Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » WormOut - Sage, Danny Boy, Great White Shark... a jiné
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Organika WormOut - Sage, Danny Boy, Great White Shark... a jiné Příspěvek č. 1

Zdravím,

takže po loňském, prvním relativně úspěšném outu zakládám svůj první thread, ve kterém bych se s vámi rád podělil o radosti z venkovního pěstění magických bylin. Budu rád za každou rozumnou radu, hodnocení, či jakékoliv ohlasy k mému počínání ze strany ostatních pěstitelů. Tímto považují vlákno za uvedené a dále už k věci

Plac: Mýtinka v houštinách uprostřed venkovských luk, sluneční paprsky doléhaj na místo téměř po celý den. Ověřeno z minulého roku. Druhym místem je záhonek na zahrádce, slunko tady pálí od rána, zhruba do 18 hodin, úspěšně odzkoušeno

Genetika: Řezy od místního člena, jedná se o Sage, Danny Boy, Great White Shark....

Substrát: Záhonek - na fleku je pěstěno už několik let s každoroční pravidelnou dodávkou uleželýho kravskýho a koňskýho shitu, bez chemie. Před sadbou přihnojený rohovinou.
Na luční pěst bylo použito substrátu pro pokojovky, přihnojený rohovinou a granulovanym koňskym koblihem.

Hnojky: Vzhledem k tomu, že bych do sebe nerad pral nějaký syntetický chemický svinstva a jsem zastáncem toho, že to jde stejně dobře s použitim přírodních surovin a organickejch hnojů stejně dobře jako s chemickejma, pojede se bez chemickejch hnojek. Kromě hnoje a rohoviny máme na růst kvašený slepičí geňo + rybí mix od BioBizzu. Na květ potom Bloom a v plánu je vyzkoušet účinky TopMaxu od stejného výrobce.

Snad sem k úvodnímu infu nic nezapomněl, so let´s GrOw

Old Post 19-06-2011 v 22:29 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 2






Takže zkusíme trochu popojet a ukážeme si, jak to vypadá + si povíme nějaký základní info.
Jak už jsem zmiňoval, kytky pocházej z řezů. Nepochybuji o kvalitě genetiky od mistra matkáře, nicméně deal se nám z organizačních důvodů trochu protáh a ve výsledku jsem dostal zárodky kvítí, který mi nepřipadaly uplně košér. Sic to byla moje první zkušenost s koupí řezů, měl jsem o jejich vzhledu a kondici trošku jiný představy. Myslím, že to, co se mi nakonec dostalo do ruky bylo řezaný na poslední chvíli. Na tom však momentálně nesejde, řezy ač krapet zkriplený a neduživý, chytly se všechny. Celkem si v hlíně prdí 10 kusů, z nichž 7 z nich obývá luční plácek a 3 zejou na záhonku u chaty. Vzhledem k tomu, že některý z řezů byly počmáraný nějakejma klikihákama, nejsem si u některejch kusů 100% jistej jejich identitou. Nu což, důležitej bude konečnej výsledek Řezy byly sazený koncem května, někdy kolem 27. Možná trochu pozdě, ale přece.

Po první návštěvě od sadby tedy přinášim první foto:

1) Sage
2) Sage
3) Danny Boy
4) Great White Shark
5) Sage

Naposledy upravil Wormboy 20-06-2011 v 18:22 PM

Old Post 19-06-2011 v 23:07 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 3

Chci se zeptat ( jestli to tady teda sleduje někdo jinej, než já :-D ), nemá někdo zkušenosti s nějakym z uvedenejch modelů?? Uvítam jakoukoliv informaci....Ke konci víkendu bych rád přinesl nějaký aktuální foto, budeme doufat, že se bude ještě na co dívat po těch smrštích a meteoúletech co se udály za poslední tejden...

Old Post 24-06-2011 v 07:40 AM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 4






Jak jsem slíbil v minulym příspěvku, přinášim nějaký aktuální foto. Bohužel, mám fotky jen z lučního pěstu, na fotodokumentaci záhonku se nějakym způsobem nedostalo, nebyl čas. Kytky právě dostaly druhou dávku rybího mixu. Vzhledem k tomu, že se na místo činu dostanu cca 1x tejdně, hnojim trošku vyššíma koncentracema, než udává BioBizz na obalu. Na postřik uvádí nějakej 1 - 2 ml/l. Já dávám cca 5 ml/l a stříkam vždy dvakrát. Na zálivku je uváděno nějakejch 2 - 5 ml/l, dávam zase trochu víc, cca 6 - 8 ml/l.
Po příchodu na pole, udělám postřik, obhlídnu, pokochám se, udělám, co je třeba, pohnojim zálivkou a na oschlý kytky aplikuju ještě jeden postřik. Zatim to kytkám vyhovuje. Při příští návštěvě zahnojim slepičákem ( kvítí už by ho mohlo snést) a kytky zase stříknu rybinou.
Jinak co sem tak v rychlosti zčeknul, kytky nějak moc nereagujou na muj zástřih z minulýho tejdne a větví se, jak se jim zachce. To je ale jedno, hlavně že se větví Dál už foto...

1) Sage I
2) GWS
3) GWS - trochu ohlodanej od nějaký zvěře...
4) Danny Boy - jede si zatim nejlíp
5) Pokus o zachycení celýho minipole... Nejde nafotit, musel bych si vysekat cestu do kopřiv a to mrdam

Old Post 26-06-2011 v 19:24 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 5




Zbylí tři odpadlíci... Jak jsem už uváděl, nejsem si 100% jistej, co je to za modely...

1) GWS - ten poznám dle sativoidního lupení, je naprosto identický s ostatníma. Tenhle chudák je na tom zatim nejhůř.
2) Dole - pravděpodobně Sage,
vlevo - nevím - buď C99 nebo Critical Mass, to už fakt nedohledam
vpravo - GWS z prvního obrázku
nahoře a dole opět Sage
3) Ještě jednou ožranej GWS a Sage

Old Post 26-06-2011 v 22:19 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 6






Tak po tejdnu přinášim zase nějakej ten malej upload. Kytky jedou poměrně slušně, myslim, že by z nich mohly bejt pěkný keříky na podzim. Zahnojeno bylo kvašenym slepičim shitem a stříknuto rybim mixem. Po minulý zkušenosti to nechci s tim slepičincem přehánět, aby byl výslednej produkt poživatelnej.
Konečně sem se taky dostal k tomu, abych zdokumentoval zahradní pěst. Kytky jsou oproti lučnímu pěstu kupodivu mnohem pozadu. Myslim, že sem taky přišel o jednu SAGE, kterou jsem přesadil cca 14 dní zpět... Chytla se, viditelně popojela, ale včera sem na záhoně našel to, co můžete vidět v příspěvku níž. Nenapadá mě žádný vysvětlení.
Mam taky trošku problémy se všema GWS, který maj takovou nějakou nezdravou barvu, přijdou mi flekatý a kropenatý světlezelenou barvou. Tipuju to na nedostatek nějakýho makroprvku, ale budu si muset projít G, abych si zjistil, co může bejt příčinou. Napadá mě ještě, že by GWS nemuseli tak dobře snášet ten předhnojenej substrát pro pokojovky. Momentálně mě nic jinýho nenapadá. Proto budu rád za rady.

Navíc zjišťuju, že se přestávam orientovat v tom, co je která kytka za model :-D Budu muset kytky označit, abych zbytečně nedezinformoval těch pár lidí, co to tu sleduje...

Takže:

1) Vlevo DB, za nim malej velkej bílej žralok, vpravo pak Sage
2) odspoda GWS, nad nim zřejmě C99 nebo CM - budu muset vymyslet nějakej pracovní název, nahoře pak Sage
3) zleva - Sage, kytka bez názvu (C99 nebo CM), DB
4) Kropenatej GWS
5) Sage a Sage

Naposledy upravil Wormboy 02-07-2011 v 17:09 PM

Old Post 02-07-2011 v 16:51 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 7





A ještě záznam ze záhonku. Omluvte kvalitu fotek, je to všechno focený telefonem. Do příště se polepšim

1) DB - včera přesazenej na lepší flíček
2) odumřelá Sage
3) + 4) GWS se stejnym problémem jakej sem uváděl výš. Příště pořídim nějaký detailní foto.

Možná někdo bude namítat, že kytky nemaj dost místa. Jsem si toho vědom, asi sem to nevyřešil uplně nejlíp, ale nepotřebuju mít na záhoně stromy, který každej čmuchal uvidí Jinak loni sem tam právě takový stromy měl a v podmínkách srovnatelnejch s těma letošníma - myslim kytky mezi rajčatama apod.

Naposledy upravil Wormboy 02-07-2011 v 18:30 PM

Old Post 02-07-2011 v 17:18 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 8




Tak nějakej ten up... Kvítí po měsící nijak extra nepovyrostlo, osobně sem čekal trochu vzrostlejší zeleň... I přesto, že jsou kytky poměrně košatý, vejška se pohybuje (a teď profesionálně metrologicky ) od výše kolen zhruba do výše pasu maximálně. Nemam obavu o to, že by trpěly nedostatkem základních živin, jen ten vzrůst trochu pokulhává. No uvidíme, ještě maj holky dost před sebou. Každopádně na DB už se objevily první chlupy, ale regulérní nákvět, myslím si, ještě nějakej týden potrvá...
Hnojení je pořád stejný, slepičáky a rybí mix - ten už ředim od oka a roztok zálivky i postřiku dělam několikanásobně koncentrovanější, než je uvedeno, kytky to schroupou uplně v klidu.

1) DB – ukazujem první chlupy
2) Pohled na paseku
3) Pohled na paseku z druhého konce… 

Zatím není moc na co koukat, ale těšíme se na květ, abychom mohli přinést nějaký zajímavější snímky…  Čekam, že do konce srpna se spustí květ aspoň u DB, páč už sem byl varován, že s dokvetenim SAGE a GWS bude zřejmě trochu problém. Uvidíme.
BTW. Nemá někdo zkušenosti s nějakym podpůrnym přípravkem pro urychlení přepnutí kytky do fáze květu?? Existuje na trhu něco takovýho?? Zatmívání totiž vzhledem k povaze pěstu nepřichází v úvahu…

Díky všem za K+

Naposledy upravil Wormboy 09-08-2011 v 15:55 PM

Old Post 06-08-2011 v 10:40 AM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 9





Zdravím,

takže po dnešní návštěvě fleku jsem byl celkem spokojen. Všechny kytky (až na GWS - a to všechny) už ukazujou chlupy - bobřeny, DB už by mohl koncem srpna plnohodnotně kvést (jak už jsem avizoval výše), páč je trochu napřed. Takže příští zálivka, vidim to tak na příští víkend, bude už obsahovat květovou hnojku. Možná ještě jednou zahnojim kuřincem, aby měly holky ještě nějakej ten dusík v květu.

Mám takovej pocit, že jedna z kytek, u který si nejsem jistej její identitou by mohl bejt Cheese, kterej byl v řezech zamíchanej. Vypadá a hlavně smrdí uplně jinak, než všechny ostatní kytky. Nechám se překvapit a uvidim, co tenhle kousek předvede v květu. V růstu mu to jde zatim asi nejlíp, větví jak hajzel, solidní keř.

Jinak proběhl profi záštip spodních nepotřebnejch větviček. Na nůžky jsem si vzpomněl až na místě, takže sem kytky na hulváta vorval o všechno nepotřebný vespod a všechno, co by mohlo inhibovat ideální vývoj pro maximální výnos top vrcholů (trochu chytře taky :-D ).

No nic, přihodim jenom fotky ze záhonu, na lučnim plácku neni nic novýho k vidění zatim. Jinak bohušel jsem se ještě nějak nedostal k tomu, abych vyřešil, co se to děje s těma GWS. Přikládam teda jedno trochu detailnější foto a kdyby náhodou někdo věděl vo co go, nechť se podělí o své vědomosti

Záhon:

1) DB a pachatel
2) GWS

3) a 4) Nemocnej GWS a jeho Power Ranger - Fly Zord

Old Post 12-08-2011 v 20:52 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 10

Zdravím tě! :-) ten tvůj GWS vypadá stejně jak moje vanilla kush .... mám takový listy taky úplně přesně... a ty starší začínají hodně zlátnout a jsou divný :-) Ale snad se nám z toho něco zadaří :-D a rád bych taky věděl co tomu je :-) Jinak se měj!

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 13-08-2011 v 19:07 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 11





Po nějakym čase trochu aktualizace. Kytky pomalu přepínaj na květ, nejlíp jsou na tom SAGE, ty už kvetou obě, DB stále pomalu vystrkuje chlup, ale GWS nekvete ani jeden a to ani na jednom fleku. Stále vypadaj prapodivně, ale záhonovej se rozjel ¨celkem solidně.
Hnojim tak nějak od všeho trochu... Slepičák už jen tak sporadicky, trochu špricnout ke kytce a jinak fish mix a bloom. Tyhle dva míchám spolu do jedný zálivky. Doufám, že to nebude mít nějakej negativní vliv a vlastnosti hnojek se neminou účinkem. Myslim si ale, že by to vadit nemělo...
Tak nějaký foto...

1) 2) GWS ze záhonu

3) 4) Danny Boy... ze stejnýho místa

Naposledy upravil Wormboy 28-08-2011 v 20:32 PM

Old Post 28-08-2011 v 20:21 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 12





Flek č 2.

1) SAGE

2) SAGE s hmyzákem

3) Danny Boy

4) celek

Old Post 28-08-2011 v 20:33 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 13



A ještě jedno makro, kytička, kterou mi bylo líto nechat na pospas - zasazená na blbym fleku, pak se mě jí sželelo, tak sem jí v půlce života vyhrabal a přesadil jinam, je to spíš takovej odpadlík, TNRxICE od místního člena... Pár lidí to tu jede, jak jsem koukal...

Tak se číhněte... Lepí a voní krásně, ale mam takovej pocit, že jestli bude jen trochu vlhko, plíseň jí sežere během několika málo dní...

Old Post 28-08-2011 v 20:45 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 14

Takže dneska sem navštívil pole skoro po 2 tejdnech a byl sem mile překvapen. Všechny kytky, a to jakože všechny už kvetou... Nejlíp je na tom SAGE u který mi lidi vyhrožovali, že určitě nedozraje... Přitom začla kvést jako první a už začíná pěkně cukrovat :P
Něco málo sem zahnojil... Nafotil jsem i něco telefonem, páč foťák mi zdechnul hned při první fotce. Kvalita ale stojí pěkně za vyližprdel, takže si počkáme do neděle (uděláme si výlet) a přinesem nějaký kvalitní obrázky

Chci se zeptat ještě. Nemáte někdo vypozorovaný nějaký negativní zkušenosti při míchání hnojiv v jedný zálivce?? Teď sem totiž několikrát po sobě hnojil FishMixem a Bloomem (BioBizz) dohromady, jednou jsem to dokonce i naředil oboje do jedněch flašek... Co vy na to? Já myslim, že by to nemělo mít žádnej fatální účinek na kytky a vlastnosti hnojek se míchánim zřejmě taky nijak neovlivní... Samo, že nějakej vliv tam bude, ale nemyslim si, že nijak zásadní...
Má někdo zkušenost??

Old Post 07-09-2011 v 21:46 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 15

aj my sme kombinovali.tiez myslim ze nejaky fatalny ucinok to nema a bitches sa tiez nestazovali. Radsej skombinovane hnojky jak jeden Krystalon

Old Post 08-09-2011 v 07:07 AM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wormboy
Stálý Člen

Karma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% PěstitelskáKarma uživatele Wormboy - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 16






Tak po víkendu teda up. Vypadá to zatim nadějně, SAGE mě docela překvapila, docela hezká bylina .
Jinak dneska se mi náhodou do rukou dostal žralok a to navíc ze stejný lokality, co pocházej klony a musim říct, že chuťovka to byla výborná a stav mocnej... Tak třeba z mejch GWS taky něco sklidim

1) DB
2) políčko
3)Sage
4) DB
5) Cheese (pravděpodobně)

Old Post 13-09-2011 v 21:39 PM
Wormboy je offline   Profil uživatele Wormboy   Find more posts by Wormboy   Foto galerie člena Wormboy   Click here to Send Wormboy a Private Message   Add Wormboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5674050 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív