Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Co to udělá? šok....8hod
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
zruda
Nový Člen

Karma uživatele zruda - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 6 

Dotaz Příspěvek č. 1

Mam dotaz.
Kamoš pjestil W.Sharka a mněl ho strašně brzo hotovyho(12/12 za 40dní)ale to je vedlejší,mně tak napadlo že když bych dejme tomu 5dní před žněma přepl na 8/16 jestli by to pro ty holky nebyl další impuls ke zrání a nezačali ještě obrážet?!Co vy na to?

Reefa

Old Post 15-02-2001 v 20:03 PM
zruda je offline   Profil uživatele zruda   Find more posts by zruda   Foto galerie člena zruda   Click here to Send zruda a Private Message   Add zruda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

šoky z fotoperiody Příspěvek č. 2

Nazdárek,

zkušenosti ukazují, že 12/12 je zdaleka nejlepší. Platí rovnice více světla = lepší palice. Zároveň je třeba 12-ti hodin nepřerušované tmy, aby kytka mohla kvést.

Co se týče zkrácení periody, opravdu to urychlí sklizeň. Za cenu menšího výnosu.

Zajímavé téma je spíše šok z prodloužení periody. Někdy během čtvrtého týdne kvetení pustíme kytkám dva dny 24/0 nepřetržitého světla. Kytky nachvíli přepnou na růst, ještě obraší výrustky... a po zpětném přepnutí se začnou opět obalovat palicemi.

Je však třeba experimentovat, protože každá odrůda reaguje trochu jinak.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 16-02-2001 v 12:29 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Palec nahoru Zajímavé Příspěvek č. 3

A co se stane s výnosy, když na ty dva dny přepneš zase na růst? Sníží/zvýší se ? Asi podle modelu, ne?

Old Post 16-02-2001 v 19:08 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zruda
Nový Člen

Karma uživatele zruda - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 6 

Pohodička Hermáč Příspěvek č. 4

A nestanou se znich třeba hermáči?-myslim tim šokem 24/0? Jestli to máš vy skoušeny a všechno bylo v poho tek dotoho jdu,protože se mi to zdá být GOOD IDEA!
P.S.:Nikde jsem tady nenašel ani zmínku o tom,že je důležity být s holkama pořéd v kontaktu a hlavně s něma MLUVIT! Nebo ne? :p

Reefa

Old Post 17-02-2001 v 03:01 AM
zruda je offline   Profil uživatele zruda   Find more posts by zruda   Foto galerie člena zruda   Click here to Send zruda a Private Message   Add zruda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Mluvit na kytky Příspěvek č. 5

Mluvení na kytky je pověra (ale hezká). Jedinou výhodou je, že při tom monologu na ně funíte CO2, což rozhodně ocení. Každopádně i já parřím k lidem, který by si k těm beruškám nejradši vlezli...

Old Post 18-02-2001 v 00:09 AM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Palec nahoru Kytky a vy Příspěvek č. 6

S tou pověrou bych si nebyl až tak jistej, fakt je ten že kytky jsou živá bytost (i když kapku odlišnýho ražení), a jsou schopné vaši přítomnost určitým způsobem cítit, když je budete pěstovat s láskou, vyrostou vám daleko lepší .

Deu

Old Post 19-02-2001 v 17:32 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Pohodička Neni to neco jako... Příspěvek č. 7

...věř a tvá víra tě uzdraví! Ale rozhodne, s kytickama POVIDAT

Old Post 19-02-2001 v 18:11 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ropak
Stálý Člen

Karma uživatele Ropak - 80% PěstitelskáKarma uživatele Ropak - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 39 

Kytky tě cítí Příspěvek č. 8

Deu, musím Ti dát za pravdu. Teď jsem četl článek o tom, že kytky opravdu cítí (od slova cit). Mají schopnost v případě nebezpečí se jakoby stáhnout, některé, třeba kaktusy se zase naježí. Psal to nějakej maník di National Geographics, takže to asi pravda bude. Každopádně se tady široko - daleko nenajde člověk, který by našim kytičkám chtěl ublížit. Mluvit na ně asi ale stejně nebudu, už takhle si připadám jako pacient. U postele skříňka, já furt kebuli v ní, na nic jinýho nemyslím...

Old Post 19-02-2001 v 20:06 PM
Ropak je offline   Profil uživatele Ropak   Find more posts by Ropak   Foto galerie člena Ropak   Click here to Send Ropak a Private Message   Add Ropak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

mluvim.. Příspěvek č. 9

Osobně na ně mluvím...A hezky..Mamina se mě směje,ale přesto mluvím.A budu.Holčinky si to zaslouží,nebo ne?? :-))))

wwidow

Old Post 01-03-2001 v 21:21 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 10

Nasel jsem tenhle starej zasutej thread a zaujalo me to mluveni s kytima. Ja s tim naprosto souhlasim. Kdyz mi bylo asi ctrnact, tak nad moji posteli visela naka kytka, fakt nevim co to bylo. Naka pokojova. No a kdyz jsem se i s posteli prestehoval do druhyho konce mistnosti, tak ta kytka do asi dvaceti dnu uhynula. Peci mela porad stejnou, jen tam nemela nekoho na koho byla zvykla.
Muj nazor: kyti jsou zivi tvorove a meli bychom na ne mluvit, poustet muziku apod. Zaslouzi si to.

Old Post 23-01-2002 v 08:14 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jonatan
Stálý Člen

Karma uživatele Jonatan - 9% PěstitelskáKarma uživatele Jonatan - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 26 

mluveni s kytkama Příspěvek č. 11

ja myslim ze pestirna ma byt na tolik velka aby si tam mohlo par lidi sednou a dat jointa aby kytky videli o co mi de a podle toho vyrostli ))

Old Post 23-01-2002 v 12:01 PM
Jonatan je offline   Profil uživatele Jonatan   Find more posts by Jonatan   Foto galerie člena Jonatan   Click here to Send Jonatan a Private Message   Add Jonatan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jonatan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2zruda Příspěvek č. 12

Zkracena perioda sviceni v květu 8/16 se používá pokud ti něco kvete moc dlouho a potřebuješ už sklidit.

Haman - Flying smokers

Old Post 23-01-2002 v 12:27 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mejla
Nový Člen

Karma uživatele Mejla - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 19 

Pohodička kytkysouzivisakra Příspěvek č. 13

jo stima kytkama jee to tag....cití jako my jako všechno co roste,zije , , ,. . .. . , ,, . .

Old Post 28-01-2002 v 11:27 AM
Mejla je offline   Profil uživatele Mejla   Find more posts by Mejla   Foto galerie člena Mejla   Click here to Send Mejla a Private Message   Add Mejla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zruda
Nový Člen

Karma uživatele zruda - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 6 

Pohodička Vivat fauna! Příspěvek č. 14

nedavno jsem se dozvěděl,něco co uplně změnilo můj přístup k rostlinkám. Jeden doktor (ted nevim narodnost ,ani name) sestrojil přístroj na princip detektoru lži,ale použil ho na rostliny)nějaky pokojovky) A dělal s něma různy pokusy:např.: se přibližoval k listku zapalovačem a na grafu to začalo šílet-kytka se bála,to pro mne nebylo až takové překvapení,ale to že mají rostliny paměť to mě fakt dostalo.Jak k tomu dospěl....dal dvě rostliny do jednoho pokoje a poslal k nim pana Y.pan Y poseděl a odešel kytky byli v klidu.Pak vešel pan X a ten jednu kytku zabil,druhá se přitom zase bála,ale pozor za týden vešel ke kytce (té co přežila) pan Y kytička byla v klidu,ale jakmile vešel pan X kytka se roztřásla!!!!Pamatovala si ho!!!!Pokusů tam bylo povícero,ale tohle mě fakt dostalo!!Co vás? Pleas:kdyby někdo našel o těhle pokusech stranky hoďte je sem!
Jo a hledám někoho kdo mi bude zaštipavat kytky.(((A by se mě nebály!!hahahahaha)))

Reefa

Old Post 29-03-2002 v 11:27 AM
zruda je offline   Profil uživatele zruda   Find more posts by zruda   Foto galerie člena zruda   Click here to Send zruda a Private Message   Add zruda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zruda
Nový Člen

Karma uživatele zruda - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 15

asi jo,ale je to ümysl.......

Reefa

Old Post 29-03-2002 v 13:22 PM
zruda je offline   Profil uživatele zruda   Find more posts by zruda   Foto galerie člena zruda   Click here to Send zruda a Private Message   Add zruda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mejla
Nový Člen

Karma uživatele Mejla - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 19 

Obecné to zruda Příspěvek č. 16


Jo tak to sem taky slyšel ,kytky to sou živý bytosti maj určitou formu citu (nebo jak to nazvat)...To mu věřim už od jistý doby__Možná to bude znít nadsazeňe ,ale měl sem pod sodem fakt nadhernou tak 1,20 m ,košatou _prostě dobře rostlou ,po přepnutí na 12/12 se začali hojně rojit samčí váčky __ To mě do slova nasralo jelikož to byl řez z Budhhy ,v zápalu agrese sem jí vytáhl posadil na židly, chvyli sem ji domlouval ve finále dostala facky zleva, zprava ,osekal sem pinzetou všechny ty zadělaný váčky a dal sem jí ultimátum..Jestli se do tejdne nevzpamatuje tak jí rozsekám na hadry a pude do kamen žádný mlýko nic takovýho ... Nekecám tejden utekl rozjeli se blizny a ty valili až do konce ..... takže možná to byla náhoda a možná sem jí (mu) domluvil ,aby nedělal(a) kraviny .... (VYSLYŠELA VOLÁNÍ SVÉHO PÁNA) ))))) peace zdravim gRoWeRi....

Naposledy upravil Mejla 17-11-2004 v 00:37 AM

Old Post 17-11-2004 v 00:11 AM
Mejla je offline   Profil uživatele Mejla   Find more posts by Mejla   Foto galerie člena Mejla   Click here to Send Mejla a Private Message   Add Mejla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6962420 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív