Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Vod začátku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 1

Zdar!
Tak jsem sklidil a chci se vrhnout(nebo spíš zkusit) Bubbler.Zákaldy jsem si přečet,ale potřeboval bych všechno říct,vysvětlit , prostě jako prvňáčkovi.A detailně.Nikdy jsem totiž nedělal roztok,neměřil jsem všeljaký ty Ph atd..Hydroponie je věda a všichni mí kámoši mě vod toho vodrazujou,ale zkusit bych to chtěl.Ujme se mě někdo?Neumím udělat roztok,nevím jak a čím svítit,(jestli se vůbec svítí),nemám potuchy vo teplotě,době růstu,ani květu,prostě vůbec nic.....
Tak dík předem!

wwidow

Old Post 06-03-2001 v 14:53 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Příspěvek č. 2

poradim Ti tak,že stačí se tu rozhlídnout a ten základ co potřebuješ tu najdeš.Carlos si dal zase práci a má ted téma kde najdeš všechno co potřebuješ.Takže mrkni zrovna tady ve foru ,,Pokročilé techniky a problémy"
a tam si pročti "Hydroponické systémy"tam uvidíš jak se dá pěstovat různýmí způsoby na hydru.
kdyby něco konkrétního?zkusim Ti pak poradit dál,takže zatim

Old Post 06-03-2001 v 21:38 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 3

Dík.Koupil jsem dva 10ti litrový kbelíky s víkem,dva květináčky na vodní rostlinky vzduchovací pumpu,kamen a hadičku.Taky keramzit.A první problém je:stačí keramzit jako medium,nebo musím přidat rockwool a v jakým poměru?

wwidow

Old Post 07-03-2001 v 18:53 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 4

.

[Edited by Majkl on 03-04-2002 at 03:49 PM]

Old Post 07-03-2001 v 19:22 PM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 5

Dík.Hele,a jaký má mít Ph voda,a jak ho docílím?Je důležitá nějaká teplota roztoku?Předem dík.

wwidow

Old Post 08-03-2001 v 19:49 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Příspěvek č. 6

měl by to být spíš roztok než voda.Ph se snažit držet na začátku tak na 5.9 a sníšiš to PH- co koupíš v akvaristickejch potřebách,nebo můžeš použít kyselinu dusičnou,ale bacha stačí kapka.Taky je dobrý sledovat EC roztoku.Asi toho budeš potřebovat víc.
Tak zatim

Old Post 08-03-2001 v 19:54 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 7

Díkec.Co je EC roztoku?A jaký hnojivo tam mám dát?Co mi poradíš?

wwidow

Old Post 08-03-2001 v 20:01 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziggy
Stálý Člen

Karma uživatele Ziggy - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 8

wwidow

nechci te nejak zrazovat od bubleru/hydroponie,
ale mnel by sis to poradne rozmyslet, nez se
do toho pustis. Ono takova hlina ma taky svoje
prednosti, hlavne to neda tolik prace a starosti.

BTW jak jsi mohl tedka sklidit a pritom se ptas
jestli se ma svitit ?

Old Post 09-03-2001 v 09:07 AM
Ziggy je offline   Profil uživatele Ziggy   Find more posts by Ziggy   Foto galerie člena Ziggy   Click here to Send Ziggy a Private Message   Add Ziggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Ziggy Příspěvek č. 9

Hele,já vo bubbleru ani vo hydroponii vůbec nic nevím.Nevím,jestli se svítí,nebo je to někde v bytě,nevím prostě vůbec nic,páč jsem to nikdy nedělal.Takže jsem sklidil,a do středy mám fraj.Ve středu budu mít nový kytky,který dám samo do hlíny,ale mám možnost mít 250ku sodíkovku zadara,tak bych chtěl toho bubblera rozjet s tím.Jestli si myslíš,že jsem nějakej špeh,či co,tak si to mysli.Nejsem.Jenom jsem chtěl založit téma,kde bych se to moh dozvědět,páč mě nebaví běhat z jedný stránky na druhou a každou píčovinu hledat někde jinde.Jo,a dík za radu.

wwidow

Old Post 11-03-2001 v 12:20 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Příspěvek č. 10

wwidow:
nenech se odradit,z hydrem je možná trochu víc práce,ale na druhou stranu já osobně měl větší problémy z hlínou,to ale asi přisuzuju,že jsem toho tehdá moc nevěděl.Ve srovnání hydro vs hlína,je to na hydru mnohem rychlejší a kontrolovatelnější a líp se zbavíš možných problémů.Jinak,když otom toho moc nevíš,chce to tu hodně šmejdit a koukat a ptát se,ale já osobně nevim jestli se to stoho dá vždycky pochopit,asi né.Chtělo by to si pokecat

Old Post 18-03-2001 v 11:37 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Teabooster Příspěvek č. 11

No,zkusim to.Jinak jsem pro.Mohli bychom se ňáko domluvit.Přijedu kamkoliv.Nebo,jestli je to blbý,máš mýho mejla.Nevim,jestli se tu vodsaď někdo někde schází,a ani to rači vědět nechci,aby to zase nevypadalo,že jsem ńák moc zvědavej.Každopádně dík.

wwidow

Old Post 18-03-2001 v 14:13 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 12

Takže prej stačí do keramzitu.Nechci nic moc,jenom-mám začít jako normálně 18/6?Nejvhodnější teplota 25?Děkuji za jakékoliv odpovědi.

wwidow

Old Post 27-03-2001 v 18:49 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 13

Jasně v keramzitu OK. Cyklus 18/6.

Teplota: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=181

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 30-03-2001 v 13:11 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Carlos: Příspěvek č. 14

Dík.Ještě-jak moc je při bubbleru důležitá vlhkost?Kolik doporučujete?Je vůbec zapotřebí jí hlídat,když to vlastně roste z vody?
A ještě:Zlepším něco,když dám do kyblíku dva kameny?
Nebude to mít spíš negativní účinky,jako ptám se z důvodu toho,jestli kytka nebude mít toho kyslíku moc...Díkec za všechny vodpovědi!

wwidow

Old Post 31-03-2001 v 15:52 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Příspěvek č. 15

wwidow:
možná se do toho motam,ale at nemusíš moc čekat.
Vlhkost bych Ti doporučoval kolem šedesáti,v růstový fázi je vlhost vzduchu docela prospěšná,takže se jí snažit honit trochu nahoru.
Jo a těma kamenama určitě nic nezkazíš,to je náhodou super věc

Old Post 01-04-2001 v 05:59 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Teabooster Příspěvek č. 16

Díkec.Hele,za jak dlouho to mám z hlíny přesadit do toho keramzitu?Jak moc maj bejt kytí velký?Teďkom to mám v zemi den,pustili malý lístečky,ale zakořeněný to ještě není.A co kdybych zkusil dát do jednoho kbelíku dvě?Jak moc by si brali navzájem to,co potřebujou?Jo,a jak vysoko má bejt lampa?Jako normálně na zem?(40-50cm)? Díkec!

wwidow

Old Post 01-04-2001 v 13:28 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0367080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív