Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Moje neuveritelne stavy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
BOOT
Stálý Člen

Karma uživatele BOOT - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 30  

Pohodička Moje neuveritelne stavy Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny growery!chtel bych se pokusit vystihnou me stavy po konzumaci konopnych drog!
-Me stavy se obvykle vymykaji kontrole
-Docela me to bavi,nebranim se tomu
-Vyhody:
1)Ujizdim si na hudbe-Vetsinu casu kdyz posloucham hudbu tak bud litam a nebo Mi oci litaji ze strany na stranu
2)Energie-Taky mam nekdy velice velke speedy.Zacina to tim ze mi brni telo a pote se zase vymyka kotrole a proste speeduju
3)Napady-Kdyz jsem fakt dobre shuleny tak mi zacnou behat hlavou napady,ktere jsou luxusni.(hlavne foceni ,atd.)
-Nevyhody:
1)Pobrzdenost-Totalne prehuleni mi zpusobuju sice opravdu rychle buseni srdce,ale taky nechapacky a zaseky temer u veseho.


Tak jen tak to pisu,abych se svami podelil o me stavy!
Urcite napiste co si o tom myslite

!!!DRUM AND BASS!!!

Old Post 25-06-2005 v 12:43 PM
BOOT je offline   Profil uživatele BOOT   Find more posts by BOOT   Foto galerie člena BOOT     Add BOOT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuře
Nový Člen

Karma uživatele Kuře - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 2

Tohle už tu bylo viz thread ''Co nejdradši dělátek džy jste zhulený''
A taky Co vás napadá kdžy jste hulený apod ... je toho tady hafec stačí hledat

Říká se, že něco tak malého,jako je třepetání motýlích křídel,může v konečném důsledku...vyvolat tajfun na polovině světa.
Teorie chaosu.

Old Post 25-06-2005 v 13:05 PM
Kuře je offline   Profil uživatele Kuře   Find more posts by Kuře   Foto galerie člena Kuře   Click here to Send Kuře a Private Message   Add Kuře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrocodon
Nový Člen

Karma uživatele hydrocodon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 3

Z konopi nejsou zadne prijemne stavy, lidi si to jen namlouvaji, protoze chcou mit "prirodni drogu", je to ubohost. Vyhulenost je proste sucho v hube, zpomalene vnimani casu, dezorientovanost a vynervovanost, ze vas vsechno rozhodi, taky jsou sebevrazedne myslenky a strasne deprese. Nemluve o nasledcich caste konzumace marihuany jako jsou psychozy a schizofrenie. Dle meho nazoru a nazoru lidi co rozumi danemu problemu je marihuana nejnebezpecnejsi droga!!!

Old Post 04-07-2005 v 17:53 PM
hydrocodon je offline   Profil uživatele hydrocodon   Find more posts by hydrocodon   Foto galerie člena hydrocodon   Click here to Send hydrocodon a Private Message   Add hydrocodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 4

njn, prostě hydrocondom!!!
(Pravdou je, že z pěstování je radost mnohem hezčí...)

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 04-07-2005 v 18:27 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

hydrocodon:
To, že takhle vnímáš stav po kouření konopí Ty, ještě neznamená, že i ostatní. Konopí umocnňuje momentální stavy a pocity a prožívaný stav je závislý na Tvém momentálním rozpoložení. Je pravda, že lidi s psychickými nebo jinými problémy by kouřit konopí rozhodně neměli a může pro ňe být opradu nebezpečné. To, že tak zkouřenost prožíváš svědčí o nějakém Tvém problému nebo nevyrovnanosti a kouřit bys asi fakt neměl.
K těm lidem, kteří tomu podle Tebe rozumí: mezi mé kamarády patří pár psychologů a sdílí naopak stejný názor jako já...

P.S.: Netuším, co děláš na tomto fóru. Že bys nás chtěl "spasit" a přivést na tu "pravou cestu"? :-)

Old Post 04-07-2005 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
varan
Stálý Člen

Karma uživatele varan - 19% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 6

No myslím, že na tom nejsme tak špatně, abychom dělali něco, co by nám už ani nedělalo dobře. Já se cítím po trávě skvěle, dokážu se tak cítit i bez ní, je blbost psát, že jsem z trávy vynervovanej, spíš se cítím uvolněně, a kvůli tomu uvolnění se to dělá....

Jinak když máš sucho v hubě tak si dej pivko

topic: kdyby si každej založil svůj vlastní thread o stavech tak bysme špatně skončili...

Nehul už, máš celou hlavu rozmazanou...

Old Post 04-07-2005 v 19:16 PM
varan je offline   Profil uživatele varan   Find more posts by varan   Foto galerie člena varan   Click here to Send varan a Private Message   Add varan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 7

hydrocondom:
dej si voraz, zkus někdy hulit, když máš dobrou náladu, ale podle tvejch příspěwků tady to vypadá že seš furt nasranej a musíš si to na někom vybít.

BTW, EDIT:
něco jako
citace:
marihuana je nejnebezpečnější droga!!! Bububububu


... na to ti řeknu jenom "STFU n00b!!! I'll kill ya with fire!!!"

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 04-07-2005 v 20:03 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrocodon
Nový Člen

Karma uživatele hydrocodon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 8

Lzete sami sobe. Jak vy tvrdite, ze je vam z travy dobre je pouze sebeklam. Vsugerovavate si to! Hrajete vysmatost az je to trapne. konopi se konzumuje pouze proto ze je to v mode, urcity SYMBOL REVOLTY, ale ta puberta vas jednou prejde. Trava je jen o recech, a aby jste meli jaky symbol nosit na trickach, ksiltovkach a retizcich, ubozaci.

Old Post 05-07-2005 v 10:56 AM
hydrocodon je offline   Profil uživatele hydrocodon   Find more posts by hydrocodon   Foto galerie člena hydrocodon   Click here to Send hydrocodon a Private Message   Add hydrocodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrocodon
Nový Člen

Karma uživatele hydrocodon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 9

Nebyt takovych webu jako tenhle, kde byste o tom mohli kecat a fantazirovat, jake z toho mate "silene stavy", ani byste nehulili

Old Post 05-07-2005 v 10:58 AM
hydrocodon je offline   Profil uživatele hydrocodon   Find more posts by hydrocodon   Foto galerie člena hydrocodon   Click here to Send hydrocodon a Private Message   Add hydrocodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Str
Nový Člen

Karma uživatele Str - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 10

hydrocodon - hulil si nekdy?

Old Post 05-07-2005 v 11:03 AM
Str je offline   Profil uživatele Str   Find more posts by Str   Foto galerie člena Str   Click here to Send Str a Private Message   Add Str to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrocodon
Nový Člen

Karma uživatele hydrocodon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 11

To STR Jo, mnohokrat jsem se nechal premluvit, a vzdy z toho bylo jen sucho v hube, dezorientovanost, vynervovanost, a sebevrazedne myslenky.

Old Post 05-07-2005 v 11:14 AM
hydrocodon je offline   Profil uživatele hydrocodon   Find more posts by hydrocodon   Foto galerie člena hydrocodon   Click here to Send hydrocodon a Private Message   Add hydrocodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alcatelx
Stálý Člen

Karma uživatele Alcatelx - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 12

to hydrocodon: Ale to nebude tím že jsi užil Thc...Já si myslím že to swedčí spíš o nejakejch psychickej problemech.Možná by jsi se měl pořádně nad sebou zamyslet,dneska už seženeš odborníka snadno,skus se nechat wyšetřit a nechat si POMOCT!!Tím že budeš hrotit do ganji se ti hlawa nesprawí.Ty sebewražedný myšlenky myslím mluwí za wše ne??Já třeba se na brčko těšim jak malej kluk a nikdy by mě nenapadají takowí pičowiny woe.DEZOIRENTOWANOST?To je taky příznak dušewní poruchy , nebo se mýlim ?Myslím že ne e..Nemáš taky třeba náwaly horka??Rozostřený widěný??Swěř se odborníkowi,radím ti dobře..A jak už tu nekdo říkal oprawdu rači nehul,mohlo by to bejt pro tebe dost nebezpečný a je to holt smula že si nemužeš zahulit a bejt weselej atak. protože to to je to proč já hulim..alide




Motto:

Myslet, pak az mluvit..

Old Post 05-07-2005 v 11:27 AM
Alcatelx je offline   Profil uživatele Alcatelx   Find more posts by Alcatelx   Foto galerie člena Alcatelx   Click here to Send Alcatelx a Private Message   Add Alcatelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lampiao
cangaceiro

Karma uživatele lampiao - 91% PěstitelskáKarma uživatele lampiao - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13

to hydrocodon

co nejdriv volej chocholouska, evidentne nejsi v poradku!! anebo prestan cichat to tecko a konecne uz pohul

in the name of god not one more dead!!

Lampiao`s NFT, 600W

Old Post 05-07-2005 v 11:34 AM
lampiao je offline   Profil uživatele lampiao   Find more posts by lampiao   Foto galerie člena lampiao   Click here to Send lampiao a Private Message   Add lampiao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 14

to hydrocodon

podle toho co tady pises si asi nehulil nikdy nic dobryho, protoze sucho v hube urcite neni to jediny co vnimas... nekdy ses tak v prdely ze se smejes i uplnejm pitchovinam.. zkus fagt nekdy zahulit protoze to co rikas je blbost...
nesmis se k tomu nechat premlouvat..je to tvoje volba a sam to musis chtit.. jinak si budes rikat ze je to spatny , ale zkusis to a neudela ti to dobre..proste se treba i trosku zlej a pak si dej brcko neceho dobryho a bav se.. a pak poznas co to vubec je..

Old Post 05-07-2005 v 13:33 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 15

TU HOV**CODON

Souhlasim s ,.- Lagutoda;Lampiao;Alcatelx -.,
Mám pocit, že seš na tom tak, jako já před čtyřma rokama, pořád že se nějak zabiju, každýmu sem odsekával, každýho odháněl a seděl v koutě s hlavou složenou mezi kolena... abych pravdu řek, nevím ani čím to bylo, prostě se mnou házela puberta a to je asi právě to, co prožíváš ty. Děláš spoustu chyb. Především hulíš, když tě někdo *echm echm* přemluvil, to je BLBOST nejvyššího kalibru, hul, když se ti zrovna chce, když dostaneš chuť, samozřejmě že pokud se necháš neustále přemlouvat a pořád mít blbou náladu, je jasný, že ti nakonec kámoši přestanou nabízet a to by bylo možná taky řešení. Navíc, posuzuješ tuhle *echm* drogu *echm chrchly chrchly* podle toho, co cítíš ty, ale právě Mary Jane je ta nejindividuálněji působící droga (zapomněl jsem *echm*) ze všech a téměř každej týpek, kterej se mnou kdy hulil, mi říkal o svejch stavech něco jinýho. Jasný? Problém nejspíš nebude na straně kousku usušený rostliny, kterej má každej den na stole několik milionů lidí na světě, ale na tvý straně, prostě zkus změnit způsob, jakým žiješ a zamysli se především nad sebou. Nebo se nenechej přemluvit. A jestli jsou tví přátelé lidé, kteří tě nejenom přemlouvají, ale možná nutí HULIT, měl bys přemýšlet o změně party.

Každopádně je hovadina dávat vinu rostlině. To je jak kdybych přišel do květinářství a začal cloumat s prodavačkou a řvát na ni: „UAAAAA Jak tady můžete prodávat růže??? Nechal jsem se přemluvit ať jednu vezmu do ruky a propíchnul sem si prst!!! Nalháváte si, že jsou růže krásné, ale je to jenom pichlavý PLEVEL a já jsem ZCELA NORMÁLNÍ ale vždycky když se píchnu trnem z růže, mám chuť se jít ZABÍT BUAHAAAAA!!! ” Kurňa, jdu na bongo... do toho psaní se člověg moc zasekává...

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Naposledy upravil bounty_killer 05-07-2005 v 14:16 PM

Old Post 05-07-2005 v 14:05 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrocodon
Nový Člen

Karma uživatele hydrocodon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 16

Co to tu kecate??? To je vase jedina vymluva, kdyz nekdo napise pravdu ze z konopi nejsou prijemne stavy, tvrzeni typu "nejsi v poradku, konopi pusobi individualne". To je asi neco takoveho, jak kdybyste se pokouseli tvrdit ze z chlastu jsou perfektni halucinace, ja vam na to namital ze je akorat otupelost a motani hlavy, v zaveru pak kocovina, a vy opacili, ze jsem asi naruseny a ze je to individualni. Davate prednost sebeklamu pred pravdou, a pak kdo by se mel lecit. Jste patologicti sobelhari, nespokojeni sami se sebou, se svym zivotem a zoufale hledate unik v "radoby droze" marihuane, a ve spolecnosti lidi sdilejicich stejne utrpeni. Bojujte se svyma psychozama jinym zpusobem, uvidite, bude lepe a casem nebudete citit potrebu se za neco schovavat.

Old Post 05-07-2005 v 14:32 PM
hydrocodon je offline   Profil uživatele hydrocodon   Find more posts by hydrocodon   Foto galerie člena hydrocodon   Click here to Send hydrocodon a Private Message   Add hydrocodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6662950 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív