Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Problém s listama prosím poradte!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Problém s listama prosím poradte! Příspěvek č. 1


Ahoj
Takže pěstuji poprvé a to pod sodíkovou výbojkou 400w.
Osazenstvo mám 7 holek(IPéčko)Řízky
Hlínu guano mix a hnojiva od plagronu:roots,phyt-amin,grow,bloom,green sensetation.
Box mám velkej 200*90*80(v d š) odtah ufo 355m3 + cooltube.
Teplotu při svícení 26-28 stupňů + 1ofuk klipsnovej větráček
Holky jsem měl 25 dní na růstu a ted už je mam 2 dny na květu.
Velikost holek je asi cca 55 cm a mam je v 6.5L květináčích a zalejvám je samozřejmě odstátou vodou a hnojim dle návodu od plagronu.
upozornuju že řízky jsem ješte zaštipoval a ted mam takovej problém listy jsou divně nedorostlé jako by okousané ale žádnýho škůdce nemám.Nevim možná je to normální ale pěstuji poprvé tak se radši ptám.jestli je to třeba tim že jsem to takhle zaštípnul?nebo jim něco chybí?myslíte že když to mam takhle listnaté že to můžu prosříhavat listy?

viz foto

Old Post 12-12-2009 v 22:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


Pro doplnění další foto:

Old Post 12-12-2009 v 22:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


A další:

za každou radu budu rád děkuji

Old Post 12-12-2009 v 22:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

No někde sem tu četl že když jsem to zaštípl nůžkama na papír tak to potom vypadá něak takto?ale to by neměl bejt něákej problém ne?nebo to má něaký vliv?

Old Post 12-12-2009 v 23:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 5

Člověče, sice vůbec netuším o co v Tvém případě jde, ale zastřihnutím to asi nebude.
Měříš pH zálivky...nebo pH po zálivce? Vlhkost?
Jak často a kolik hnojíš ?
Děje se Ti to jen na nových výhoncích?

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 12-12-2009 v 23:52 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 6

alexi, to ses pokoušel o zaštípnutí metodou FIM?

Old Post 13-12-2009 v 06:31 AM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Ahoj,ano děje se to jen na no nových výhoncích,děje se to potom co jsem to zastřihnul.oni třeba ješte dorostou ale tak krásně jako tu co jsem nezastřihl.Bohužel jako amatér jsem to zastřihl jak se mi chtělo vzal jsem nužky na papír a šmik,je možné že to je právě ta chyba?neměl bych mít problémy s palicema ne?když to mám na květu.kámoš mi řekl že to je tim jak jsem to blbě zaštípl tak proto se ptám radši vás.hnojil jsem to jednou za týden grow zálivkou,a jednou za týden postřik phyt aminem.a na začátku samozřejmě roots na kořeny,takže neni to nic vážnýho?

Old Post 13-12-2009 v 08:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 8

Takže ses pokoušel o FIM? Jestli jo, tak se nic neděje... Žádné problémy s palicema...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 13-12-2009 v 10:00 AM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

hh to je střihlé jak dorostou další patra tak to bude ok jen budou listy hold takové a palice pokud vím na listech nerostou (ikdyž už sem tu takovou mutaci viděl).
FIM tohle hold dělá páč jsi střihl ty listy jak byly malinké.

Old Post 13-12-2009 v 11:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Dobře díky.no já se nepokoušel o nic hh prostě jsem si řekl tak to zastřihnu a ono z toho vylezlo tohle,nejdřív jsem si myslel že je to něakej nedostatek nečeho,ale když se jedná o tohle tak je to ok

Chlapi když má ted kytka 50cm a je to 3 dny co jsem ji přepnul o kolik mi může vytáhnout ješte, když je to ipéčko

Old Post 13-12-2009 v 12:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 11

Chlapi když má ted kytka 50cm a je to 3 dny co jsem ji přepnul o kolik mi může vytáhnout ješte, když je to ipéčko.
To je dobrej vtip, a jak to má někdo vědět

Old Post 13-12-2009 v 12:37 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Co to řikáš tak asi odhadem ne,ja nevim jestli si četl archiv ale jsou tu diskuze kdy se tipuje nebo cca odhaduje výška.tak asi kdyz ma 50cm t ak bude mit max 1 m?tak mě stačí odhad tak jakej vtip

Old Post 13-12-2009 v 13:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 13

Tohle ti nikdo nepoví...může klidně 1,5x až 3x. Ale určo se to dá ovlivnit, všiml jsem si třeba, že vždycky když zvednu lampu o pár čísel, kytky se rychle vytáhnou za světlem a pak se jakoby rozprostírají v pro ně ideální výšce pod lampou. Může to někdo potvrdit? Ten zástřih je nepovedený fim no...taky mi ruka na jedné kytce ujela

250W 1*WW, 5*SensiStar
70W for fun (noname + tobbaco)

Jak zasadit semínko? Vyryjete patou do země důlek, dáte ho tam, a zazpíváte: "vstávej semínko holala, bude z tebe fiala"!!

Old Post 13-12-2009 v 13:33 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Dobře jde mi o to ze když mam box na výšku 200cm a ted ty kytky maj 50cm tak jestli nebudu mit problem s výškou,ptal jsem se proto že pěstuji poprvé.

a co si mylíš o těch listech?myslíš si taky že to je tim jak jsem to zastřihnul?

Old Post 13-12-2009 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 15

2 metry jsou asi fklidu 50 cm kytky jsou stejně na indoor mega velké, projeví se to tak, že se světlo nedostane k nižším patrům. Asi ti to sníží úrodu, ale o kolik, to ti neřeknu, taky jedu in poprvé.

250W 1*WW, 5*SensiStar
70W for fun (noname + tobbaco)

Jak zasadit semínko? Vyryjete patou do země důlek, dáte ho tam, a zazpíváte: "vstávej semínko holala, bude z tebe fiala"!!

Old Post 13-12-2009 v 13:39 PM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Alex killer cz
Co to řikáš tak asi odhadem ne,ja nevim jestli si četl archiv ale jsou tu diskuze kdy se tipuje nebo cca odhaduje výška.tak asi kdyz ma 50cm t ak bude mit max 1 m?tak mě stačí odhad tak jakej vtip

No asi takhle, víšku po přepnutí ovlivňuje:
1. genetika poměr indica/satíva
2. pěstební medium
3. velitost květináčů
4. výška lampy
5. dodržení optimálních podmínek, vlhkost a podobně.
Je to hádání nevím k čemu ti to bude, počkej a uvidíš.

Old Post 13-12-2009 v 13:41 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-05-2012 - probém, prosím rychlou radu ! - 11 odpovědí
29-05-2002 - Problém s listy! - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0299570 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív