Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jací jste když zahulíte?Vase pocity z huleni Co pri tom pocitujete.Různe uvahy na GAN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Pohodička Příspěvek č. 1

*GANJA*
Tak třeba já, když se zhulím, tak se tak rozkecám, že nejdu zastavit.Furt mluvím, ale o věcech, který mají hlavu a patu a ani jednou se nezpletu.
A taky nejsem vůbec nadrženej.To mí kámoši, když zahulijou, tak sou nadržení, ale já vůbec.
A taky se směju všemu možnýmu.To je asi jasný, ale někteří mí kámoši zahulijou a mlčijou, sou v pohodě, ale vůbec se nesmějou.
*HASH*
Jo tak tady po tom sem pěkně nadrženej a je mi jedno, do jaké baby jdu.Taky sem už málem dostal po držce..

A jací jste vy?Jak se chováte, když jste zhulení?

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 05-06-2002 v 07:32 AM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsix
Nový Člen

Karma uživatele jsix - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 2

U nás v parte (počet členov >30) je to tiež tak, že po zhúlení sa niektorí bavia a niektorí nie. A dalo by sa to charakterizovať aj tak, že čím dlhšie niekdo húli, tým menej sa vie zabávať, ale nie všetci, ja keď chcem tak sa zabávam, ked nie, tak nie. Všetci vravia: "Už to nie je také, aké to bývalo...".
"Je to také, aké chceš aby to bolo...", odpovedám ja.

http://www.irontown.host.sk

Old Post 05-06-2002 v 11:09 AM
jsix je offline   Profil uživatele jsix   Find more posts by jsix   Foto galerie člena jsix   Click here to Send jsix a Private Message   Add jsix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jsix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cangrejo
Nový Člen

Karma uživatele cangrejo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 25 

Pohodička Příspěvek č. 3

Prvnim špekem se pěkně uklidnim, po druhym jsem pěkně vysmátá.... a tak to pokračuje... a nakonec usínám a ještě ráno jsem zmaštěná...
ale pokaždý to sedne trochu jinak, důležitá je pohoda...

Old Post 05-06-2002 v 14:17 PM
cangrejo je offline   Profil uživatele cangrejo   Find more posts by cangrejo   Foto galerie člena cangrejo   Click here to Send cangrejo a Private Message   Add cangrejo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 4

Já mám kecavou a tlemivou a s kámoškou máme úplně stejný příznaky (záleží samozřejmě na modelu a okolnostech): nejdřív se tlemíme a máme tendence vyprávět si něco hodně dlouhého (naposledy jsem děsila kámoše Zelenou mílí v kostce (dvě hodiny) a Twin Peaks pro zapomětlivé - chtěla jsem to údajně vyprávět v reálném čase:-), pak si absolutně nerozumíme (nejlepší dialog byl na téma VIDĚLA JSI TO - míněno IT od Kinga), pak dostaneme šílenej hlad, ale většinou jsme zesláblé, takže musíme trpět do doby, než nás hlad donutí se zvednout a jít si něco vzít.

Old Post 05-06-2002 v 14:22 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 5

Tak nálada je vždycky super, akorát mě štve, že když sem vyhulenej, tak bych byl schopnej sežrat všechno co vidím... taky musím pořádně dodržovat pitnej režim, aby bylo všechno v poho :-)))

live ganja, live!!!

Old Post 05-06-2002 v 17:27 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Obecné Příspěvek č. 6

to JSIX:
Tak to je přesně tak.K pluz.Ganža je halucinogen a záleží na vás, co s tím uděláte.
to MAGGIE:
Jo to sem zažil taky.Přišla kámoška a já jí začal povídat celej film Predator 1 a kecal sem aspoň půl hodiny pěkně od začátku až do konce filmu a pak se na ni podívám a ona s otevřenou pusou na mě civí (byla taky v rauši) a jen řekla :"Týý jo."
to CANGREJO:
To máš pravdu.Když sem třeba někde zhulenej s tím, co se nebaví, tak sem taky v prdeli, protože tu náladu přenesl na mě.Důležitá je fakt pohoda.

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 05-06-2002 v 18:05 PM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7

To asi hodně závisí i na tom jak se člověk zhulí ...

No vetšinou jsem vysmátý, zkoumavý, hravý, ...

ENCYKLOPEDIE PSYCHOTROPNÍCH ROSTLIN

Old Post 05-06-2002 v 19:32 PM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 8

.... a taky čím, s kym, kde....

Komunikativní, nesoustředěnej, plnej nápadů, který ovšem velmi často brzy zase zapomínám...

Old Post 05-06-2002 v 21:07 PM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 9

Hmm ,mno , a nebo i jinak ....

Mám sklony jakoukoliv větu , prostě cokoliv řeknu , odrapovat . Přitom rap nijak neposlouchám , tudíž je to dost zvláštní . Většinou tím dost bavím všechny přítomné . No představte si to : Stokilovej vousatej a jinak velmi seriozně vypadající chlap , kterej odrapuje i větu typu : "Jdu na záchod".

Old Post 06-06-2002 v 18:03 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albi
Nový Člen

Karma uživatele Albi - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 10

Vzdychy kdyz si zhulim zobak tak je mi fajn , ale potom doma vsechno sezeru a je mi z toho zradla blbe.A kdyz se rano vzbudim tak mam brutalni sracku!!!!!!!!!!

Albi

Old Post 06-06-2002 v 19:31 PM
Albi je offline   Profil uživatele Albi   Find more posts by Albi   Foto galerie člena Albi   Click here to Send Albi a Private Message   Add Albi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T-MaN
Stálý Člen

Karma uživatele T-MaN - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 69 

Pohodička Příspěvek č. 11

Ja ked sa skalim tak mi toto vsetko pripada ako lucidny sen. Niekedy naozaj pochybujem, ci sa mi to nesniva. Ozaj a nie je aj toto sen? Niekedy pocujem hudbu, velmi zlozitu a vznesenu, nevedno odkial prichadza, hlavne ked na to zameram pozornost. Mozem tomu aj dopomahat a vtedy sedim a vnutorne tvorim a vsetci myslia, ze som sialeny, alebo ze depkujem hihihihihi No ukecany nebyvam, vacsinou som schopny vyjadrit sa strucne a mudro (no ved to poznate). Vo svojom som, ked sa dostanem k didjeridu, k drumble, alebo k bongu (dzemba). To by va origos, ked sa takto ako partia bez nejakej dohody "nahodou" stretneme v nasom malom krasnom parku.
No a ked pridem domov tak nastava bojova akcia, kedy z nebohych utrob chladnicky neostane "kamen na kameni" a potom spokojny odnesiem ten pytel do postele, kde sa to vsetko slastne konci ponorenim sa do vln spanku...

Magické substancie
Lucidné snívanie
-=-=-=-=-=-=-=-=-
T-MaN

Old Post 06-06-2002 v 21:50 PM
T-MaN je offline   Profil uživatele T-MaN   Find more posts by T-MaN   Foto galerie člena T-MaN   Click here to Send T-MaN a Private Message   Add T-MaN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele T-MaN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
?
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Nechapem z ludi okolo mna. Pohulim uzivam si ale ostatny proste sedia v pohode nekapruju rozpravaju sa (samozrejme o mne) a ja vtedy zacinam mat niaky typ paranoie ktory nenavidim. Neviem ci mam prestat hulit pretoze sa nikdy nebavim. Proste som z toho ludovo povedane v pici.

Old Post 10-06-2002 v 22:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

2cangrejo Příspěvek č. 13

správná ženská.... tak to má být K+ FOR U!!!

Old Post 11-06-2002 v 11:14 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Palec nahoru Příspěvek č. 14

Pokaždý je to jiný, jinej set a setting. Někdy lítačka, někdy mrtvo, někdy ukecanej, vychlámanej, jindy vymazaná palice!!! a neni to právě na tom to hezký???

Old Post 11-06-2002 v 11:30 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savas
Nový Člen

Karma uživatele savas - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

pro jsix Příspěvek č. 15

tak neviem, ta vasa parta ma kopec clenou. neda sa zlvadas vsetkych kamosou v dat velkej parte rovnocenne. a tak si myslim, ze lepsie je hulit s malou partou, a s ostatnyny v pohode kontakty, ved potom budu mat aj oni malu partu na hulenie.

Old Post 11-06-2002 v 11:45 AM
savas je offline   Profil uživatele savas   Find more posts by savas   Foto galerie člena savas   Click here to Send savas a Private Message   Add savas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 16

Jsem hodný, hodím se k dětem, pohlídám barák, prostě ideální feneček

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 11-06-2002 v 12:27 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3402990 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív