Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Muj 1 in 2x600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Prcek77
Nový Člen

Karma uživatele Prcek77 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 30 

Obecné Muj 1 in 2x600w Příspěvek č. 1






Ahoj rad bych se pochlubil mym prvnim indoor pokusem jedna se o smes bylinek prevazne Chronik ,Mother Finest, a super skunk je to dost namixovany zkousim co do budoucna pojedu. Foto je ze 36 dne 12/12

Old Post 08-01-2010 v 11:07 AM
Prcek77 je offline   Profil uživatele Prcek77   Find more posts by Prcek77   Foto galerie člena Prcek77   Click here to Send Prcek77 a Private Message   Add Prcek77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumi 24
Stálý Člen

Karma uživatele Kumi 24 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kumi 24 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kumi 24 - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 2

Moc pěkná práce. Chronika určitě do budoucna ještě pojedeš je to vděčnej model, Mother Finest slyším poprvé tak kdyžtak udělej nejaky fotky a Super Skunk jsem nezkoušel protože můj matkář říkal že je to nic moc ale nemůžu posoudit. Zaštipoval jsi? Myslím si že spíš ne sou to takový klacky.

Old Post 08-01-2010 v 11:42 AM
Kumi 24 je offline   Profil uživatele Kumi 24   Find more posts by Kumi 24   Foto galerie člena Kumi 24   Click here to Send Kumi 24 a Private Message   Add Kumi 24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcek77
Nový Člen

Karma uživatele Prcek77 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 3

Dekuju za pochvalu hele ten chronik se mi zatim taky jevi jako spravna volba do budoucna jeste uvidime jak se to vykresly a stim zaštipovánim máš pravdu nužky to videlo jen kdyz jsem to prostříhával kvuli svetlu.Jak Píšu je to 1 in takovej testovací vícemene.

Old Post 08-01-2010 v 12:07 PM
Prcek77 je offline   Profil uživatele Prcek77   Find more posts by Prcek77   Foto galerie člena Prcek77   Click here to Send Prcek77 a Private Message   Add Prcek77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 4

Zdárec,
na 36. den je to nějaký vymetený. Nikde nevidim pořádný listy jak lopaty , který dodávaj kytce potřebnou enegry ze sodíku. Kytky málo rozvětvený, jaks je dlouho nechal na růstu? Zkus příště kokos, rozhodně lepší než hlína.
2x600 nemusí zákonitě znamenat kilo hulení. Škoda těch velkých listů a krátký doby růstu (a nebo dlouhý, ale řezy stály za hovno). Ať ot roste

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 08-01-2010 v 18:54 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcek77
Nový Člen

Karma uživatele Prcek77 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 5

Chlape jak rikam je to muj 1 in vcera jsem je ostrihal a nechal vicemene jen hlavy a kazdou zalivkou hnojim tak si rikam ze ty zivyny to stejne ma!! kazdopadne dekuju za pripominku chybama se clovek uci. jinak rezy byly fakt kvalita vse od clenu growu.

Old Post 09-01-2010 v 05:13 AM
Prcek77 je offline   Profil uživatele Prcek77   Find more posts by Prcek77   Foto galerie člena Prcek77   Click here to Send Prcek77 a Private Message   Add Prcek77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Prcek77
Chlape jak rikam je to muj 1 in vcera jsem je ostrihal a nechal vicemene jen hlavy a kazdou zalivkou hnojim tak si rikam ze ty zivyny to stejne ma!! kazdopadne dekuju za pripominku chybama se clovek uci. jinak rezy byly fakt kvalita vse od clenu growu.


Cus. Vesmes musim tak trosku souhlasit s hodinarem. Budto spastna doba rustu nebo spatny geny. JAk vysoko mas lampu?? Docela se tahnou zda se mi.
Prosimte proc si z nich ostipal listi??? Vis co to dle mych zkusenosti zpusobi?? Vem si ze kytka pres listy vlastne dejcha ( probiha v nich valna cast fotosyntezy-z ty je kytka ziva). A ty ji seberes plice ( listy). Nemuze dejchat:-D tak co udela....zacne si vytvaret dalsi listy na ukor palic. Jenze uz neni ve vegetacni fazi ale v kvetu. Takze nestihne udelat 1 velkej list ale misto nej udela 5 malejch. Doufam ze jsi me aspon trosku pochopil:-)
Jinak Scrog sit by jim urcite prospela koukam ze to mas kazdej pes jina ves ( kazda kytka jinak vysoko. Proto mas mozna i lampu vysoko a nekery se za ni proste tahnou.
Jou a napis naky blizsi info o roomu. Vetrani. Hnojky, ph a takovydle drobnosti.....jsou vcelku dulezity....
Zatim a hodne stesti:-)

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 09-01-2010 v 09:55 AM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcek77
Nový Člen

Karma uživatele Prcek77 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 7

Hele to o listech chapu chtel jsem to trosku prostrihat aby se dostalo svetlo i k dolnim palicka. to ze je kazda trosku jina neni tim ze by se tahly za svetlem ale tim ze je tam vic druhu pac je to muj 1 in a zkousim co se mi bude libit do budoucna dal jsem ty vetsi vzorky na 1 stranu a ty mensi na druho. jinak info o boxu je 2x 600w gib extreme 2x otacive vetracky a 2x klipsnaky vetrani mam poreseny jen pres pachovy filtr kterej mi taha 750m3/hod pritah mam pasivni.a hnojky si jedu jen Plagron Alga Grow na rust a Alga Bloom na kvet . jinak moc dekuju za pripominky jen tak dal at vim na co si dat priste pozor.

Old Post 09-01-2010 v 12:28 PM
Prcek77 je offline   Profil uživatele Prcek77   Find more posts by Prcek77   Foto galerie člena Prcek77   Click here to Send Prcek77 a Private Message   Add Prcek77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcek77
Nový Člen

Karma uživatele Prcek77 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 8

jeste par fotecek

Old Post 09-01-2010 v 12:57 PM
Prcek77 je offline   Profil uživatele Prcek77   Find more posts by Prcek77   Foto galerie člena Prcek77   Click here to Send Prcek77 a Private Message   Add Prcek77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

To je jasný na to že to máš poprvý je to pěkný jen tak dál chlape;-)

Old Post 09-01-2010 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2011 - můj první indor 2x 600w - 40 odpovědí
29-11-2008 - Muj první Indor 250w - 23 odpovědí
02-09-2008 - Muj prvni Indor 400w - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0045180 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív