Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pomuze mi nekdo?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Příspěvek č. 1

Jelikoz jsem nekolik let clenem dalsiho diskuzniho serveru mageo.cz tak jsem schvalne v napjatem ocekavani zalozil audit o nasi skvele novele zakona o drogach....

Zajimalo me to z toho duvodu, ze na tomhle serveru se pohybuje uplne jina sorta lidi nez tady na nasem milem groweru....

jak muzete videt sami http://www.mageo.cz/.chatroom/39385...s.html...debata nikam nevede...nevim co si mam o tom myslet...pomuze mi nekdo tam ty chicken heads srovnat do late?

Dekuji

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 26-03-2002 v 13:59 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Ztráta energie, Bryante. Příspěvek č. 2

Kdyby ses uvysvětloval, tihle lidé ti rozumět nechtějí. Chtějí mít svojí pravdu a tak jim jí neber. Jsou jako malé děti a jejich svět má jen dvě řešení. To špatné a to jejich!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 26-03-2002 v 14:31 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Palec dolů No prave, Příspěvek č. 3

a je me z toho zle....vidim to ze to asi vyrusim, nez ztracet s nema cas...

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 26-03-2002 v 15:09 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

to hh-top Příspěvek č. 4

Presne tak!Jednou jsem mel rozhovor se tremi nekuraky.Nikam to nevedlo.Pokud ten clovek s tim nema osobni zkusenost tak je zbytecne se o tom prit.
Podobne jako kdyz bys panicovi basnil o krasach milovani.Vyslysi te.Ale nepochopi.

Piškot @ like @ high

Old Post 26-03-2002 v 15:18 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

2 Bryant Příspěvek č. 5

Je to hrůza, ale nějak mě ten průběh diskuze nepřekvapuje. Já to vidím ve svém okolí "in natura". Mnohokrát jsem zavedl řeč na marihuanu, a dost velká část lidí není vůbec schopna připustit něco jiného, než svůj názor, často naprosto nesmyslný. Zkrátka mají "svoji" pravdu.

Část lidí je tolerantních a přemýšlivých, s těmi se dá alespoň diskutovat, jenže těch není moc.

Je to smutný, je to tak.

Old Post 26-03-2002 v 15:25 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 6

Ale ma to cenu, kazdy mel v ruce jednou pivo nebo cigo. Na tom je treba zalozit metodu presvecovani.

Old Post 26-03-2002 v 15:26 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

to Marc Příspěvek č. 7

Naprostý souhlas! Člověk se namá vzdávat bez boje nebo aniž by to aspoň nezkusil.

to all
Mojí matce taky nepřirostla marjánka nijak zvlášť k srdci, ale je aspoň objektivní. Říká, že kdo to nezkusil nemůže soudit ani rozhodovat a já s ní nemůžu než souhlasit.
Takže, jděte do toho!
Nejsem sice žádný velký řečník, ale budu vás podporovat jak to půjde.

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 26-03-2002 v 15:42 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 8

Mám tu poslední dvě karmy, hlásí se někdo? Ne? Tak tedy jedna pro Brynta za snahu (do diskuze jsem nepřispěl, protože je to tam pro mě strašně nepřehledný a taky nemám chuť, aby mě tam někdo argumentoval takovýma blbostma. Diskuze musí mít alespoň snahu o objektivitu z obou stran a ne ty blitky tam). A poslední karma (dneska už druhá) jde do rodiny hh-topových . Poslední dobou se tady tak dobře píše, že jsem s karmou furt na štíru .

Old Post 26-03-2002 v 16:13 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

No teda, Příspěvek č. 9

Sire Al-Bane dekuji mockrat...

V pohode, ja to hlavne hodil jako zajimavost,nemusis tam prispivat. Nastesti se tam objevili uz i rozumne hlavy, tak spise cekam co se z toho vyvine

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 26-03-2002 v 16:50 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 10

to Bryant:
Ten titul se mi začíná líbit, jen ho klidně používej dál .

Old Post 26-03-2002 v 19:10 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2695320 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív