Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » moje první
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
JEŽÍŠ
Nový Člen

Karma uživatele JEŽÍŠ - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 3  

Pohodička moje první Příspěvek č. 1

nazdar lidičky konečně sem tady.už se těším až dostavím svou skřínku pro kitičky a pevně věřím že mě v tom nenecháte samotného.

Old Post 17-07-2010 v 09:42 AM
JEŽÍŠ je offline   Profil uživatele JEŽÍŠ   Find more posts by JEŽÍŠ   Foto galerie člena JEŽÍŠ   Click here to Send JEŽÍŠ a Private Message   Add JEŽÍŠ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JEŽÍŠ
Nový Člen

Karma uživatele JEŽÍŠ - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 2

takže rozměry skříně 135.105.210 - konstrukce dřevo , výpln 5cm široký poliestern. pro růst výbojak 600w a poté pro květ též 600w.předřadník též na 600w jak pro metalhalogen tak pro sodík stínidlo waveflector xxl + dneska mi přišla diamant.folie17m 2x větrák pro přívod a odvod vzduchu + 2x spínací hadiny,vlhkoměr+teploměr+ph.metr - ještě se rozhoduju co použít za půdu a co zasadit.chtěl bych opravdu něco dobrého a potěšujícího pro mé plíce a mozek. uvažuji o blueberry 15 kousků.co myslíte ?????

Old Post 17-07-2010 v 09:57 AM
JEŽÍŠ je offline   Profil uživatele JEŽÍŠ   Find more posts by JEŽÍŠ   Foto galerie člena JEŽÍŠ   Click here to Send JEŽÍŠ a Private Message   Add JEŽÍŠ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jezoch
Nový Člen

Karma uživatele jezoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 3

Nazdárek Ježíši! Myslím, že skříň je na 600W dost velká, ale já bych šel určitě do cooltube namísto klasického stínidla, kór v těhle vedrech ho určitě oceníš, počítej, že u kytek budeš mít stejně tak o 10°C víc než v místnosti a když teplota vyleze nad 32°C, už ti to moc neporoste. Určitě jim dej ve dne noc a v noci světlo. Ventilátor ti stačí jenom odtahovej, kterej hlavně musíš vyvést mimo místnost se skříní, nasávat můžeš pouze mřížkou někde u podlahy. Raději si kup 2 klipsnové větráky na ofuk kytek a clonu lampy. Lampu raději připoj přes průmyslové spínačky na din lištu se samostatným jističem, než přes spínačky z Bauhausu. Jako médium mám rád kokos, podsyp ho pár cm propraným keramzitem (drenáž) a taky shora udělej vrstvu keramzitu (bariéra proti světlu). Z modelů vybírej na léto raději sativu, nebo půl na půl indiku (kvůli plesnivění v poslední fázi květu) a v zimě při menších vlhkostech si můžeš dovolit čisté indiky. Jo a nezapomeň na pořádnej pacháč, EC metr a u ventilátoru dej bacha na hlučnost jestli to máš někde v obývaný místnosti. Ať to roste ! j.

Old Post 18-07-2010 v 12:32 PM
jezoch je offline   Profil uživatele jezoch   Find more posts by jezoch   Foto galerie člena jezoch   Click here to Send jezoch a Private Message   Add jezoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-01-2021 - moje první - 2 odpovědí
06-08-2014 - můj první indoor - 6 odpovědí
07-04-2009 - Moj prvy grow - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6761860 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív