Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » nechtene naruseni svetelneb periody
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
danielf
Stálý Člen

Karma uživatele danielf - 45% PěstitelskáKarma uživatele danielf - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 123 

Příspěvek č. 1

Dneska sem prisel domu a zjistil sem, ze mi mame vypla skrin ze zasuvky a svetelna perioda byla posunuta o 1 hod.Co myslite,ze mam udelat?Delat jako by nic, akorat by dneska mely min svetla?

Old Post 23-02-2002 v 19:03 PM
danielf je offline   Profil uživatele danielf   Find more posts by danielf   Foto galerie člena danielf   Click here to Send danielf a Private Message   Add danielf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad To samé Příspěvek č. 2

vidím že máš stejnej problém jako jsem měl já... když se to satne jednou nic se neděje, ale nemělo by se to často opakovat. podle mě je to pro kytku(y) "šok" ..

Old Post 23-02-2002 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielf
Stálý Člen

Karma uživatele danielf - 45% PěstitelskáKarma uživatele danielf - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 123 

Příspěvek č. 3

tak to dik, k4 tva rada

Old Post 23-02-2002 v 21:24 PM
danielf je offline   Profil uživatele danielf   Find more posts by danielf   Foto galerie člena danielf   Click here to Send danielf a Private Message   Add danielf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Mysli si, že bylo zatmění slunce a maminku tam raději moc nepouštěj, Příspěvek č. 4

nebo se ti kytičky zblázněj.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 24-02-2002 v 05:54 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielf
Stálý Člen

Karma uživatele danielf - 45% PěstitelskáKarma uživatele danielf - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 123 

Příspěvek č. 5

takhle sem to uz jednou nedodrzoval u minulych kytek a pak z toho byl obrovskeju shit.Ale podotykam, ze sem to !silne! nedodrzoval.

Old Post 24-02-2002 v 08:42 AM
danielf je offline   Profil uživatele danielf   Find more posts by danielf   Foto galerie člena danielf   Click here to Send danielf a Private Message   Add danielf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 6

jo ja na to taky kaslal a pak se mi kyti zblaznili a poslal sem je do kytek...zase bylo zajimavy pozorovat jak je konopi prizpusobivy

Old Post 24-02-2002 v 11:42 AM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6438690 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív