Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Nakvetlý řízky určený na ven-přestanou kvíst?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Nakvetlý řízky určený na ven-přestanou kvíst? Příspěvek č. 1

Mám venku kytky OB,Nebula a PwP a všechny mi na denní periodě kvetou,což nechápu.A už celkem dlouho.Když je teď vezmu a přesadim ven do země,přestanou kvíst a začnou růst?Nevadilo by jim,kdyby už měly tvrdý stonky?Fakt sem se s timhle dotazem nesetkal...

Díky všem za případné rady co a jak....

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 05-05-2005 v 12:24 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruderalis
Stálý Člen

Karma uživatele Ruderalis - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 2

Jak dlouho uz kvetou? Je mozny ze jeste chili pokvetou a za nejakou dobu prejdou na rust. Kazdopadne se do faze rustu opet dostanou, pokud je das ven
Peace

"Jehlou žílu kuchnu, potom zmáčknu buchnu, začla mi nová éra, evrydej dva gramy héra"

Old Post 05-05-2005 v 12:31 PM
Ruderalis je offline   Profil uživatele Ruderalis   Find more posts by Ruderalis   Foto galerie člena Ruderalis   Click here to Send Ruderalis a Private Message   Add Ruderalis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ruderalis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 3

Dikes za radu .To mi spadnul kámen ze srdce.....ale s tim qetenim to nepobíram....

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 06-05-2005 v 11:54 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Equica
Nový Člen

Karma uživatele Equica - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

muzu ti rict, ze jsem rizky northern light a ty me kvetli uz kdyz jsem je dones. A? Navzdory kvetum z nich vyrostli snad nejobjemejsi kytis co sem mel. Takze to nech byt a normalne se o ne starej, vrati ti to. Myslim to uprime

Old Post 06-05-2005 v 12:42 PM
Equica je offline   Profil uživatele Equica   Find more posts by Equica   Foto galerie člena Equica   Click here to Send Equica a Private Message   Add Equica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5398290 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív