Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Problém se startérem?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Nápad Problém se startérem? Příspěvek č. 1

Mám 2x 18W trubice napojený na 36w tlumivku, startéry S2 a po zažehnutí trubic startéry stále svítí. Je to normální?

Old Post 13-12-2004 v 12:03 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 2

startéry máš správný, ale normální to rozhodně není, teda já jsem se s tím ještě nesetkal. p.s. mám pro Tebe znovu ty řezany, teda jestli je chceš, samo že zadara, za ty minulý chcíplyvší....

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 13-12-2004 v 12:14 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 3

Díky, ale nemám je teď kam dát.

Old Post 13-12-2004 v 14:28 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dab
Stálý Člen

Karma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 4

Jo to nemuoze svietit, skus si znova prebehnut cely obvod, niekde bude chyba urcite to nenechavaj len tak, by som povedal ze tym ich nicis

Mrhaním ducha a srdca je presviedčať odporcov, ktorí vôbec nepomýšľajú na to, aby mali svoj vlastný názor.

1st. Hobbyboxik(8xGWS,hlina)

2nd. 8xA11xMTF(2x250W)

Old Post 13-12-2004 v 23:16 PM
dab je offline   Profil uživatele dab   Find more posts by dab   Foto galerie člena dab   Click here to Send dab a Private Message   Add dab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 5

KOntroloval jsem to znovu a znovu a na nic jsem nepřišel. Zkoušel jsem to napojit na solo startéry a ty nesvítěj, tak nevím. Poraďte !

Old Post 13-12-2004 v 23:22 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis-for-man
Nový Člen

Karma uživatele canabis-for-man - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

zkus ty trubice zapojit pres dve tlumivky 20w pak uz by ti starter svitit nemel

Old Post 14-12-2004 v 12:30 PM
canabis-for-man je offline   Profil uživatele canabis-for-man   Find more posts by canabis-for-man   Foto galerie člena canabis-for-man   Click here to Send canabis-for-man a Private Message   Add canabis-for-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sklerotik
Stálý Člen

Karma uživatele sklerotik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

Pokud mas zapojeno dobre a jine startery sou OK tak se na tenhle typ starteru proste vy...
Tlumivka+starter =nedobre reseni protoze na tlumivce je stejne watu jako na tech zarivkach.
Lepsi nez dalsi tlumivky je koupe levnych usporek a z nich vykuchat predradniky- vetsi ucinost, delsi zivotnost zarivek, mensi cena atd...



Old Post 14-12-2004 v 14:11 PM
sklerotik je offline   Profil uživatele sklerotik   Find more posts by sklerotik   Foto galerie člena sklerotik   Click here to Send sklerotik a Private Message   Add sklerotik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 8

Tak nevím. Mám těch zářivek dvacet a nový tlumivky se mi moc kupovat nechce.

K těm úsporkám: Tahle myšlenka mě napadla a tak jsem to vyzkoušel. Výsledek je ten, že 18w trubice napojená na 22W střeva z úsporky svítí cca o 50% méně než na klasiký tlumivce, takže naprosto ne.
Jinak díkyx za snahu a peace.

Old Post 14-12-2004 v 17:29 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-02-2021 - Problem s Rustem klonu - 10 odpovědí
23-03-2018 - Problem s automatom - 16 odpovědí
05-01-2018 - Problém s prckem :/ - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9252380 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív