Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » zloutnou a umiraj !
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zabias
Nový Člen

Karma uživatele zabias - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 16 

Palec dolů zloutnou a umiraj ! Příspěvek č. 1




caute, potrebuju pliz akutne poradit, protoze to se mi deje (v moji prvni) skrini je fakt armageddon.. posudte sami podle fotek

kdyz pominu ze se naprosto zasekly v rustu (ale to uz tak pred dvema mesici, celkem jsou stary uz asi 3,5 mesice a merej 30-40 cm (), tak ted po prepnuti na kvet (pred 2 tydny) zacaly 2 kytky (nebula) uplne chcipat, zacalo to rychlym zloutnutiim listu od stredu bez zjevny priciny, ted uz schnou a cely kyti dou do haje. ostatni (el nino) se drzej, jsou jeste celkem zeleny, ale horni listy i vetsi spodni listy zacinaj taky zloutnout ..

asi prvni 2 mesice jsem ve skrini mel teploty kolem 38 stupnu, ve vedrech i 43, nez jsem koupil poradnej vetrak :-/ , vlhkost pri sviceni kolem 30 - 40 % (vic fakt nedam ani s rucnikama)

parametry : skrin drevotriska 2m3, teplota 28-32, odtah 570m3/hod, zalejvam odstatou vodou, ph ani ec nevim,
hnojeni v rustu plagron alga grow, kvet plagron alga bloom (tim jsem to pohnojil zatim jednou behem tech 2 tejdnu dle doporuceny koncentrace, ted uz sem 2x zalil jen cistou vodou, jestli to nechcipe kvuli prehnojeni ... vysledek zadnej).
puda 1/3 perlit, 2/3 nejaka puda ze zahradnictvi , kvetinace 6l
lampa phillips son t agro 400w

jinak kamos ma kytky ze stejnejch rizku, stejnou pudu, kvetinace, lampu, odtah, jen trochu vetsi skrin na vejsku (resp. spajz) ...

fakt ocenim jakoukoli dobrou radu, protoze svitit na to 4 mesice aby mi to nakonec vsechno pochcipalo ... ( .. predem dik !!

Zabias

smoke for all

Old Post 06-08-2003 v 13:22 PM
zabias je offline   Profil uživatele zabias   Find more posts by zabias   Foto galerie člena zabias   Click here to Send zabias a Private Message   Add zabias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 2

to zabias:
zkus tenhle link :http://grower.cz/forum/showthre...meny+na+kytkach

created by TAHUA
old & young

Old Post 06-08-2003 v 13:55 PM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 3

tohle sou 100= spálený kytky - změř si teplotu u těch zohejbanejch listů...

thc?

Old Post 06-08-2003 v 14:33 PM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 4

jo moc teplo
optimum je tak 28°C, vyšší teplota škodí. No ale co sem odzkoušel tak do 32°C sou kytky v klidu.
ALE 38°C nebo dokonce 43°C....dochází už k degradaci he

Old Post 07-08-2003 v 10:11 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo_kim
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

žloutnou a umíraj Příspěvek č. 5

Mám ten samej problémek, ale jen na dvou kytkách ze tří ( ta jedna je jinej druh. Teplota ve skříni nepřesáhne 31 stupňů ani v největších vedrech bo sem si udělalklimatyzaci ze zamrženejch pelahví a dokážu tak srazit až 3 stupínky dolu. Koupil sem Vegaflor - postřik na listy. Obsahuje všechno potřebný N, P, K, železo, mangan měď. Doufám, že to zabere. Porferuju jaký mám úspěchy

Old Post 07-08-2003 v 20:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabias
Nový Člen

Karma uživatele zabias - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 6




tak je to vazne v prdeli, ty dve kytky uz jsou uplne dead, ostatni taky zloutnou a chcipou listy, jde to desne rychle, jen dve se jeste jakz - takz drzej. proste mi po 4 mesicich chcipnou vsechny kytky husty ... rozebiram skrin a seru na growing (... teplota je ted ve vedrech max 33 stupnu, kdyz tu nekdo pise ze i ve 40 se to da, tak si myslim ze tou teplotou to nemuze bejt. hlavne se zacly takhle srat az poslednich 14 dni, kdy uz mam teplotu mnohem nizsi ... zadny svilusky to taky nejsou, ani prelivani, pudu udrzuju jen lehce vlhkou, pohnojil jsem to vcera 1/2 doporuceny koncentrace plagron alga blom .. nijak se to neprojevilo (jen kyti chcipou dal) . jeste me napadlo jesli to nemuze bejt tim ze mi v "noci" ve skrini stojej vetraky, ale taky sem tu nekde cet ze to je celkem bezny v dobe tmy vse vypinat, tak nevim. prikladam jeste foto aktualni situace...

Zabias

smoke for all

Old Post 09-08-2003 v 15:03 PM
zabias je offline   Profil uživatele zabias   Find more posts by zabias   Foto galerie člena zabias   Click here to Send zabias a Private Message   Add zabias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabias
Nový Člen

Karma uživatele zabias - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 7

aha tak ted koukam ze tam mam fakt 40 stupnu (v byte mam 30 ).. tak sem v prdeli protoze 570 m3 vetrak za 4000 a stejne nepomoh ... tak uz nevim.

Zabias

smoke for all

Old Post 09-08-2003 v 17:21 PM
zabias je offline   Profil uživatele zabias   Find more posts by zabias   Foto galerie člena zabias   Click here to Send zabias a Private Message   Add zabias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wax
Stálý Člen

Karma uživatele Wax - 85% PěstitelskáKarma uživatele Wax - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 8

kolik zalejváš?

Old Post 10-08-2003 v 21:30 PM
Wax je offline   Profil uživatele Wax   Find more posts by Wax   Foto galerie člena Wax   Click here to Send Wax a Private Message   Add Wax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo_Kim@xko.cz
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Dám se dohromady s kamarádem a pokusim se to nafotit digitálem. Jinak sem tu klimatyzaci udělal tak, že jsem si koupil v železářství plastovou trubku stovku a k ní Téčka na rozměr vstupu vzduchu do skříně. Z venku na skříň přidělal udělal odkap na kondenzovanou vodu a zaizoloval aby se mi nevochlazoval pokoj ale vzduch, kerej tahám do skříně pak už jenom stačí měnit petlahve.

Old Post 12-08-2003 v 17:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 10

to zabias:
sem už jednou reagoval, teď to čtu znova a koukám, že píšeš na začátku:
fakt ocenim jakoukoli dobrou radu, protoze svitit na to 4 mesice aby mi to nakonec vsechno pochcipalo
To ti rostou takovýhle kytky 4 měsíce? Maj tak 30-40cm jak vodhaduju. A palice taky nikde. V tom případě nejni špatně jen teplota!
Taky si psal že heheheh ty psal teda jojo už to vidim.

Máš v květináčích pořádnou (5cm) nebo aspoň nějakou drenáž(keramzit). To tiž první série fotek ukazuje na přelití a druhá na uvaření přelitejch kytek.
Zajímalo by mě jestli tím ventilátorem myslíš vnitřní, co je vidět na fotkách, nebo jestli máš i odtak ven. Jestli ne tak je to průser.

¨Nejlepší by bylo zasadit nový řízky do RW,koko,hydro a vysrat se na hlínu, ta je na outdoor. Jo je to asi krutý, ale tzhle kytky nemaj budoucnost budoucnost.

Old Post 14-08-2003 v 10:49 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabias
Nový Člen

Karma uživatele zabias - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 11

jasneze mam odtah ze skrine (od lampy), ufo z growshopu 575m3 ...
keramzit dole v kvetinacich mam. prelity to imho taky nebude protoze zalejvam, spis min nez vic, s tim uz sem taky experimentoval,, ted zaleju do kazdyho kvetinace tak 3dl kdyz zacnou trochu povadat. sam si taky myslim ze to bude jeste neco jinyho, protoze posledni 3 dny jsem pomoci klimatizace srazil teplotu ve skrini na cca 32-33 st. a nijak se to neprojevuje, porad chcipou vsechny az na jednu. mrtvejch, uplne uschlejch uz je 5, 4 jeste jakz takz zijou . jedna z tech zijicich kytek krouti vrsky do stran jakoby ji to palilo, protom je tam tech 32 .. fakt nechapu

Zabias

smoke for all

Old Post 17-08-2003 v 19:16 PM
zabias je offline   Profil uživatele zabias   Find more posts by zabias   Foto galerie člena zabias   Click here to Send zabias a Private Message   Add zabias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabias
Nový Člen

Karma uživatele zabias - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 12

no de o to ze za 3 mesice v rustu maj 30-40 cm, ted uz je to skoro mesic v kvetu, palicky miniaturni...proste smula, nechce nekdo koupit skrin ?

Zabias

smoke for all

Old Post 18-08-2003 v 15:03 PM
zabias je offline   Profil uživatele zabias   Find more posts by zabias   Foto galerie člena zabias   Click here to Send zabias a Private Message   Add zabias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo_kim
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Asi sem zachráněn Příspěvek č. 13

Tak sem vypozoroval, že pod zářivkou s modrym spektrem (dybych si teď vspoměl na méno ( ) lístky vypadaj furt zdravějš než pod OSRAMkou s červenym a žlutym spektrem. Vyměnil jsem jí teda za POWER-GLO s vysokou svítivostí v modrym spektru a epidemie se zastavila. Možná taky zabralo to hnojivo Vegaflor ve formě postřiku, ale to je jedno. Hlavně že rostou MAZLÍČKOVÉ moji.

Old Post 19-08-2003 v 20:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-09-2004 - Žloutnou mi listy!!! - 3 odpovědí
23-03-2005 - žloutnou mi listy - 11 odpovědí
12-12-2001 - zloutne mi to - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7570810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív