dni a zatim vypadaj ze se jim celkem dari ne?

Naposledy upravil Gotwy 28-09-2007 v 14:43 PM

Old Post 25-09-2007 v 22:00 PM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od indi88
pekne pekne ale preco to mas v tej skrini iba na rast?ja by som v tom isiel aj kvet scrog stylom podla fotky to vyzera ze to nieje az take male....napis parametre skribe.A napis cim presne svietis


je to dost maly,do 2 tydnu budu muset sehnat nejakou vetsi skrin,tahle má(v100,s90,h jenom 40).To nebude rozhodne stacit
svetlo je Nlite 125W Blue

Naposledy upravil Gotwy 25-10-2007 v 12:03 PM

Old Post 26-09-2007 v 18:04 PM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

14 den na 20/4 Příspěvek č. 4






- tady mam par novych fotek

Naposledy upravil Gotwy 08-10-2007 v 08:50 AM

Old Post 28-09-2007 v 13:48 PM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 5

no paráda,pěkně se ti to rozprostírá do prostoru
pěkný zdravý řízky,to se musí nechat,jak o ně pečuješ?hnojíš?teplota?vlhkost? trošku se rozepiš ať máme představu!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 29-09-2007 v 11:06 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

24 den 18/6 Příspěvek č. 6





- cus
Jelikoz uz kytky byly dost huste prorostly a ne na vsechny se dostalo svetlo, musely podstoupit mensi prostrihani .Taky bych je mel co nejdriv presadit, nejak uz se jim v tech malejch kvetinacich nelibi, jenze bohuzel furt nemam
vetsi skrin

Naposledy upravil Gotwy 22-10-2007 v 22:48 PM

Old Post 08-10-2007 v 09:18 AM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

38 den 18/6 Příspěvek č. 7











Zdravim

-uz sem dlouho nic nepridal tak tady mam par fotek
Probehlo nam tady par zmen.Za 1) jsem konecne presadil do vetsiho,dostali zahradnickej substrat B a za 2) jsem o 8 modelu chudci...no coment .

-ted merej zhruba tech 30 cm +-

Teplota den 24-28°C
noc 18-20°C

A taky uz sem prepnul na 12/12.Puvodne jsem to chtel udelat az po koupi sodiku,ale chybej me money




1-5 - Durga Mata












































6-9 - Boogle Gum










































10 - WhiteWidow-je trosku pozadu ale snad z ni neco vyroste


Naposledy upravil Gotwy 25-10-2007 v 12:42 PM

Old Post 24-10-2007 v 18:13 PM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volta
Stálý Člen

Karma uživatele Volta - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 8

cim to hnojis?

√ΦĻтд

Old Post 28-10-2007 v 00:28 AM
Volta je offline   Profil uživatele Volta   Find more posts by Volta   Foto galerie člena Volta   Click here to Send Volta a Private Message   Add Volta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9

cus Volta

ted zrovna nicim.Je to asi tejden nove presazeny tak to budu jeste chvili prolejval vodou.Pred tim sem hnojil Plagron Growth.

Old Post 31-10-2007 v 23:14 PM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

mají velice pěknou a zdravou barvu vypadá že jim nic nechybí :-)
jinak k té skříni- skus sádrokarton 125x200cm stojí cca 100kč
je to nehořlavé a jak si to řízneš tak to máš a hotová skříň je otázkou max 3hoďky i otvory na větráky vyřežeš obyč. nožíkem.
je to jenom nápad na levnou rychlou alternativu než si rozbiješ nějakou novou skříň :-)

Old Post 01-11-2007 v 00:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 11

hi Duffy:

mas dobrej napad.Jeste to promyslim a pak dam nejak vedet

Old Post 01-11-2007 v 21:50 PM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zombaj
Stálý Člen

Karma uživatele Zombaj - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zombaj - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 12

mno já mám matkárnu ze sádrokartonu a neni moc good budu stavjet jinou

Have fun Indor

NFT na koleni
pjestujte pro radost a zážitky a ne pro peníze :-) vždyť tu jsme jen jednou a každej usměv je peknej a sorry za pravopis :-o

Old Post 12-11-2007 v 23:59 PM
Zombaj je offline   Profil uživatele Zombaj   Find more posts by Zombaj   Foto galerie člena Zombaj   Click here to Send Zombaj a Private Message   Add Zombaj to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zombaj! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 13

dovolím si odpovědět za GOTWYho
na sádrokartón se nedostalo,postavil si něco ze zbytku nabýtku,vypadá to celkem zajímavě ale svůj účel to plní.Zaplať pánbůh že už je sodík na cestě páč trápení kytiz na 12/12 pod Nlite 125W Blue je docela úlet ale prostě jiná možnost nebyla.
Až komponenty dorazí tak doufám že vás autor seznámí se změnamy

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 13-11-2007 v 09:36 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 14

Presne tak :-D, dik ze si me zaskocil :-)

Skrin dam dneska dohromady a prihodim nejaky foto, pokud teda

sezenu fotak

Old Post 15-11-2007 v 06:10 AM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gotwy
Nový Člen

Karma uživatele Gotwy - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 15

Zdravim

-vcera uz konecne dorazil balicek:

Výbojka 400 W Philips Master SON-T Pia Plus
Předřadník 400 W GIB PRO-V-T
Reflektor stucco komplet



Puvodne jsem chtel kupovat 250w,ale nakonec jsem se rozhodl pro 400w.Bohuzel nevystacili penize na ufo a nemam ze skrine zadnej odtah,takze mam trochu problemy s vysokou teplotou.Trochu jsem vyklopil dvirka at ma vetrak aspon odkad tahat vzduch.
Teplota je na 32°C.Je to dost ale zatim se neda nic delat.

Old Post 17-11-2007 v 14:59 PM
Gotwy je offline   Profil uživatele Gotwy   Find more posts by Gotwy   Foto galerie člena Gotwy   Click here to Send Gotwy a Private Message   Add Gotwy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Gotwy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volta
Stálý Člen

Karma uživatele Volta - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 16

parada uz sa tesime

√ΦĻтд

Old Post 17-11-2007 v 16:56 PM
Volta je offline   Profil uživatele Volta   Find more posts by Volta   Foto galerie člena Volta   Click here to Send Volta a Private Message   Add Volta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2013 - first indoor 600W - 22 odpovědí
14-06-2011 - 600w first indoor - 9 odpovědí
14-11-2010 - First Indoor 750 W - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4167160 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív