Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » malý X velký
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 1

Zajímalo by mě, jestli si do skříní dáváte víc malých kytek, nebo míň velkých.
Mám skříň v170,h105,d125cm. Na 150sodíka opravdu velká. Už jí tu ale jednou mam a nikdo s ní nehne (domácí výrobek). Dvě větší kytky zabírají na šířku hodně místa. Je tu i jedna malá, nezastřižená, v málém květináči(malá). Dal jsem jí na květ společně a hezky se obsypala (hned u stonku a vrchol). Je jasný, že ta větší má vrcholů 6. Co třeba dát na celou plochu spoustu málých květináčů a mít hodně malých úzkých kytek. Poraďte mi jiný efektivnější způsob!

Old Post 12-04-2001 v 11:51 AM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 2


Tezko rict, ja bych jich tam dal asi min, ale poradne je rozkosatil - lepsi mit mene kytek v lepsi kondici nez naopak. Mozna kdybys je zastrihaval "po bocich", ale co z toho, kdyz Ti potom potahnou moc do vysky.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 12-04-2001 v 12:48 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 3

Ty větší jsou po stranách ze zdola vytáhlý. Možná tam dát 4, aby měli kolem sebe dost místa. Třeba by se pak nevytáhly. Nejlepší by pro mě bylo mít 5 kytek, který by měli tvar válce i při výšce 70-80cm a do husta. Tyhle moje chudinky jsou řídký. Těžko tady udržim 70W na stopu (nebo tak..), ale kdyby měli místo a nic by je nestínilo? A ještě: Když je kytka malá (brzo daná na květ), v dobrých podmínkách, bude dobrá jako velká(kvalitou)?

Old Post 12-04-2001 v 18:23 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Sea of Green Příspěvek č. 4

Zdar Mufe,
tím "hodně nízkejch kytek" jsi vlastně nakousl techniku zvanou Sea of Green. V druhým čísle Groweru jsou podrobný informace, takže ještě vydrž.

Jinak samozřejmě musíš výšku a počet kytek přizpůsobit svému osvětlení. Musíš brát v úvahu pokrytí plochy (minimum je 30 Wattů na čtvereční stopu => takže u 150-ky maximálně čtyři-pět stop) a také efektivní dosah výbojky (ten bych odhadoval na maximálně 35 cm).

Pro tebe z toho vyplývá to, že nemá smysl růst do výšky 80 cm, spíš tak maximálně 50cm, kdy vrchních 30cm můžou být korektní palice. Pokud jde o počet kytek, tak ten je nepřímo úměrný délce vegetace. Méně kytek znamená více zastřihávání a delší doba potřebná na růst a zaplnění pěstební plochy. Více kytek bych zase vůbec nezastřihával a přepnul na kvetení hned.

Tak to jen tak na okraj. Veškeré informace se dozvíš v novém článku, takže zatím...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 12-04-2001 v 19:01 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havelock Vetinari
Nový Člen

Karma uživatele Havelock Vetinari - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 5

Pánové, potřeboval bych poradit se světlem.Mám jednu prázdnou skříň, chci mít 1 kytku.
Co za světlo na to mám pustit?Teorii znám, ale chybí praxe.Stačila by 200W halogenka?Poraďte prosím...dík

Havelock

Old Post 16-04-2001 v 15:59 PM
Havelock Vetinari je offline   Profil uživatele Havelock Vetinari   Find more posts by Havelock Vetinari   Foto galerie člena Havelock Vetinari   Click here to Send Havelock Vetinari a Private Message   Add Havelock Vetinari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 6

Myslim, že jo.
Příště se koukni, kam to píšeš. Témat o světlech je tu dost. (můj 1.příspěvek byl taky vedle)

Old Post 16-04-2001 v 16:19 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8203950 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív