Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Session no.1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Session no.1 Příspěvek č. 1

ahoj, chtěl bych poděkovat všem, kteří na těchto stránkách napsali to, z čehož jsem se mohl naučit i poučit. Děkuji!

Dále to nebudu nijak obkecávat..



Jedu pasivní hydro+pokusný bubler, na kterém budu v průběhu pracovat



Odrůda-řezy: 24ks WHITE RUSSIAN
6ks DOUBLE DUTCH


Hnojivo : AH+Plagron


Doplňky : Phyt-amin zn. Plagron, Root stimulator zn. AH, pH+/- zn. AH, Enzymes zn. AH, postřik proti škůdcům zn. NEUDOrf..??, peroxid vodíku-30% koncentrát


Pěstební médium : hlína Plagron mix

Slunce-růst: 400W MH chlazeno Cooltube-odtah, který je bohužel jediný, zajišťuje PC vetrák o průměru 125mm (společně s jedním menším, který je zatím odpojen-není zapotřebí).

Slunce-květ: 600W HPS + nastavitelná křídla
-odtah zajišťuje UFO+triak, které bohužel není moje. výkon cca 300m3/h-přesně to nevím protože jsem ho strčil do kartonové krabice a vyplnil stavebním RW

Naposledy upravil PEACEMAKER 26-04-2009 v 08:43 AM

Old Post 17-03-2009 v 11:37 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 2


6.3. po jednom aklimatizačním dni po zářivkami, byli jedinci umístěni pod 400W MH a z RW přesazeni do malých květináčků-lehce zality upravenou vodou (1dcl) bez hnojiv.
7.3. několik málo jedinců vykazuje příznaky přelití!! + postřik Phyt-amin + postřik proti škůdcům(bude se opakovat za 1 měs.)
-vlhkost=45% (!!!) teplota=23,5°C
7.3. přidán zvlhčovač vlhkost=60% teplota=24,5°C
9.3.odstraněno celkem 4ks řezů (přelito) zbytek rostlin přesazeno do samozavlažovacích trhlíku 60cm (s knoty)
+ zálivka EC 1,28, pH 5,8, teplota 23,5°C, vlhkost=60%

Naposledy upravil PEACEMAKER 14-04-2009 v 08:14 AM

Old Post 17-03-2009 v 11:54 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 3


15.3. 5ks bylo přemístěno na JIP pod zářivky (nějak se sekly..)

Old Post 17-03-2009 v 12:02 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 4


17.3. vlhkost=65-70% teplota=22°C

Old Post 17-03-2009 v 12:05 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 5

Ahoj clovece.

Skor ci neskor ti to tu niekto napise. Ide o tie hrantiky a 3 rastliny v kazdom. Byt tebou, tak tam dam aspon nejaku priehradku medzi ne, aby si navzajom nekonkurovali korenove systemy. Napr. odrez z PETky a pichni do zeme. Kym nemaju este velmi rozvinute korene.

Na kvet pojdes tiez MH alebo bude nejaky sodik?
Dokupis PK-cko alebo nejaku inu bombu na kvet?

LJ.

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Naposledy upravil LemonJelly 17-03-2009 v 13:47 PM

Old Post 17-03-2009 v 13:24 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 6

Ahoj, začátek vypadá pěkně.
Chci se zeptat, v jaké výšce popřípadě za jak dlouho plánuješ přepnout?
Doporučuju radši dřív, protože si moc dobře nedokážu představit na takovýmdle prostoru mít skoro 30 "přerostlejch" kytek... (víc chlastaj, horší manipulace, daleko pracnější prostřihy, velká vlhkost v qvětu atd.) Bacha nato, pokud ti to přeroste, tak si tím mrtě zkomplikuješ grow.
Jinak ať se daří

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 17-03-2009 v 14:15 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 7

to LemonJelly : Myslím si, že má každá rostlina pro svůj bal dost místa. Každopádně tuto myšlenku pro jistotu prostuduji a progoogluji, jelikož mě to vůbec nenapadlo..
Na květ mám připravenou special místnost, což ukážu postupem času.
Od AH mám komplet 3složky, tudíž maximálně zvednu hodnoty jednotlivých složek (což je také popsáno v návodu).

to Rasta_pasta: jak již jsem psal LJ, mám pro květ zvláštní místnost, tudíž se "overgrow" nebojím. Plánuji delší růst - v řádech týdnů..

Díky za příspěvky. Doufám, že nejsou poslední jelikož si vážím Vašich rad i
kritiky..
Sledujte dál, dovíte se co mám připraveno na květ.
PEACEMAKER a spol.

Naposledy upravil PEACEMAKER 20-03-2009 v 14:09 PM

Old Post 17-03-2009 v 14:37 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 8


18.3. -dovolil jsem si udělat jedno makro, jedné jediné zaštípnuté rostliny. Pokoušel jsem se to štípnout tak, aby vyrostlo co nejvíce větví. Někde je to tu popsatné.. Zatím tam lezou obvyklé dvě, tak uvidíme..
Káčko potěší :-) Díky

Old Post 18-03-2009 v 11:25 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rory
Stálý Člen

Karma uživatele Rory - 4% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 9

čau, co se týče toho zastřižení aby ti vyrostlo co nejvíce větviček, tak to se jmenuje FIM a tady na groweru je to celkem pěkně popsaný
co se týče toho oddělení kořenovejch systémů, tak pokud plánuješ později přesazení kytek (pokud plánuješ delší růst) tak určo neváhej a nějakou zábranu tam dej už ted, pač jestli se ti kořeny propletou a ty začneš přesazovat tak nějaký kořínky urřo potrháš a budeš muset kytkám dát nějakej ten den na vzpamatování, pokud už přesazovat nebudeš tak je nech jak jsou at se propletou, alespon ti to nijak extra nepřeroste

Old Post 18-03-2009 v 16:07 PM
Rory je offline   Profil uživatele Rory   Find more posts by Rory   Foto galerie člena Rory   Click here to Send Rory a Private Message   Add Rory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 10


19.3. fotoreport
Rory: přezasovat určitě nebudu a na oddělování kořenového prostoru asi taky nedojde

Old Post 19-03-2009 v 09:54 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 11


19.3. stavba "Bubláku" materiál, jenž bude zapotřebí.. Ještě musím skočit do města pro keramzit

Old Post 19-03-2009 v 13:29 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 12


-jedná se o 10l nádobu, vzduchovací motorek o výkonu neuvěřitelných 12W a s úžasnými čtyřmi vývody (zatím použiji dva z nich, další dva poslouží k dalšímu bubláku). Hadice vzduchu jsou cca 1m dlouhé.

Old Post 19-03-2009 v 13:34 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 13


-již jsem zpět z nákupu. Vybavení jsem dopnil o bazénový teploměr (99,-) - teď si říkám proč jsem nekoupil digi s out čidlem.. no nic, udělám na něj special díru do víka. Také jsem nakoupil potřebný keramzit a pro pokus jsem koupil "Jahodník převislý velkoplodý - pro mlsné jazýčky".

Old Post 19-03-2009 v 18:05 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yep
Nový Člen

Karma uživatele Yep - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 14

Sem zvedavej na ten bubler , tak hodne stesti v growu...

*PEACE AND LOVE*

Old Post 19-03-2009 v 20:00 PM
Yep je offline   Profil uživatele Yep   Find more posts by Yep   Foto galerie člena Yep   Click here to Send Yep a Private Message   Add Yep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 15

jj.. good luck..
jenom si neodpustím.. nebyl by lepší hydroton/liaflor? než ten keramzit?

Old Post 19-03-2009 v 20:25 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Hydroponie Příspěvek č. 16

20.3.-BUBLER je již od včerejšího večera funkční a uveden do provozu hned po strašlivém zákroku na jednu z rostlin DD. Jednalo se o přesazování z hlíny, tudíž došlo na čištění kořenů. Byl to takový masakr .. absolutně nedoporučuji pěstovat v kokosu, pokud se k podobnému zákroku chystáte!! Fotoreport nemám, ale bude!
JAHODY - co se jahod týče, získal jsem potřebné informace pro růst v indoor, tak i oudoor. Tudíž s chutí dotoho . Přesto by mě zajímalo, zda li zde má někdo zkušenosti s pěstováním ovoce (popřípadě i zeleniny).

Old Post 20-03-2009 v 13:56 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-02-2010 - Indoor No.1 - 9 odpovědí
18-09-2005 - InDoor No.1 - 72 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1374160 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív