Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pink Floyd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hawk
Nový Člen

Karma uživatele Hawk - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 1

No, zrovna ted o vikendu jsme smichali s kamoskou vzorky a zkusili jedno speka. Nacez jsme se zacali divat na Pink Floyd - film The Wall. No siiiiiiilaaaaaaa.

Old Post 16-09-2001 v 18:16 PM
Hawk je offline   Profil uživatele Hawk   Find more posts by Hawk   Foto galerie člena Hawk   Click here to Send Hawk a Private Message   Add Hawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xdiver
Nový Člen

Karma uživatele xdiver - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 22 

Pink Floyd Příspěvek č. 2

hele to kurva znám dost hustý ........díval jsem se na to asi po peti těžkejch ˇbongách ,máme nový bogo skleněný dost hustý tak čus..

Old Post 16-09-2001 v 18:25 PM
xdiver je offline   Profil uživatele xdiver   Find more posts by xdiver   Foto galerie člena xdiver   Click here to Send xdiver a Private Message   Add xdiver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 3

Pokud se jedná o HRANÝ(!) film "The Wall" (rež. Alan Parker, hl. role Bob Geldoff), nikoliv o stejnojmenný záznam koncertu (IMHO nic moc), tak to je fuckt hustý! Část mé generace si na VHS kopiích tohoto veledíla "brousila mozkové závity" již za bolševika. V řádně "zkonzumovaném" stavu jsem to však sledoval jen párkrát a je to OPRAVDU HARD SCHÍZA !!! Slabším povahám raději nedoporučuji .

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 16-09-2001 v 19:47 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xdiver
Nový Člen

Karma uživatele xdiver - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 22 

4 sunrise Příspěvek č. 4

Jo to je přesně vono dobrý vid.

Old Post 16-09-2001 v 22:17 PM
xdiver je offline   Profil uživatele xdiver   Find more posts by xdiver   Foto galerie člena xdiver   Click here to Send xdiver a Private Message   Add xdiver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Palec nahoru Příspěvek č. 5

Floydi jsou skvělý, ale upřednostňuju poslouchat zeď jenom jako audio, zůstává větší prostor pro představivost. Jináč nejoblíbenější - Piper at the Gates of Dawn, AtomHeart Mutter, Meddle... Nebo taková Ummagumma to je na tripu fakticky hustá schíza

Old Post 17-09-2001 v 10:59 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 6

Jo lidi, když se bavíte o filmech, nedávno jsem šel za kámoškou a celkem dost jsme se zhulili a byl doma i její brácha, zahulil s námá a pak jsme se šli dívat na Americkou krásu, my s kámoškou jsme to neviděli a on už jo. Mě ten film dostával do nehorázný schýzy, představil jsem si do toho lidi ze svýho okolí a to byla mela, ani jsem to nedokoukal, protože jsem na to neměl, ještě když on do mě hustil, že to zatim nemůžu pochopit, když to vidim na poprví, no nic. Těma lidma z okolí myslim svý příbuznbý (mámu do roli mámy, tátu do role táty, do role jejich dcery jsem dal segru a tak). Neměl jste někdo podobnej zážitek s timdle filmem. Já si to chci pučit a kouknout se na to znova a na celý a asi se zase zhulim.

Tak ty už to nehul :-)

Old Post 17-09-2001 v 13:27 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uwe
Nový Člen

Karma uživatele Uwe - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 7

Hey..American Beauty je dobrej film..ja to videla naposled v kine..detaily jsou zapomenuty, ale je to fakt ostry..
A ty Floydi..The Wall jsem koukala zkourena a byl to hard core..#

Old Post 18-09-2001 v 23:45 PM
Uwe je offline   Profil uživatele Uwe   Find more posts by Uwe   Foto galerie člena Uwe   Click here to Send Uwe a Private Message   Add Uwe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nihilista
Stálý Člen

Karma uživatele nihilista - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 8

sezente si nekde STOMP OUT LOUD.
mam to na videokazete a je to nejaka skupina lidi co hrali na vsechno co je po ruce.
zahulte a garantuji vam ze toto je fakticky super.
zdar

... and all my cares go Up in smoke ...

Old Post 08-10-2001 v 18:01 PM
nihilista je offline   Profil uživatele nihilista   Find more posts by nihilista   Foto galerie člena nihilista   Click here to Send nihilista a Private Message   Add nihilista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Pink Floyd....!!!!

Hudba tak originální a neuvěřitelná!
Musím uznat že floydi mě dostali,jejich síla vydat ten správnej tón v pravej okamřik je neuvěřitelná!
moc je miluju,kdyby byl v někde blízko koncert rád bych si ho dal.....jo jo jo

Old Post 21-03-2002 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 10

Pink Floyd a tráva?? Zkuste Wish You Were Here vod začátku do konce!Budete se houpat na vlnkách,chtít pomoct všemu a všem,budete si myslet,že milování s vaším protějškem je lepší než ráj,nebudete se bát umřít,nebude vám vadit zima,horko atd..A až to doposloucháte,nebude se vám chtít nic než umřít..

takhle jsem to měl já,nikomu nic neradim a nepřikazuju.. :-))

wwidow

Old Post 25-03-2002 v 12:00 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 11

Claune,zkus Waterse ve sportovce!Bude tu sám,ale ty největší fláky od Floydů vymyslel on(neboť je to geniální hudebník) a tudíž si je budeš moct poslechnout na vlastní ušiska tak jako já... :-))

wwidow

Old Post 25-03-2002 v 12:04 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

díkec za tip! K+

Old Post 25-03-2002 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Palec nahoru Pro vsechny milovniky, Příspěvek č. 13

tohoto fenomenu zvanemu Pink Floyd vrele doporucuju tohle http://www.pinkfloyd.co.uk/pages/main.html

kde mimojine najde vsechny jejich flaky, videa a proste texty a nadherne graficky udelanou stranku


Prijemnou zabavu preju

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 25-03-2002 v 21:44 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 14

ten Waters je zatroleně drahej, docela jsem o něm uvažoval (i když radši Gilmoura a Sida), ale myslim že nejlevnější lístky stály maličko pod 1000 vočí

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 26-03-2002 v 14:47 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

PINK FLOYD THE BEST KURVA RIKAM VAM :-) Příspěvek č. 15

jo, jo, vidim ze i na Groweru vi co je dobra hudba :-)

Ja mam od Pink Floydu Shine On, coz je vlastne sbiak asi sedmi CD (The Wall, Dark Side of The Mooon atd..) proste to nejznamejsi a ta hudba je fuckt skvela...

uplne jakoby kresli :-)

Jinak mam jeste na 2 CD (original) jejich koncert, nekde z Anglie. Floydi jsou tam uz postarsi, ale hrajou perfektne a ty VIZUALIZACE!!! kam se hrabou nejake Techno party 50kW svetel :-)))

btw: Nemohl byste mi ten film nekdo nejak poslat, postovne zaplatim, ja ho videl jenom jednou kdyz jsem byl maly a to jsem ztoho mel howno :-)

kdyby se nekdo slitoval tak budu jen vdecny :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 26-03-2002 v 19:37 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Pohodička Mam jednu lahudku, Příspěvek č. 16

a to sice krasnou variaci na Pink Floydy a to tapetu....chtel bych tu nahodit ten obrazek...akorat nevim jak.Muze mi nekdo poradit?

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 26-03-2002 v 22:29 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2637750 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív