Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pěstování z ničeho a s ničím
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

jak na to
This poll is closed.
trava 4 28.57%
brko 7 50.00%
trava 1 7.14%
brko 2 14.29%
Total: 14 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
proxxy
Nový Člen

Karma uživatele proxxy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Pohodička Pěstování z ničeho a s ničím Příspěvek č. 1

Nápad podělit se snějakými těmy nápady nebo možná ukázat že to de nebo nejde vůbec pěstovat. Na mojem prvním indooru se můžete inspirovat no to asi ne, není to zrovna moc úžasný způsob ale určitě má smysl to vyzkoušet, jestli to de pod naprostým utajením, a nevědomosti spolubydlících v mém případě rodičů.

Tak čekujte a poraďte jak províst případně upgreadovat změny, které určitě napomohou k vypěstování dobré rostliny samozřejmě s co největším množstvím aktivních látek

Old Post 23-02-2006 v 15:50 PM
proxxy je offline   Profil uživatele proxxy   Find more posts by proxxy   Foto galerie člena proxxy   Click here to Send proxxy a Private Message   Add proxxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proxxy
Nový Člen

Karma uživatele proxxy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 2


Tak pro začátek co se děje. Nápad celej vzniknul z mého konce hraní na el. kytaru. Doma se mií válí kytarový kombo. Co snim? šup do něj s kytkou

Old Post 23-02-2006 v 16:09 PM
proxxy je offline   Profil uživatele proxxy   Find more posts by proxxy   Foto galerie člena proxxy   Click here to Send proxxy a Private Message   Add proxxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proxxy
Nový Člen

Karma uživatele proxxy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 3



Hodil sem tam takovou stolní lampičku je to nějaká spořivka asi 11watová no neva to se zlepší. Hnedka teďka naklíčit semínka a jedem.

Semínka nějaký takový z nějakého docela good zhulujícího skunku No tak snad je to nějaká mazec genetika

Old Post 23-02-2006 v 16:23 PM
proxxy je offline   Profil uživatele proxxy   Find more posts by proxxy   Foto galerie člena proxxy   Click here to Send proxxy a Private Message   Add proxxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proxxy
Nový Člen

Karma uživatele proxxy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 4


Právě tuhle otázku sem taky řešil a tohle je takový moje únikový řešení

Hned co naklíčily tydle Hustý semínka přecházim na mini květináčky. Klíčení bylo v pohodě nějaký semínka sem vyhodil no a ty podle mě nej sem použil

Ehmm Anketa je taková sranda. Nic ve zlym můj zhulls úlet

No květináčky--- Je to normální zahradnický substrát, ten s tim optimálním Ph 5-7 . No takže prdnuto do (skříně)

Teď nezbejvá než se a čekat co z toho vyleze.

Naposledy upravil 23-02-2006 v 20:40 PM

Old Post 23-02-2006 v 16:32 PM
proxxy je offline   Profil uživatele proxxy   Find more posts by proxxy   Foto galerie člena proxxy   Click here to Send proxxy a Private Message   Add proxxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proxxy
Nový Člen

Karma uživatele proxxy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 5




No hnedka druhej den vyjela jedna kyti A je venku no druhý se nechtělo ale druhý den to jistil

Osvětlení: samozřejmě zapnuto na 18/6.
Ta jedenácti watovka je krmí co
Asi je to peklo

No nakonec sou venku obě, Ta jedna je nějaká
vytáhlejší, Jestli to bude kluk tak má po koulích

Old Post 23-02-2006 v 16:54 PM
proxxy je offline   Profil uživatele proxxy   Find more posts by proxxy   Foto galerie člena proxxy   Click here to Send proxxy a Private Message   Add proxxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proxxy
Nový Člen

Karma uživatele proxxy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 6


Následuje dropet překvápko, Nefotil sem trošku delší dobu. Užíval sem si horského sluníčka v alpách. (když sem u toho hulit v oblasti řídkého vzduchu je fakt mazec a taky mě napadlo: V létě takovej mini skleník vysoko v alpách-- To by bylo žůžo

No nevadilo by mitam mít chatičku

Jen co sem přijel z alp, běžel sem trošku protrénovat kytaru No a byl sem rád že chcípla jenom jedna

Zůstala akorát ta vytahlejší, tak jestli bude kluk no tak

Ale aspoň trochu vyrostla

Old Post 23-02-2006 v 17:31 PM
proxxy je offline   Profil uživatele proxxy   Find more posts by proxxy   Foto galerie člena proxxy   Click here to Send proxxy a Private Message   Add proxxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proxxy
Nový Člen

Karma uživatele proxxy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 7

Poslední fotka je 20 den od zasazení, Takže honem rychle přesadit. Sem to trošku přehnal Ale kdybych nebyl v alpách hned bych to přesadil čestný

Old Post 23-02-2006 v 17:38 PM
proxxy je offline   Profil uživatele proxxy   Find more posts by proxxy   Foto galerie člena proxxy   Click here to Send proxxy a Private Message   Add proxxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hynacz
Nový Člen

Karma uživatele hynacz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 8

taky mam doma el. kytaru a taky samozrejme kombo!!
Ale nevim jestli je to dobry napad. Z toho bude asi maly vynos???!

Old Post 23-02-2006 v 17:41 PM
hynacz je offline   Profil uživatele hynacz   Find more posts by hynacz   Foto galerie člena hynacz   Click here to Send hynacz a Private Message   Add hynacz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proxxy
Nový Člen

Karma uživatele proxxy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 9

Tak sem přesadil, No a je to tam. Akoraát sem vodmontoval reprák Nějak nenií místo

Ale stim sem počítal už se rýsuje větší místo de by byly v klidu

No neni moc velký ale doufám že bude skříňka 75*75*40 vo trochu lepšajšé

Old Post 23-02-2006 v 17:43 PM
proxxy je offline   Profil uživatele proxxy   Find more posts by proxxy   Foto galerie člena proxxy   Click here to Send proxxy a Private Message   Add proxxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 10

ganjapadne zajimavej napad ale ta 11W !?nevim nevim

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 23-02-2006 v 17:55 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezec
Stálý Člen

Karma uživatele Lezec - 84% PěstitelskáKarma uživatele Lezec - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 11

Minigrow je cool Kdyz uz pujdou do ty novy pestirny tak tam hod sodika at se trochu opali

Outdoor photos http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21038
70W SON-T PC buds http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=354055


Konopí je dobrý sluha, ale zlý pán

Old Post 23-02-2006 v 18:44 PM
Lezec je offline   Profil uživatele Lezec   Find more posts by Lezec   Foto galerie člena Lezec   Click here to Send Lezec a Private Message   Add Lezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 12

Další pokus udělat z hovna zlatý důl Jestli z toho bude na 2 špeky, tak budeš rád, ale nevím, jestli to za to snažení vůbec stojí. Časem možná příjdeš na to, že pokud do toho neinvestuješ alespoň nějakou tu kačku (řekněme 1000kč), tak je to zbytečná práce. A neříkej, že by to pak nebylo nenápadný. Byl tady např thread od amálky (který se smazal, takže i jeho thread je pryč), kde pěstoval v PC case pod 70W z řízku a výsledek byl velice pěkný.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 23-02-2006 v 19:16 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 13

zdravicko all..
drzim nam palce. tiez som sa podujal pestovat len toj tak z pasie.. uz na tom pracujem naky ten mesiac,zachvilu prepinam na kvet.. no a co...

Naposledy upravil Gucspeed 23-02-2006 v 19:58 PM

Old Post 23-02-2006 v 19:40 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proxxy
Nový Člen

Karma uživatele proxxy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 14

Naprostý souhlas s soul rebelem. Tohle téma sem založil proto abych se přesvědčil, zda se dá něco dokázat z ničeho (z toho název ) a né abych vytěžil co nejvíce g. Od toho mám snad 450w ve sklepě né?

Tohle téma bude, pokud mi to čas dovolí, pokračovat naprostou jednoduchostí. Pokud chce někdo znát způsob jak vypěstovat co nejvíce matroše nechť si pročítá jiná fóra.

Do tohodle pokusu pěstování nebylo vloženo zatim moc peněz, a bude to tak doufám pokračovat. Samozřejmě se to bez nich neobejde. Ale spoustu věcí dokáže vyřešit chytrá hlava

Old Post 23-02-2006 v 23:32 PM
proxxy je offline   Profil uživatele proxxy   Find more posts by proxxy   Foto galerie člena proxxy   Click here to Send proxxy a Private Message   Add proxxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel
2Hanyz: Myslim ze takhle ostra kritika neni na miste, ponevadz takovyhle pesteni (aspon podle me) neni na vynos, nybrz pro zabavu. A o tom to snad je. Nemam pravdu?


Nemyslím, že by to byla ostrá kritika, spíše objektivní a konstruktivní. Pod úsporkama ale tady, co tak sleduju, pěstujou absolute beginer nebo děti, ale všichni časem zjistí, že tudy cesta nevede. Když jsem psal 1000kč, tak si snad nikdo nemohl myslet, že mluvím o 400W systémech, ale o 70W. Když se chcete trápit s něčím, zčeho budete nakonec zklamání, tak prosím. Já vám chci jen ušetřit čas, nadšení a potažmo i peníze, protože stejně za ten váš setup nějakou tu kačku utratíte a výsledkem nadšeni moc nebudete.

citace:
Původní příspěvek od proxxy
Naprostý souhlas s soul rebelem. Tohle téma sem založil proto abych se přesvědčil, zda se dá něco dokázat z ničeho (z toho název ) a né abych vytěžil co nejvíce g. Od toho mám snad 450w ve sklepě né?

Tohle téma bude, pokud mi to čas dovolí, pokračovat naprostou jednoduchostí. Pokud chce někdo znát způsob jak vypěstovat co nejvíce matroše nechť si pročítá jiná fóra.

Do tohodle pokusu pěstování nebylo vloženo zatim moc peněz, a bude to tak doufám pokračovat. Samozřejmě se to bez nich neobejde. Ale spoustu věcí dokáže vyřešit chytrá hlava



A ty si asi myslíš, že my ostatní pěstujem jen proto, aby jsme to prodali Já i pod 400W pěstuju pro zábavu a vůbec mě nedokáže nasrat, kydž to nevyjde a není z toho ani 100g. Nemysli si, že jsi jediný, kdo u stavění skříně přemýšlí. Já taky nejsem z těch, kdo si z G- shopu koupí setup za 30 000, ale vše si poskládám z dílů, mnohdy svépomocí vyrobených, za zlomek ceny. A věz, že jsem tuze rád, že jsem se na svém prvopočátku pěstění nenechal ukecat na nějaké po..... zářivky. Peace

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 24-02-2006 v 01:20 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
proxxy
Nový Člen

Karma uživatele proxxy - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 16

nebudu dále tady tohle téma řešit. Je zbytečné aby tady byly slovní přestřelky. De mi o to o co mi de. Jen tak sem něco hodit, a koho to zajíma, nechť si pročítá a vkládá postřehy. Mohu tady založit téma o tom jak pěstovat pod 400wat sodíkovkou v aeroponii. Ale těchto témat je tady plno. Nechme těchto zbytečných slov nevedou kničemu. Peace.

Ale myslím že dobré zářivky ( stačí philipsky s dvěma odlišnými spektry) jsou bohatě dostačující na začáteční růst rostliny, alespoň z důvodu šetření el.energii

Naposledy upravil 25-02-2006 v 20:34 PM

Old Post 24-02-2006 v 14:09 PM
proxxy je offline   Profil uživatele proxxy   Find more posts by proxxy   Foto galerie člena proxxy   Click here to Send proxxy a Private Message   Add proxxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4209200 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív