Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Critikal 3 x 600w. 3grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
haveco
Stálý Člen

Karma uživatele haveco - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 20  

Obecné 1200w, 21x Critikal, 240x120x200 Příspěvek č. 1






Zdravim lidi zeleneho listu...Tak abych nejak zacal, mam odjety 2x indoor ze semen a strasne malo na vynos (ubohy). Proto jsem se rozhodl prispivat jsem forum, abych vedel co delam spatne. Za vsechny pripominky jsem vdecnej.

Setup
Rezy 16x Critikal 11l kvetniky + 5x critikal 20l kvetniky (od clena Krasus)
Box 240x120x200cm homebox
2x Svetlo 600w MH Rust / 600w sodik Kvet
2x Predradnik lumatek 400w/400w SL , 600w/600w SL
Stinidlo 2x TopSpin XL (papousek)
Kvetinace 16x 11l + 5x 20l
Hlina flora set namichana s perlitem ph 5.5-6.5.

Chemky 1 2 3 advanced + root + enzym, postrik plagron vita race,a na kvet blossom builder liguid od b'cuzzu. Ph - rust/kvet od aacek.

Ph meter od milwaukee
Ec nemerim

Odtah VK 150.
Pritah pasivni

Ofuk 3x ventikalot 30cm

Zvlhcovacka GIB 6l / 12h plny vykon

____________________________________________________________
Tak setup je jasny a jedem. Dneska zasazeno. Zalito jen vodou s rooty a enzymy
Ph 6.2
Postrik a zakladni hnojky zacnu davat za dva dny az se trochu vzpamatujou... diky za sledovani a piste mi prosim co delam spatne. Postupne budu updatovat.... peace idem na bong.
_____________________________________________________________

Od minulich kol jsem pridal ofuky ( ja vim ) a zvlhcovacky ( ja vim )..

Jestli by jste mi posleze poradily o zastrihovani k zaplneni prostoru. V minulosti sem nechaval rust volne. Foto z posledni sklizne, model od Dinafemu OG kush... byly to KAMENY ale vynos pod 2x 600w bylo 836g celkem nezastrizeno..

ELis

Naposledy upravil haveco 21-03-2015 v 17:04 PM

Old Post 27-01-2015 v 17:49 PM
haveco je offline   Profil uživatele haveco   Find more posts by haveco   Foto galerie člena haveco   Click here to Send haveco a Private Message   Add haveco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 2

Klido to strihni C. to maj radi

Old Post 27-01-2015 v 20:04 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haveco
Stálý Člen

Karma uživatele haveco - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3

Zdravím, konečně jsem se tady k tomu dostal :/ , připojuji foto ze 4dne zasazeni...

Zálivka upravená voda + enzymy + root ( PH 6,2 )

Teplota Den/Noc, 27,9/18,7.

Vlhkost Den/Noc, 68-90% / 90-100%

ELis

Naposledy upravil haveco 07-02-2015 v 09:05 AM

Old Post 07-02-2015 v 08:43 AM
haveco je offline   Profil uživatele haveco   Find more posts by haveco   Foto galerie člena haveco   Click here to Send haveco a Private Message   Add haveco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 4

Tak dej to foto



Old Post 07-02-2015 v 09:09 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada69
Nový Člen

Karma uživatele daada69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 5

Ahoj, proč dáváš na začátek enzym? kdo ti to poradil? A taky by mě zajímal ten tvůj závěr, EC metr náhodou namáš. Kupovat ho nemusíš, jen tam toho liješ na závěr nejspíš moc. A to že Ten Blosom od Bcuzz k tomu PK 13-14 A ještě základní 3 složky. No jestli to z toho fosforu nesvítí je to zázrak. Zkus ubrat. Podle mě stačí jen ty tři složky. To červený hnojivo od AH je PK. Doporučím ti ject základní minerály Což je NPK plus microprvky od jednoho výrobce. Zbytek a to že jen biosložky jako je kořěňák, enzym, proplachovací srajdu atd. proste jen to bio bez NPK si pak vyber jaký chceš. Tím že budeš míchat 5 přz 9 to můžeš spíš posrat. A druhá polovina je mýt doboru genetiku, od toho se odvijí zbytek.

Old Post 18-02-2015 v 00:49 AM
daada69 je offline   Profil uživatele daada69   Find more posts by daada69   Foto galerie člena daada69   Click here to Send daada69 a Private Message   Add daada69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daada69
Nový Člen

Karma uživatele daada69 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 6

A ještě jednu radu, zalej jednou vodou s hnojivem a jednou čistou vodou s upraveným Ph. Míň je někdy víc... Tak snad je to všechno, ať se daří .)

Old Post 18-02-2015 v 00:53 AM
daada69 je offline   Profil uživatele daada69   Find more posts by daada69   Foto galerie člena daada69   Click here to Send daada69 a Private Message   Add daada69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haveco
Stálý Člen

Karma uživatele haveco - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 7

Zdravim. Potreboval bych radu, prosbu či rozhreseni , kytky mi normalne rostly dokud jsem je neprepl, pote si myslim ze jsem prelil a rust se mi zastavil skoro nezalejvam, listy sveseny, kytky nepijou, nevim co stim....zitra to bude 14dnu na 12/12, od te doby co jsem prepl se zatim vubec nevytahly.... jde nejak znovu zajet rust, nebo napravit chybu? teplota 28/19 den/noc druhy stan pohoda

ELis

Old Post 01-03-2015 v 17:06 PM
haveco je offline   Profil uživatele haveco   Find more posts by haveco   Foto galerie člena haveco   Click here to Send haveco a Private Message   Add haveco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haveco
Stálý Člen

Karma uživatele haveco - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 20  

Obecné fotky Příspěvek č. 8

nedari se mi pripojit foto, odkazuje me to porad na admina... odkaz : hhttp://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75013

ELis

Naposledy upravil haveco 01-03-2015 v 17:34 PM

Old Post 01-03-2015 v 17:08 PM
haveco je offline   Profil uživatele haveco   Find more posts by haveco   Foto galerie člena haveco   Click here to Send haveco a Private Message   Add haveco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haveco
Stálý Člen

Karma uživatele haveco - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9





Nějak mi to začlo žloutnout...:/ dnes zalito voda + enzym 6.2 PH, ale jen prava strana, leva dobra... ( Jen udelal jsem zmenu... ze dvou stanu sem presunul do jednoho, ( kvuli pribrzdenem rustu kyti v 11l kvetnikach... do 120,120ds porizeno nove 5x Critikal 20l kvetniky cocos) konecne se mi podarilo pridavat foto )...

Foto : 26 den 12/12
1. žlutý list
2. critikal 20l květník
3. detail šíša
4. můj pohled

ELis

Naposledy upravil haveco 21-03-2015 v 07:53 AM

Old Post 20-03-2015 v 18:47 PM
haveco je offline   Profil uživatele haveco   Find more posts by haveco   Foto galerie člena haveco   Click here to Send haveco a Private Message   Add haveco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haveco
Stálý Člen

Karma uživatele haveco - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 10

Myslim si, že žluté listy mi dělá nedostatek živin :/

ELis

Naposledy upravil haveco 21-03-2015 v 17:03 PM

Old Post 21-03-2015 v 07:18 AM
haveco je offline   Profil uživatele haveco   Find more posts by haveco   Foto galerie člena haveco   Click here to Send haveco a Private Message   Add haveco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 11

Nemusíš myslet pane, to je na 100% že jim chybí živiny. Zvyš EC a zase se to dá dohromady.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 22-03-2015 v 19:38 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haveco
Stálý Člen

Karma uživatele haveco - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 12





Zdar po dobrém obědě a po práci ))
koogi1 díky za vyjádření ;-)
Přikládám aktualní dnešní foto z 33 dne 12/12h

Teplota D/N - 24/19, Vlhkost 44-56%
PH 5,8
Dnes hnojeno 2 a 3tí složkou od aaček + enzymy + poprvé přidáno (dokoupeno) bloom/grow exel + bloombastic

První foto detail pryskyřice až teče )

ELis

Old Post 23-03-2015 v 17:31 PM
haveco je offline   Profil uživatele haveco   Find more posts by haveco   Foto galerie člena haveco   Click here to Send haveco a Private Message   Add haveco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-07-2020 - critical 600w - 3 odpovědí
10-12-2016 - critical + pod 600w, 1st grow - 161 odpovědí
27-01-2015 - Critikal 3 x 600w. 3grow - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8906710 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív