Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Brake46's Out 2007
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Brake46's Out 2007 Příspěvek č. 1



Zdravim, tak take zakladam thread se svym letosnim outem... Slozeni: Skunk #1 (Sensi Seeds), Shiva Shanti II (Sensi Seeds), Homegrown Fantasy (bonus od Hanfsamen). Presny pocet rostlin z hlavy nevim, neco okolo 30... Take vzhledem k mistu, okolo ktereho jsou stromy, se rostlinam ruzne dari... Nektere budu muset presadit tam, kde je vic svetla, az proberu samce.

1. fotka - seminka :-)





2. fotka - priprava mista nekdy v breznu

Old Post 04-07-2007 v 16:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2





UPDATE - 25.05.2007
Pridavam par fotek, vzhledem k nedostatku casu -> mene zalivani -> roste to pomaleji. Okolo rostlinek jsem nasypak piliny kvuli slimakum, moc to nepomohlo, ale kytky byly alespon lepe videt... :-))

Naposledy upravil 04-07-2007 v 16:50 PM

Old Post 04-07-2007 v 16:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3








UPDATE - 12.06.2007
Pridavam dalsi fotky, rostlinky jsou focene tesne po zastrizeni. Strihal jsem FIMkou, delam to letos vsechno poprve, takze snad to vyjde... :-) Je sice fakt, ze s tim strihanim jsem lehce zaspal a uz z toho asi nebudou takove kere, jak jsem si predstavoval, ale nevadi.... Nektere kytky maji lehce okousane listy od slimaku, ale myslim si, ze je to jeste v norme... :-) Ke kazde kytce jsem instaloval rezervoar na vodu v podobe PET lahve, ve vicku mala dirka, voda odkapava tak den, takze kytka ma pak mnohem vetsi moznost tuto vodu vyuzit, kdyz je ji dodavana postupne a ne naraz.... Pak ani nemusim zalivat tak casto... :-)

Naposledy upravil 04-07-2007 v 21:57 PM

Old Post 04-07-2007 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4









UPDATE - 29.06.2007
Pridavam dalsi fotky, na miste jsem nebyl asi 14 dni, od te doby se kyticky hodne vytahly a diky zastrizeni se krasne vetvi, takze striham znova! :-) Je to zvlastni, ale pekny pocit, kdyz vidite, ze ty kytky delaji, to co po nich chcete... Ze je smiknete a vyrostou jim dalsi vetve, to vse tak, jak chcete... Mensi euforie!!! :-))))

Old Post 04-07-2007 v 17:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5





UPDATE - 01.07.2007
Pridavam jen par fotek s posledni kontroly, po druhem zastrizeni uz opet vyrustaji nove vetve. Spolu se zalivkou jsem pridal hnojivo, a sice Floran, pro rust (v podstate na bazi NPK), ale to jen do doby, nez budu mit pristup k prirodnimu hnojivu (vykvasene slepicince a kobylince)...Prece jen, priroda je priroda, ze ano... ;-)
Jinak predem diky za jakekoliv ohlasy, ktere by me v mem growerskem snazeni posunuly kupredu a byly mi nejakym zpusobem k uzitku... ;-)

Old Post 04-07-2007 v 17:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

Ahoj, to s těma PETkama je tvůj nápad? Vypadá to docela funkčně, jen jestli ta voda po těch kapkách dokáže vůbec tu půdu zavlažit, nebo jestli je to tak vydatná závlaha prospěšná pro rostlinu, nebo jen pro blízké okolí víčka?
Jinak jako první grow to máš pěkný

Old Post 05-07-2007 v 18:54 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zdravim, primo muj napad to neni, poradil mi to kamarad, ktery si tak taky setri zalivani... Voda odkapava, i kdyz je ta dirka velmi mala, mam to odzkousene (idealni udelat maly hrebikem)... Ta zavlaha neni ani tak vydatna, jako je spis pozmenene pouze mnozstvi, ktere ta rostlina aktualne dostava... Odkapava to tak den (asi 20 hodin)...V tu chvili ma ta rostlina sanci vstrebat co nejvic... Pak zase treba dva dny nedolivam a az treti den doliju, takze nehrozi, ze by se kytka "utopila"... :-) Jinak to vicko mam zapichle vzdy tesne u stonku tak, aby voda kapala primo do korenoveho systemu rostliny, jen je potreba dat pozor, aby clovek pri instalaci neporusil korenovy system, ale to neni takovy problem vyhnout se tomu....Pokud bys ale mel pochybnosti o tom prutoku, nemusis delat jednu dirku, ale i vic a nebo nedelat dirky, ale proste jen trochu povolit vicko, aby voda odtekala trochu rychleji...Chce to pozkouset a najit tu nejvhodnejsi kombinaci...Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze rostlinam to rozhodne prospiva a je to lepsi, nez kdyz je zaliju narazove jednou za par dni...Ta rostlina diky postupnemu odkapavani chytne do sebe te vody mnohem vic... Good Luck, stoji to za vyzkouseni.... :-)

Old Post 06-07-2007 v 00:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8






UPDATE - 06.07.2007
Vcera jsem byl opet checknout kyticky, vzhledem k nepriznivemu pocasi tohoto tydne (hodne deste a mraku, malo slunce) to roste pomaleji, ale po nedelnim 2. zastrihovani uz opet vyrustaji dalsi vetve, takze je to dobre. Vikend ma byt slunecny, tak se to treba trochu pohne.

Old Post 07-07-2007 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9


















UPDATE - 16.07.2007
Po desli odmlce opet pridavam aktualni fotky. Rostlinky, kterym se prilis nedarilo (diky me naivite o kvalite pudy, ktera misty tak kvalitni nebyla) jsem presadil do substratu pro pelargonie (celkem 100L) a zaroven vsechny rostlinky pohnojil granulovanym kravskym hnojem, ktery se mi zda docela vhodny a jeho aplikace je jednoducha a rychla... Presazene rostlinky musim zalivat casteji, substrat snadno rychle vyschne... 2 uz nejspis nezachranim, pri techto vedrech to lepsi nebude... Musim hold vic zalivat... Rostlinky jsou zastrihle potreti, uvidim, jestli budu zastrihavat jeste... Podle toho, kdy zacnou kvest....

Old Post 16-07-2007 v 22:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 10

Já už bych nezastřihával...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 16-07-2007 v 22:30 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Diky za radu, asi uz vazne nebudu, prece jen je pulka cervence a to pocasi je takove vselijake, kdo vi, jak to jeste poroste....:-) Kdyz se zadari, tak pridam par fotek na S Makro, pokud bude svetlo....

Old Post 16-07-2007 v 22:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12











UPDATE - 17.07.2007
Jak jsem slibil, pridavam jeste par dalsich fotek, bohuzel foceno opet vecer, ale i tak to ujde...:-)

Old Post 17-07-2007 v 21:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13





UPDATE - 22.07.2007
Opet jen zalito, pocasi se zda OK....

Old Post 25-07-2007 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14








UPDATE - 25.07.2007
Zalito, ostrihany prebytecne listy... Jinak to roste moc pekne ;-)

Old Post 25-07-2007 v 19:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15











UPDATE - 01.08.2007
Dnes jsme vytrhali plevel a opet se take hnojilo a zalevalo. Zda se, ze to hnojeni rostlinam prospiva vic, nez jsme cekal... Takze zitra jeste dohnojime zbyle kytky a pak uz zase jen zalivat......

Naposledy upravil 03-08-2007 v 19:02 PM

Old Post 01-08-2007 v 20:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16










UPDATE - 09.08.2007
Opet pridavam dalsi fotky, kytickam se dari moc dobre, jeste jsme tam vychytali jednoho samce a nejaky hybridy, vsechno to slo ven.... Asi polovina kytek uz pekne kvete, druha jeste ne, snad taky brzo zacne... Hnojili jsme granulovanym kravskym hnojem a ted pridavame do zalivky Floran a vypada to nadejne... Posudte sami! :-)

Old Post 11-08-2007 v 14:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-09-2012 - Kokesh out 2012 - 16 odpovědí
22-12-2011 - Kokesh out 2011 - 148 odpovědí
13-01-2011 - Kokeshuv out 2010 - 102 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3138730 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív