Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první indoor- kdy zastípávat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hosty
Nový Člen

Karma uživatele Hosty - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Dotaz Můj první indoor- kdy zastípávat Příspěvek č. 1


Ahoj,
Před cca 10ti dny jsem vysadil svuj první indoor a měl bych dotaz kdy poprvé zaštípnout aby se dosáhlo co nejvyšší výnosnosti. Z různých zdrojů jsem našel víc postupů ( např. Zaštípnout už nad 3. Patrem nebo třeba až nad 7. Atd...). A pak bych se chtěl zeptat jestli se ještě zaštípává ve fázi květu. Mám superskunk od sensiseeds..... Díky moc za všechny rady

Naposledy upravil Hosty 07-09-2015 v 15:50 PM

Old Post 06-09-2015 v 22:04 PM
Hosty je offline   Profil uživatele Hosty   Find more posts by Hosty   Foto galerie člena Hosty   Click here to Send Hosty a Private Message   Add Hosty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 2

Já bych ten super skunk vubec nezaštípával, a v květu už vubec ne.. V květu je zaštipování hloupost

Old Post 09-09-2015 v 16:16 PM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 3

Přesně tak, některé odrůdy je lepší neštípat vůbec (jedou na centrál), u jiných se to hodí, protože se tím zvýší výnos. Máš jen jednu kytku? Pak bych ji zaštípl někde nad třetím patrem pravých listů, pro zaplnění prostoru budeš nějaké větve potřebovat. Nebo si urči, kolich ceš mít vrcholků a podle toho štípni..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 09-09-2015 v 19:24 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hosty
Nový Člen

Karma uživatele Hosty - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4

Díky moc za rady... Měl jsem jich 9 ale jak byly vedra jak žijou jen 4 tak pro zaplnění prostoru zkusím zaštípnout nad 3. Patrem.

Old Post 10-09-2015 v 00:15 AM
Hosty je offline   Profil uživatele Hosty   Find more posts by Hosty   Foto galerie člena Hosty   Click here to Send Hosty a Private Message   Add Hosty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mígl
Nový Člen

Karma uživatele Mígl - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 5

Počkej píšeš že to je indoor tak jak jich mohlo pět uschnout z veder?

Old Post 10-09-2015 v 19:20 PM
Mígl je offline   Profil uživatele Mígl   Find more posts by Mígl   Foto galerie člena Mígl   Click here to Send Mígl a Private Message   Add Mígl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 6

asi neuchladil skříň ne?

Old Post 10-09-2015 v 19:23 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hosty
Nový Člen

Karma uživatele Hosty - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

Jojo neuchladil..:/

Old Post 10-09-2015 v 20:24 PM
Hosty je offline   Profil uživatele Hosty   Find more posts by Hosty   Foto galerie člena Hosty   Click here to Send Hosty a Private Message   Add Hosty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hosty
Nový Člen

Karma uživatele Hosty - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Dotaz Můj první indoor- kdy přepnout na květ?.. Moc prosim o radu Příspěvek č. 8


Ahoj,
Mám box darkstreet 90x90x170cm a měl bych dotaz když mám v boxu 8x Superskunk od sensiseeds jak mam nechat dlouhou vegetační fázi?? Jde mi o to abych to zbytečně nepřepnul na květ moc brzo a zbytečně nepřicházel o výnos nebo abYch nevyčkával moc dlouho a přerostlo to moc. Pěstuji v půdním substrátu pod 400w výbojkou.

P.s.: pěstuji ze semen, nynǐ jsem v 16. Dnu fáze růstu

Old Post 11-09-2015 v 03:23 AM
Hosty je offline   Profil uživatele Hosty   Find more posts by Hosty   Foto galerie člena Hosty   Click here to Send Hosty a Private Message   Add Hosty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombajn23
Nový Člen

Karma uživatele kombajn23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

Ze semen se neprepina driv jak v 30-35 dnu na rustu.

Old Post 11-09-2015 v 03:57 AM
kombajn23 je offline   Profil uživatele kombajn23   Find more posts by kombajn23   Foto galerie člena kombajn23   Click here to Send kombajn23 a Private Message   Add kombajn23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hosty
Nový Člen

Karma uživatele Hosty - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 10

Jo to jo ale jde mi o to jestli mám prepnout hned jak to bude možné nebo ještě chvíli pak cěkat...

Old Post 11-09-2015 v 12:20 PM
Hosty je offline   Profil uživatele Hosty   Find more posts by Hosty   Foto galerie člena Hosty   Click here to Send Hosty a Private Message   Add Hosty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hosty
Nový Člen

Karma uživatele Hosty - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11

A co by se stalo kdybych přepl na květ dřív nez za mesic?... Nekvetlo by to ještě?... Koupil jsem si knizku o pestovani mr. jose a tam bylo napsany že to jde i dřív.

Old Post 11-09-2015 v 12:30 PM
Hosty je offline   Profil uživatele Hosty   Find more posts by Hosty   Foto galerie člena Hosty   Click here to Send Hosty a Private Message   Add Hosty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 12

Když přepneš dřív, tak obvykle zvýšíš možnost vzniku hermafroditů. Kytka může začít kvést až po dosažení dospělosti a to nějakou dobu trvá, obvykle cca 4 týdny. Také, když přepneš brzo, tak máš trpaslíky s malým výnosem. Kytka potřebuje pořádné kořeny a stonek, aby mohla vyživovat květy. A to se vytváří v období vegetativního růstu. V květu se už jen maximálně prodlužuje stonek a všechna energie jde do vytváření květů.

Old Post 11-09-2015 v 12:38 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 13

s tymi 30-35 dnami je to blbost. prepnut mozes kedykolvek. kvet urcuje fotoperioda (dlzka dna/noci) ked das 12 12 tak ti to bude kvitnut aj par dnova kytka. najlepsie je neprepinat podla poctu dni ale podla stavu rastlin. ja prepinam vtedy ked mam zaplneny priestor tak jak si to predstavujem, pre maximalny vynos je dobre prepinat ked mas pokrytu plochu z 80-100 % (neznamena ze nemozes aj driv), nech nepalis Watty do prazdneho priestoru. kytky ohybaj a tvaruj do lubovolneho tvaru tak aby bol pekne vyplneny prave ten priestor a aby sa netahali zbytocne do vysky.

Old Post 11-09-2015 v 12:39 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hosty
Nový Člen

Karma uživatele Hosty - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 14

Ok díky za rady... Přepnu tedy na květ jakmile bude zaplněný prostor.... Mně šlo právě taky o to že jsem četl že hodně kytek vytáhne v období květu klidně 70cm tak aby to nebylo přerostlé

Old Post 11-09-2015 v 14:21 PM
Hosty je offline   Profil uživatele Hosty   Find more posts by Hosty   Foto galerie člena Hosty   Click here to Send Hosty a Private Message   Add Hosty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 15

vzdyt tady mas ten samej theard v bledemodrym hned pod timhle, tak proc kuli kazde otazce musis zakladat nove vlakno? priste se zeptej na chatu nebo v tvem predeslem theardu, to by tu pak byl bordel jak....
nehlede nato ze ta otazka je dost spekulativni, kazdemu to roste jinak rychle a kazda genetika je trochu rozlisna, je dost mozny ze po prepnuti uz ti nevyrostou ani o 10cm, a stejne tak mozna narostou skoro o metr, uz jsem videl oba dva pripady... byt tebou bych prepinal tak v cca 30cm-40cm vysce a dal tam treba sit...

edit: koukam ze uz ti to nekdo spojil, jeste ze tu ty mody mame...

Naposledy upravil ten_hodnej 12-09-2015 v 10:15 AM

Old Post 11-09-2015 v 21:09 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hosty
Nový Člen

Karma uživatele Hosty - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 13  

Dotaz Plíseň, přelitý nebo spálený? Příspěvek č. 16



Ahoj, nevíte prosím co to může být a jestli půjde kytka zachránit?

Old Post 13-09-2015 v 21:30 PM
Hosty je offline   Profil uživatele Hosty   Find more posts by Hosty   Foto galerie člena Hosty   Click here to Send Hosty a Private Message   Add Hosty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
30-10-2014 - První INDOOR by Moatas - 11 odpovědí
12-05-2014 - Můj první indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8925080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív