Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém s vlhkostí , je nízká ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
behulinek
Nový Člen

Karma uživatele behulinek - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 28  

Dotaz Problém s vlhkostí Příspěvek č. 1

Zdravím všechny. Jedu poprvé 600W A mám box 120x120x200 A mám tam zvlhčovačku která jede naplno ale vlhkost je okolo 30% když to mám v růstu což je dost málo. Ale nechápu proč když tam mám tu zvlhčovačku. Mám tam snad dát 2? To mi příjde zas divný když tady čtu co lidi v takových boxech mají tak jim jedna bohatě stačí.

Old Post 17-01-2010 v 14:21 PM
behulinek je offline   Profil uživatele behulinek   Find more posts by behulinek   Foto galerie člena behulinek   Click here to Send behulinek a Private Message   Add behulinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 2

na kytky dej nejake sacky nebo pruhledne kelimky nebo zavarovacky... ser na zvlhcovacku. Ja mam nonstop v boxu cca 40% a zvlhcovacku vubec neresim.

Old Post 17-01-2010 v 17:19 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
behulinek
Nový Člen

Karma uživatele behulinek - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3

Odtah tam mám na 12V ale nevim jakej má výkon ale reguluju mu otáčky na polovinu A přítah je pasivní a jde od topení aby mi tam šel teplej vzduch takže moc vlhkej nebude.

Old Post 17-01-2010 v 20:40 PM
behulinek je offline   Profil uživatele behulinek   Find more posts by behulinek   Foto galerie člena behulinek   Click here to Send behulinek a Private Message   Add behulinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

rastajohn: ty jako jedes uplne bez zvlhcovacky a mas je jenom v jakoby nakym pařniku jo?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 17-01-2010 v 21:10 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 5

jo uplne bez zvlhcovacky, prvnich 10 dni treba jenom na kytkach mam navlecene sacky a pak uz vlhkost neresim...Pruhledne kelimky jsou nejlepsi asi...

Old Post 17-01-2010 v 21:29 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
behulinek
Nový Člen

Karma uživatele behulinek - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 6

A nemaj ty kytky pak hubenej stonek? Když do nich nejde větrák?

Old Post 18-01-2010 v 10:28 AM
behulinek je offline   Profil uživatele behulinek   Find more posts by behulinek   Foto galerie člena behulinek   Click here to Send behulinek a Private Message   Add behulinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 7

Vubec... Vetrak do nich pojede krome tech par prvnich dni porad, tak potom maji na zesileni spoustu casu.

Old Post 18-01-2010 v 11:17 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MARTYNOV
Nový Člen

Karma uživatele MARTYNOV - 56% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 8

zdarec,a co teploty jaky tam mas?a to 600 mas normal pod klasickym stinidlem nebo jak draku?

Old Post 18-01-2010 v 13:49 PM
MARTYNOV je offline   Profil uživatele MARTYNOV   Find more posts by MARTYNOV   Foto galerie člena MARTYNOV   Click here to Send MARTYNOV a Private Message   Add MARTYNOV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

to je divny.ja osobne bych rek ze to bude tim odtahem v pripade ze je dost silny a vsechnu vlhkost hned vytahne, nebo na prd zvlhcovacka. co mas za typ? (zvlhcovacka,odtah)?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 18-01-2010 v 14:18 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
behulinek
Nový Člen

Karma uživatele behulinek - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10

Mám tam hobby stínidlo 40x40 a teplota je mezi 25 az 30 prez den a v noci okolo 17. A ta vlhkost se mi pohybuje mezi 20 až 40% A zvlhčovačku mám od kámoše ale ten sní problémi neměl. zvlhčuje hodně a jeden nonstop mám tam i nádoby s vodu který to drobek zpelpšily. Ale nevim co to je za typ. Ale je možný že to je tím odtahem že je moc silnej. a to ho mám puštěnej na polovinu Přemíšlim že si koupim ten VKO 100m3

Old Post 18-01-2010 v 14:26 PM
behulinek je offline   Profil uživatele behulinek   Find more posts by behulinek   Foto galerie člena behulinek   Click here to Send behulinek a Private Message   Add behulinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 11

čau chtěl jsem se zeptat na ty kelímky mám do nich udělat dirky ? ted momentálně řeším vlhkost ale snad už to bude ok pls někdo nějakou radu dík ... a sou lepší jo než ty igelitový sáčky ?

Old Post 11-02-2010 v 23:52 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

jestli myslis kelimky na zakryti, tak bych do nich nake diry urcite udelal, ne zase moc aby se tam vlhkost drzela, ale je to jen docasne reseni


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 12-02-2010 v 00:20 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 13

díky za radu zejtra je tam hodim teda spíš dnes čau

Old Post 12-02-2010 v 00:42 AM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 14

je to jedno jestli je tam udelas nebo ne, ja je tam nedelam treba

Old Post 12-02-2010 v 10:09 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobicek2002
Stálý Člen

Karma uživatele bobicek2002 - 81% PěstitelskáKarma uživatele bobicek2002 - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 15

jedu prvni indor takze nemuzu moc radit ,ale zvlhcovac sem dal uplne pryc a v noci se mi drzi 80% vlhkost a pres den 40-60 a to jen tim ze nahazu na steny trochu vody ktera vse zaridi , nevim zda o jde vsude ale v mem homeboxu to funguje , samostrejmosti je odtah a vetrak

Old Post 20-02-2010 v 19:52 PM
bobicek2002 je offline   Profil uživatele bobicek2002   Find more posts by bobicek2002   Foto galerie člena bobicek2002   Click here to Send bobicek2002 a Private Message   Add bobicek2002 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-04-2016 - Problém s listy ve květu. - 0 odpovědí
20-12-2008 - Problem s vlhkosti , sníženi průtoku vzduchu ?? - 3 odpovědí
26-10-2008 - Mam Problem s rastlinkou , přehnojení ?? - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9253390 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív