Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Vše v jednom 18W+2x36W+70W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Vše v jednom 18W+2x36W+70W Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery. Letos jsem zkoušel dva growy. Poprvé 2x18W úsporky a podruhé 1x70W sodík. Oba dopadly nad moje očekávání, tak jsem se rozhodl to trošku vylepšit. Chtěl bych rozdělit skříň na matkárnu a na pěst. Akorát se optám, jestli pro matku (jednu kytku) vystačí jedna klasická 18W úsporka. Na růst bych jel 2xPhilips 36W PL-L a na květ standart 70W sodík. Skříň viz obrázek. Foto výroby a pěstu dodám v dalších dnech.

Old Post 03-11-2010 v 14:58 PM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 2


obrázek jak by měla skříň vypadat.

Old Post 03-11-2010 v 14:59 PM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomeekkk
Stálý Člen

Karma uživatele Tomeekkk - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 3

no světrla jsou na 100% slabe.e.... ja měl 150w usporky a poslali me do pi*e

Tomeekkk

Old Post 04-11-2010 v 05:17 AM
Tomeekkk je offline   Profil uživatele Tomeekkk   Find more posts by Tomeekkk   Foto galerie člena Tomeekkk   Click here to Send Tomeekkk a Private Message   Add Tomeekkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 4

rekl bych ze matka ti poroste i pod 18w ale je to malo, z vlastni zkusenosti s usporkama bych ti doporucil neco silnejsiho.aspon tech 36w ale minimalne (samozdrejme by si mel pouzit na matku modry svetlo coz je teplota kolem 6400 pokud se nepletu). kdyz ji das 70 tak se nic nestane. kytka bude silnejsi rychlejc rust ...... navic by si mohl matkarnu pouzivat zaroven na rust a nahore uz by si mel jenom treba na kvet. me to teda prijde vyhodnejsia akonomictejsi.
nevzdavej se s usporkach a miniwatazi, jen si pamatuj cim vic svetla das tim vic ti to poroste.
myslim si ze 18w je fakt malo.
GL 2 YA MAN

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 04-11-2010 v 09:29 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 5

S tou matkou bych to chtěl spíše tak, abych si udržel generaci, to znamená, aby z ní udělal tak čtyři řízky za měsíc. Jinak mě taky napadlo, rozdělit skříň na dvě části (sodík a úsporky), ale to by mi pak jelo vše na jednou a já to chci řešit ekonomicky tzn. abych se nedostal přes 1,5KW denně a střídal právě úsporky se sodíkem. Z minulého growu, jsem pochytil, že sodík na růst není ideální, kití mi začli kvést brzo i při periodě 18/6.

Old Post 04-11-2010 v 13:30 PM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 6

kytky ti kvetli při 18/6?blbost...leda nějákej noname možná říznutej AF nebo vyhoď spínačky

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 04-11-2010 v 21:10 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 7

No name to nebylo, jednalo se o řízek z řízku LowKillera. Spínačky jsem měl v poho, ale kyti pod sodou stejně začli kvést při výšce cca 30cm, což se mi předtím u toho smého vzoru nestalo.

Old Post 05-11-2010 v 13:11 PM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 8

a jak jsi na tom s tou skříní ?sem zvědavej

Old Post 05-11-2010 v 14:40 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 9

Pokusím se ji dát do kupy tenhle víkend, tak v pondělí dám snad nějaké foto.

Old Post 05-11-2010 v 14:57 PM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 10

Tak jsem se nakonec rozhodl, tam tu 18W nedávát a udělal jsem dvoudílnou skříň, vršek pro květ (70W sodík) a spodek pro růst + možná ta matka (2x36W úsporky). Ještě musím dodat jeden větrák do spodu. Ty 36W jsem zapojil každou zvlášt, takže je mohu zapínat také po jedné. Akorát ty tlumivky na ně dost hřejou.

Old Post 08-11-2010 v 05:09 AM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 11


foto1 bedna

Old Post 08-11-2010 v 05:11 AM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 12


Jinak se mi povedlo sehnat dvě větvičky z modelu ze kterého jsem byl minule velice spokojen a chtěl bych jej zachovat. Větvičky jsou sice nic moc (malinké a hubené), ale snad se alespoň jedna z nich chytne.

Old Post 08-11-2010 v 05:13 AM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 13

Cau, kamarade na 1. pohled se mi zda ze ten pasiv pritah mas hrozne malej (malo moc malinkejch der) a ten aktiv odtah (pokud to je odtah a ne aktiv pritah) hrozne nizko, nahore se ti bude hromadit proud vzduchu s podstatne vetsi teplotou, pokud tam nedas nejakej monstrozni odtah a i tak to nebude idealni ;-)
jinak promin ze rusim.. sleduju
Zatim ZAGG

I love Mary J

Old Post 09-11-2010 v 21:29 PM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 14

Zagg911 s tím pasivním máš zřejmě pravdu, díry zvětším. Jinak ten odtahovej větrák mám níž proto, že horní lampu (sodík) mohu korigovat nahoru a dolů a většinou ji mám v poloze přímo nad větrákem, v minulosti to stačilo, ale to jsem tam neměl ty 2x36W. Nejdřív jsem tam další odtahovej nechtěl dávat, ale do toho spodního patra dám ještě jeden, aby odváděl teplo od úsporek. Zatím svítím jednou a docela hřeje (hlavně tlumivka). Jinak dík za radu. PS řízky zatím drží, ale jsou dost slabý tak to bude chvilku trvat než z nich něco vyleze. V pondělí mám vejplatu, tak zkusím sehnat nějaká ta semínka. Nějaká Noname doma mám, ale co jsem je zkoušel tak z nich vylezli akorát hermáči a do toho se mi jít nechce. Zatím zdar archybald.

Old Post 10-11-2010 v 04:59 AM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 15


Tak ze dvou větviček, pustila kořínky jenom jedna. Druhá se sice drží ale kořeny nepustila. Jinak posílam foto úplného začátku. Na fotce z leva je jedno uchycené semínko z mého předminulého growu, ale táhne se tak to bude zřejmě samec. Uprostřed je již zmíněná zakořeněná větvička (snad poroste) a v pravo je takový pokus. Je to cca dva měsíce starý řízek (z mého growu již plně kvetoucí kytky) snažím se ho opět přepnout na květ a až teď se zdá že by to mohlo vyjít. Všem mnoho uspěchů Archybald.

Old Post 22-11-2010 v 14:01 PM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 16


Ještě foto řízku, z té kvetoucí kytky. Jsem zvědav, jestli z toho někdy něco vyroste, ale drží se opravdu dlouho.

Old Post 22-11-2010 v 14:03 PM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3732310 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív