Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » čau všichni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

čau všichni Příspěvek č. 1

zdrvím všechny, konečně jsem se dokopal, že něco napíšu, pěstuju 3. rokem, letos mám v plánu indoor, taím jsem zkoušel jen outdoor, ale jednou mi to vytrhali zlí lidé a podruhý sežraly zlé myši/krtci/hryzci - zkrátka nějaká havěť...tak jsem si řekl, že si zkusím pár keříků vypěstovat za oknem, kde budou aspoň na očích; už je mám od konce února v hlíně, po 5 týdnech jsem poprvé zastřihoval a ne zrovna úspěšně, ale o tom blíž v příslušné sekci...

Old Post 08-04-2007 v 07:54 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2

taky tě zdravím, koukám že dalši smolař na outy v dnešní době není med, sklidit venku to co zaseješ ... jestli budeš mít kytky od února za oknem tak to asi nebudou keříky ale stromky hoď foto ať se můžem pokochat. Ať se ti tady líbí, čau

Old Post 10-04-2007 v 17:04 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2015 - čaute všichni - 0 odpovědí
10-09-2014 - Ahoj všichni - 0 odpovědí
18-02-2010 - ahoj všichni - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0528930 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív