Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Porozumění generací
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
koza
Nový Člen

Karma uživatele koza - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 12 

Pohodička Příspěvek č. 1

Mladi lidi jsou vuci lehkym drogam celkem pritulny nebo aspon tolerantni, to se ale neda tvrdit o generaci jejich rodicu. Ty jsou vicemene hystericti, protoze neumi odlisit uzivatele konopi od konzumenta heroinu, jejich pohled je: fetak jako fetak. Pritom je mi jich casto lito, jak jsou nervozni a stresovani, cigarko by jim bodlo jako sul. Pritom aby se dostali do pohody, museji do sebe kopnout lihovinu, a to s pravidelnosti temer kazdodenni... Tak se chci zeptat, jestli jste nabidli travu rodicum, s jakym uspechem a s jakou reakci. Ukazat jim, ze to neni tak nebezpecny, jak jim nekdy tvrdi v televizy, by bylo chvalihodne, navic by byli idealni spojenci pro pestovani, o ozdravovani spolecenskeho klimatu ani nehovorim...

Koza

Old Post 21-04-2001 v 12:24 PM
koza je offline   Profil uživatele koza   Find more posts by koza   Foto galerie člena koza   Click here to Send koza a Private Message   Add koza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 2



Sice blbe kecaji, ale pestovat mje nechaji.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 21-04-2001 v 12:39 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 3

Jednou se mě moje desetiletá dcera zeptala,co to mám za kytky , tam nahoře na půdě.Lhát vlastním dětem?Ne.Jenže-překvapenej jsem byl já.Prej jim paní učitelka ve škole říkala,že to není horší než alkohol.Tak jsem jednoho večera za paní učitelkou šel(nebyl problém,jelikož to je moje bejvalá spolužačka) a tak nějak jsme povídali,balili a hulili........
A zjistili,že dítka by měla vědět,co je a není dobrý,a hlavně-dětem se musí říkat pravda.Takže tohle POROZUMĚNÍ GENERACÍ mám celkem vychytaný,si myslím...Na rozdíl vod některejch idiotů v parlamentu.... :-))))))

wwidow

Old Post 21-04-2001 v 13:37 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Luxus.... Příspěvek č. 4

Gratuluju WW, "vysvětli" to učitelce, ta může ovlivnit víc lidí, to je dobrej postup...... a to myslím fakt vážně.....

Old Post 21-04-2001 v 16:25 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 5

mojí mámě to teda dost smrdí i ty nejlepší modýlky,ona chudák vyrostla v dost blbé době a asi ji ovlivnila(teď je jí nějak kolem 60-ti) zůstla z ní jenom běžný(věčně šetřící)konzument,kuřák cigaret,naštvaný člověk s málo radostí v životě,moc bych jí přál zažít jakoukoli radost a uvědomění si té radosti(asi si s ní někdy dám koláčky,a třeba si (když bude kouřit) i se mnou potáhne
naštěstí znám docela hodně lidí kteří k jejímu věku jsou nedaleko ale těch je všude plno jak se konečně ukazuje(výzkumy jsou uplacený z vládních dotací ale stejně neprozradí všechno,ale lidi se určitě ti správní spojí)mám z takových lidí docela radost,hlavně z těch co žijou bez přetvářky,v radosti v této naší současné realitě a užívají si to ,škoda jenom že někteří z nich (vlastně všichni co pěstují)zatím bojí hlouposti těch co jsou blokovaní heslem drogy
s těma učitelama by to mohla být taky velká věc,ti to ovlivňují hned u velkých skupin dětí a ti by měly dostat ty nejvhodnější(ne pro vládu) informace,ale pro život
myslím,že to že skoro každýho člověka začnou rodiče co nejdřív učit mluvit v aby spolu byly schopný komunikovat,a normálního" člověka ani nenapadne naučit jeho dítě komunikovat jiným způsobem,než mluvením a psaním(docela pomalé a primitivní způsoby)takže tady každýho už od mala navedou na tyto zdroje informací a on si chudák v té záplavě předem připravených a promyšlených" ani neuvědomí nějaký pocity který cítí tělem při tanci(a pohybu) nebo působení hudby(jako všech druhů vibrací) na tělo-
z toho jsem trošku zklamanej,že moje máma nemá o tom ani představu,tak když potkávám různý rodiče(hulící)tak někdy ůplně hledím a připadá mi to jak z nějakýho filmu

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 22-04-2001 v 18:48 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 6

Jednou po sklizni, jsem zahulil doma v kuchyni s mamou, ona prisla z prace a zacala mit kecy o tom, jak ji to dneska neslo a ze se ji zitra nechce do prace. Tak jsem ubalil speka, mama, varila kafe v kuchyni a ja chystal raketu. Pak jsem navodil tema o tom, jest-li nekdy kourila ganju, kouri cigaety a tak bylo docela v poho. Ja jsem byl tenkrat v druhaku. Dali jsem rec a ona ze uz jednou hulila neco, co privezl tata z Prahy, tak jsem vytahl speka a zapalil, dal jsem si sluka a podal mame, instrukce o huleni jsem ji dodal pred tim. Asi za 5 minut jsme dokourili, ja jsem byl zase dost zhulenej a tak jsem se ptal mamy, jak je na tom, uz jsem na jejim obliceji vydel usmev. Za chvili, jsem poznal, ze to sni docela zamavalo, no byl to nejakej skunk, co jsem vypestoval asi pred 2 roky. Od ty doby jsem s ni nehulil, pestovat muzu, tak pohoda, ale je to zazitek, to vam reknu.

Spoke

Old Post 22-04-2001 v 20:33 PM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Obecné Příspěvek č. 7


Pestim dva roky, ale ze bych mel potrebu nabizet rodicum jointa, to tedy ne. Jsem radsi kdyz si mysli "at si pestuje marjanu - hlavne kdyz si nebude pichat herak", nez abych pred nima musel frajerit, ze mam novej holandskej modylek (tim na nikoho nenarazim - jen chci rict, ze se nesmi ta tolerance precenovat - nekde ma sve hranice).

Trava je predstupen k drogam tvrdym - co si budeme povidat - a myslim, ze kazdy uz aspon jednou v telce videl ty vygumovany, uplne vyhyndrovany lidi, co jedou na tech tvrdych svinstev. Nedokazou ze sebe dostat slovo a - jak sami rikaji - drogy je denne pripravuji o dva az ctyri tisice korun => praci nemaji => musi krast.
V tomhle tkvi jedina obava rodicu spadajicich do skupiny "drogove tolerantni". Dobre trava beru - ale ne nic vys! (tanecnich drog vcetne)

Proto muj nazor je, ze kdyz to rodicum nevadi, tak je nechte; s travou pred nima nemachrujte a nedelekte ze sebe prdelky, ktery sou hrdy na to, jak s rodicema vyhulujou. To je spis dukaz o jejich snadne zmanipulovatelnosti.

Bez ohledu na dementy v PS (zdravim pana Severu), kteri si bez jakychkoliv znalosti ohledne drogove problematiky schvaluji prapodivne zakony o "rovniopravnosti" heroinu a marjany. O tom uz ale bvylo dost napsano a nema smysl se k tomu vracet.

http://www.legalizace.cz

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 23-04-2001 v 13:06 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Zdraví specijální adresa Příspěvek č. 8

pravda je všude
http://lide.pruvodce.cz/minormajor/kabala.htm

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 24-04-2001 v 23:12 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 9

Jo porozumeni generaci.
Nejlepsi je kdyz me cas od casu fotrik zavola do garaze.
Kdyz se to stalo poprvy tak sem nevedel co zase ten starej votrava chce ale kdyz vyndal nablejskanou sluknu a zacal to do ni cpat ,tak sem si zacal uvedomovat ze ten dedula neni zas tak starej a suchej. Nemam sice paru kd to huleni bere (rikal ze od kamose z prace a to je architekt!!!!).Uz si ani nepamatuju jak mi vysvetloval proc zrovna tady a ted , ale pokazdy kdyz slysim at za nim zajdu do garaze uz s sebou taham moji prazdnou skatuli na doplneni. Mati o tom nevi a doufam ze vedet nebude.
Jen tak mimochodem me je 19 a jemu 41


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 26-04-2001 v 05:50 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 10

hulí se všude a hulí skoro všichni jen se o tom bojí nebo cosakra vyjádřit,hmm ale určitě se to brzo nějak objasní

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 26-04-2001 v 21:51 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Tak to de.... Příspěvek č. 11

Mě tohle táta udělat, tak se z toho soku jen tak nevzpatuju, ale byl by to luxus...

Old Post 27-04-2001 v 02:27 AM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santus
Nový Člen

Karma uživatele Santus - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 14 

Muj fotr Příspěvek č. 12

Muj fotr je peknej flakac, chodi kazdej den do hospody a kdyz mi nasel moji travku tak na me zavolal cajty parchant jeden.

Santusak

Old Post 01-05-2001 v 17:26 PM
Santus je offline   Profil uživatele Santus   Find more posts by Santus   Foto galerie člena Santus   Click here to Send Santus a Private Message   Add Santus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Palec nahoru Příspěvek č. 13

Já to mám v cajku,rodiče mně tolerují a někdy i podprují ale ještě sem snima nehulil.

Zachaliáš

Old Post 01-05-2001 v 17:36 PM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w3k
Nový Člen

Karma uživatele w3k - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 7 

Palec nahoru parentz - sou f pohode Příspěvek č. 14

co se mejch rodicu tyce, tag ty sou uplne w nejwjeci pohode - negdy mezi 16 - 17 rokem sem prisel za tatinkem, rekl sem jag to teda fsechno je, dal sem si s nim j0inta a taky sem mu rekl jag je to fsechno kurewsky drahy atp atp atp. a nakonec jsem mu rekl ze us sem si koupil fsechno potrebne a ze bych chtel pjestit doma indoor... :) mno chwilku na me koukal jag dys sem spadnul z wisne a pag prohlasil ze dys wo tom nebude jako wjedet, ze je mu to jedno... :)) nicmene pag pokazdy dys sli moje berusinky do kwjetu tag tatinek us chodil po byte a rikal ze mu to moc newoni, ale je uplne f pohode... i kdyz us doma nebydlim tag z kazde urody mu prinesu naky wzorky a dame si speka a won pag powida wjeci... ;)))) ale hlawne mi dycky rikal, ze jestli udelam kwuli huleni nakej pruser, tag me asi zabije, ale kdyz prej mi to nebude zasahovat do zivota jinak, nez ze sem furt skurenej :) tag prej mu to nevadi...

JE FAKT COOL!!! a ja ho za to uznavam... :)

spousta lidi mi takovejhle pristup rodice zawidi... :)

sm0ke with mind...

Old Post 04-05-2001 v 15:38 PM
w3k je offline   Profil uživatele w3k   Find more posts by w3k   Foto galerie člena w3k   Click here to Send w3k a Private Message   Add w3k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quasic
Nový Člen

Karma uživatele Quasic - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Palec nahoru Suhlasim s Ok-ejom Příspěvek č. 15

Plne suhlasim s Ok-ejom naco robit frajera pred starimi a zatahovat ich do toho. Pokial si odo mna stary nis nevipyta tak mu nic nedam a ani sa s nim nemienim o tom rozpravat. Mimochodom rad by som videl THC-aktivovu mamu ako vizerala po tom 2-rocnom skunku
uznajte ze musela byt pekne zbombardovana . Staru komunisticku generaciu uz asi nikdo nezmeni. A preco po tom niekto tuzi si neviem ani predstavit.

Old Post 30-05-2001 v 10:37 AM
Quasic je offline   Profil uživatele Quasic   Find more posts by Quasic   Foto galerie člena Quasic   Click here to Send Quasic a Private Message   Add Quasic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 16

ahoj, no já na tohle mám úplně jinej názor než O.K. a Quasic. Za prvé nechápu, proč se tady mluví o nějakým "machrování", protože podle mě člověk, kterej kouří s rodičema to nedělá proto, aby "machroval", ale proto, aby jim ukázal, že to co já jako jejich dítě dělám není nic špatnýho a aby se nemuseli o mě bát, že se někde přešlehnu a už nepřijdu domů (protože někteří rodiče stále mezi marihuanu a tvrdé drogy dávají rovnítko). S tím souvisí další věc že my, podle mě, musíme šířit naši pravdu všude kam to jenom jde, aby si ji naše okolí uvědomilo a dalo nám za pravdu tím, že marihuanu alespoň částečně legalizují. No a na závěr něco, co si mylím že je omyl, kterým argumentují ti co pro legalizaci nejsou, ale uznávají ho jako argument i někteří znás. Já si totiž rozhodně nemyslím, že marihuana je něco jako starterem ke tvrdým drogám. Podle mě je to alkohol, se kterým se mladí lidé setkávají v daleko mladším věku. Možná i cigarety, ale těm bych nepřikládal až takovou váhu. Jediný jiný způsob, jak marihuana může ovlivni pozdější vstah k tvrdým drogám (myslím jiný než alkohol) spočívá v tom, že je pro většinu lidí dostupná pouze u dealerů, kteří ve svém ekonomickém zájmu vám nabídnou i drogy tvrdší. Řešením této situace je podle mě jedině částečná legalizace a tím částečné zamezení přístupu zájemců o marihuanu k těmto dealerům.

Tentokrát nesouhlasící (ale respektující) seňorita L.

Old Post 30-05-2001 v 12:10 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5377190 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív