Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pomoc mojim kytickam
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MASTRS
Nový Člen

Karma uživatele MASTRS - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 6  

Pohodička pomoc mojim kytickam Příspěvek č. 1

Ahoj zdravim vsechny Growery mam dost velkej problem koupil jsem si 3 rizky skunku dal jsem je na 8 dni zakorenit pod lampu je to ale jenom 100w ale pry to na zakoreneni staci chci je pestovat normalne na balkone kdyz jsem je pak vynda presadil do vetsich kvetinackul a dal je za okno tak jsem si u 1 z nich vsimnul malych bilich tecek na listech po 10 dnech mi kytka docela hezky vyrostla dokonce zacina delat uz maly sisky ale tech tecek je tam ted opravdu hodne a na vsech listech skoro to vypada jako bych ji posypal cukrem mam strach aby ji to nejako nezabilo nebo aby to neovlivnilo kvalitu hula skousel jsem tam dat skorapky jestli nema malo vapniku ale nic se nestalo uz zacinam mit starost dneska jsem se koukal na ty 2 mensi a uz to zacinaji mit taky sice malo ale zacina to pomozte mi prosim diky

Old Post 07-04-2004 v 17:01 PM
MASTRS je offline   Profil uživatele MASTRS   Find more posts by MASTRS   Foto galerie člena MASTRS   Click here to Send MASTRS a Private Message   Add MASTRS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 2

hele koukni se jestli nemas v mezi patrech maliky pavuciky,taky kolem okraju listu,jestli jo tak to sou svilusky,je to docela svinstvo,taky se to projevuje tim ze se staceji listy a schnou

Old Post 07-04-2004 v 17:55 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_vozejk_
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Ahoj, já mám taky trošku problém. Horní lístky na kytích se mi "zavírají" a spodní ani moc nežloutnou, ale vadnou. Please help!

Old Post 09-04-2004 v 11:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MASTRS
Nový Člen

Karma uživatele MASTRS - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 4

jo to jsem mel ale asi jen 7 dni ted jsou za oknem

Old Post 09-04-2004 v 12:10 PM
MASTRS je offline   Profil uživatele MASTRS   Find more posts by MASTRS   Foto galerie člena MASTRS   Click here to Send MASTRS a Private Message   Add MASTRS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-04-2007 - Problém s kytičkama - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6991280 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív