Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » tlumivka na vybojku: da se sehnat pres internet?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bongo
Stálý Člen

Karma uživatele bongo - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 1

Nazdar,
nebudte prosim pohorseni mou otazkou, ale elektronika je pro me spanelska vesnice Potreboval bych sehnat tlumivku pro rtutovou vybojku 250W (Tesla),nevim ale jak se tato konkretni soucastka odborne nazyva. Pokud byste nekdo umeli poradit, ci jeste lepe najit napr. v techto internetovych velkoobchodech:

GES.cz
GME.cz

...byl bych dotycnemu moc vdecny.

bongo

Old Post 10-12-2002 v 18:22 PM
bongo je offline   Profil uživatele bongo   Find more posts by bongo   Foto galerie člena bongo   Click here to Send bongo a Private Message   Add bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bongo
Stálý Člen

Karma uživatele bongo - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 2

nevite alespon, kde by se dala sehnat v Brne?
V GME ji podle slov prodavajiciho nemaji.
Poslal me do nejake firmy na Hybesove, Garbo (nebo tak nejak). Zadnou takovou jsem tam ale nenasel

Old Post 12-12-2002 v 17:00 PM
bongo je offline   Profil uživatele bongo   Find more posts by bongo   Foto galerie člena bongo   Click here to Send bongo a Private Message   Add bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 3

No v elektronice bys jí hledal asi ještě hodně dlouho , ale měl jsi zkusit taky hledání ("starej" jsi na to dost, podle data registrace ) a zadat třeba "tlumivky prodej Brno", jako jsem učinil já a vyjelo mi tohle: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1073
a přímo v Brně jsem našel tohle: http://www.elektroodbyt.cz/
tebe ovšem tak trochu omlouvá, žes to hledal v tý elektronice, protože se v tom nevyznáš (já taky moc ne ) a to beru.
Tak snad ti to k něčemu bude a když ne, tak použij dál to hledání a určitě něco najdeš i tady na Groweru nebo na internetu určitě.

Old Post 12-12-2002 v 18:15 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacco
Nový Člen

Karma uživatele lacco - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

Nápad BRNO Příspěvek č. 4

TAKŽE RTUTOVÚ VÝBOJKU NA PĚSTENÍ POUŽÍVAT NELZE ALE SODÍK A METALHALID ANO.TO ČO POTREBUJEŠ MÁM A SOM Z BRNA TAKŽE AK CHCEŠ ZAVOLAJ MI MÁM (viz.moj inzerát v rubrike zahradnický bazar SVETLA NOVÁ I POUŽITÁ ) CIAO LACCO CALL602874992 SKLAD MÁM V ČERNOVICÍCH

lacco

Old Post 15-12-2002 v 20:42 PM
lacco je offline   Profil uživatele lacco   Find more posts by lacco   Foto galerie člena lacco   Click here to Send lacco a Private Message   Add lacco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bongo
Stálý Člen

Karma uživatele bongo - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 5

Al-Ban: tisicere diky mas ode me karmu.

lacco: taky diky, ale s tvrzenim, ze rtut nelze na pesteni pouzivat nesouhlasim. na rust se hodi.

Old Post 17-12-2002 v 14:26 PM
bongo je offline   Profil uživatele bongo   Find more posts by bongo   Foto galerie člena bongo   Click here to Send bongo a Private Message   Add bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bongo
Stálý Člen

Karma uživatele bongo - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 6

Pro ty, kteri maji/budou resit otazku shaneni "skrinove" elektroniky v Brne:

ELVO, Vodicka
Vodarska 17
Brno
Otevírací doba: Po-Pá 7:00 - 16:00
tel. 545 234 353
http://www.elvo.cz

Je to blizko konecne tramvaje 12 a 9, prejdete most pres Svratku, date se doprava a nemuzete to minout.

Elektroodbyt Brno
Stepanska 6
Brno
provozní doba: po-pá 7.00-16.00
Tel.: 543 211 010
http://www.elektroodbyt.cz

Nedaleko hlavaku.

Old Post 17-12-2002 v 14:38 PM
bongo je offline   Profil uživatele bongo   Find more posts by bongo   Foto galerie člena bongo   Click here to Send bongo a Private Message   Add bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacco
Nový Člen

Karma uživatele lacco - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

Nápad ako mysliš Příspěvek č. 7

prečo robit veci jednoduchšie ked idú aj zložitejžie

lacco

Old Post 17-12-2002 v 20:25 PM
lacco je offline   Profil uživatele lacco   Find more posts by lacco   Foto galerie člena lacco   Click here to Send lacco a Private Message   Add lacco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bongo
Stálý Člen

Karma uživatele bongo - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 35 

last but not least Příspěvek č. 8

pro lacco: to, ze jsem doplnil nejake dalsi firmy, neznamena, ze bych neveril v tvoji serioznost.
Kazdy si muze vybrat, odkud bude nakupovat. To ze se ve forech na groweru nezridka objevuji prispevky s alternativnimi navrhy, dela - IMHO - grower kvalitnejsim. Neber si to osobne. Jeste jsem te kvuli te elektronice nezkontaktoval, ale chystam se.

Pro informaci: byla by skoda nevyuzit valejici se rtutovou vybojku, kdyz muze davat kytkam spoustu svetla.

Old Post 18-12-2002 v 16:42 PM
bongo je offline   Profil uživatele bongo   Find more posts by bongo   Foto galerie člena bongo   Click here to Send bongo a Private Message   Add bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacco
Nový Člen

Karma uživatele lacco - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

Nápad válející Příspěvek č. 9

se sodíky ti dám zadarmo a dobrý jen tu rtutovku bouchni o zem uvidíš jak řachne zavolej 602874992 a prid si vybrat ciao lacco

lacco

Old Post 18-12-2002 v 17:38 PM
lacco je offline   Profil uživatele lacco   Find more posts by lacco   Foto galerie člena lacco   Click here to Send lacco a Private Message   Add lacco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bongo
Stálý Člen

Karma uživatele bongo - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 35 

Pohodička sehnano Příspěvek č. 10

Uz jsem to schrastil od brnaka lacca, ma velky vyber a jeste mi dal skvelou cenu. Pry posila i postou. Mohu jen doporucit.

Old Post 20-12-2002 v 14:22 PM
bongo je offline   Profil uživatele bongo   Find more posts by bongo   Foto galerie člena bongo   Click here to Send bongo a Private Message   Add bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9159110 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív