Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Pls rada s KLÍČKY vždy pár mm
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Arthurs
Nový Člen

Karma uživatele Arthurs - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 9  

Pls rada s KLÍČKY vždy pár mm Příspěvek č. 1

Prosím o radu dal jsem vyklíčit semínka dobrejch modelu semínko praskne klíček je veliký asi 2mm ale nic se dál neděje přitom je lepší ho mít větší ... když ho dám do hlíny nicse neděje..Díky za všechny rady

Old Post 07-04-2007 v 21:22 PM
Arthurs je offline   Profil uživatele Arthurs   Find more posts by Arthurs   Foto galerie člena Arthurs   Click here to Send Arthurs a Private Message   Add Arthurs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 2

trochu trpelivosti, drzet ho porad ve vlhku a precist si FAG

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 07-04-2007 v 21:36 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Re: Pls rada s KLÍČKY vždy pár mm Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Arthurs
Prosím o radu dal jsem vyklíčit semínka dobrejch modelu semínko praskne klíček je veliký asi 2mm ale nic se dál neděje přitom je lepší ho mít větší ... když ho dám do hlíny nicse neděje..Díky za všechny rady



jj pockej,nekterymu semenu to trva trochu dyl......no stres

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 08-04-2007 v 07:52 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

a nech ho ještě v lázni. takhle hnedka to nedávej do hlíny s takovym malym klíčkem...

Old Post 08-04-2007 v 07:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 5

Já nechávám klíčit ve vodě, semínka hned jakmile mají malý klíček jdou do země asi 1cm pod povrch a do 4 dnů je rostlinka venku

Old Post 08-04-2007 v 09:12 AM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 6

Pokud se ti to stalo už několikrát tak za
a) Sou to blbé semínka
b) Nech je projít mrazem(nebo aspoň zimou na tak měsíc aspoň)
c)Při klíčení je malá vlhkost substrátu(či v čem to máš)
d)Seš levej

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 08-04-2007 v 10:18 AM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7



já to dělám takhle a nemůžu si stěžovat. naopak...
1) koupil sem si utěrky švédský. ty sem převařil, aby v nich nebyla síra...(viz receptář myslim)
2) vytvaroval sem je do nádoby a navlhčil odstátou vodou a přidal pár kapek peroxidu (z drogerie - desetiprocentní)
3) položil sem tam semínka
4) každej den sem jim vyměňoval vodu (odstátou bez chloru)
5) viz foto - 2 dny. některý semínka nevyklíčily. a taky sem je dal moc k sobě...
6) připravil sem rašelinový kelímky, kam sem si dal hlínu a navlhčil to vodou v který byl už i krystalon start
7) dal sem klíčkem DOLU tak, aby bylo vidět trochu semínko. často se dělá cm i víc pod zem, ale to trvá dýl a mám lepší zkušenosti s tim, když je trochu vidět
8) počkat
9) už to roste. a jelikož je to vlhký dost a všude, tak neni potřeba zalejvat každej den

celkově to zabere 5 dní i víc - záleží na semínku a taky na hlíně

Naposledy upravil 11-04-2007 v 18:40 PM

Old Post 11-04-2007 v 18:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 8

Já klíčim semena vždy jen hozené do vody, počkám na cca. 3mm klíčky (dál už ve vodě rostu hrozně pomalu) a šup tak max 5mm pod hlínu. Většina vykoukne tak za 3, 4 dni ale třeba 7, 8 neni žádná výjimka...

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 12-04-2007 v 15:50 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubo
Stálý Člen

Karma uživatele zubo - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 9

podla mna tie 2mm v pohode stacia
ja som na klicenie pouzil svedske utierky (na fotke ma MIRIS), do dvoch, troch dni mi z 22 vyklicilo 19 (max. 5mm klic, dokonca niektore boli len puknute) zasadil som a uz sa pekne tahaju za slnkom

Old Post 12-04-2007 v 16:56 PM
zubo je offline   Profil uživatele zubo   Find more posts by zubo   Foto galerie člena zubo   Click here to Send zubo a Private Message   Add zubo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví Příspěvek č. 10

mam podobnou potiz, prijde mi ze tak po 2 mm co vylezli ze slupky prestali rust a konecky klicku nejak ztmavli, jsem z toho dost nestastnej, pomozte!!

Old Post 17-04-2007 v 16:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

mozna to bude i tim ze si klicek nejak poskodil pri presunu do hliny...
ja osobne kliceni uz nedelam.. rovnou hazi do hliny a za 5dni+- uz čouhají ven rostlinky

Old Post 18-04-2007 v 14:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PACIENTBS
Nový Člen

Karma uživatele PACIENTBS - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

ja som si ich nahadzal toplechovej skatulky kde som mal fajku a tam som supol vatu na udrzanie vlhkosti a nato servitku aby sa klicky nezamotavali no a po dvoch dnoch som mal cca 50 zo 60 semien. a po chvilke asi po 8 dnoch dalsich 6 .. tak sa vobec nestazujem

EuFoRiA

Old Post 22-04-2007 v 22:06 PM
PACIENTBS je offline   Profil uživatele PACIENTBS   Find more posts by PACIENTBS   Foto galerie člena PACIENTBS   Click here to Send PACIENTBS a Private Message   Add PACIENTBS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PACIENTBS
Nový Člen

Karma uživatele PACIENTBS - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 13

este mam jedno tajne hnojivko z itali co urichluje klicenie a dava semiacku super vizivu uz od sameho zaciatku.

EuFoRiA

Old Post 22-04-2007 v 22:08 PM
PACIENTBS je offline   Profil uživatele PACIENTBS   Find more posts by PACIENTBS   Foto galerie člena PACIENTBS   Click here to Send PACIENTBS a Private Message   Add PACIENTBS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2005380 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív