Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Poraďtě prosím - 35w lineaení zářivka 35w sodíkovka nebo LED???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
G.R.O.W.I
Stálý Člen

Karma uživatele G.R.O.W.I - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 115  

Dotaz Poraďtě prosím - 35w lineaení zářivka 35w sodíkovka nebo LED??? Příspěvek č. 1

Zdravím už ně jaký čas jsem přemýšlel nad tím že si udělám nějakej boxík a teď jsem se k tomu konečně rozhoupal , sehnal jsem si skříň o rozměrech 156x56x54 ale nevím jaké do ní dát světlo. Přemýšlel jsem nad sodíkovkou nějakou linearkou a ledkama bohužel všechno můžu mít max do 35w. Zkušenější prosím poraďtě co by tak nejlíp makalo.

Old Post 08-11-2009 v 00:29 AM
G.R.O.W.I je offline   Profil uživatele G.R.O.W.I   Find more posts by G.R.O.W.I   Foto galerie člena G.R.O.W.I   Click here to Send G.R.O.W.I a Private Message   Add G.R.O.W.I to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

proč jenom 35watu pod tím vypěstuješ max 8g a za cenu co do toho dáš si mužeš příští rok vysadit outdoor se super hnojkama.Nechapu sezen aspon 125w Nlite a nebo 70w sodík protože v tokovýhle míře je možné něco vypěstovat.Ja sem take dřív pěstoval pod 2x18w a zjistil sem že je to strata času a penez proto když už nízký náklady tak jedině out a né usporky do 40w to nemá cenu.

Old Post 08-11-2009 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.R.O.W.I
Stálý Člen

Karma uživatele G.R.O.W.I - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 3

vím je to fakt málo ale mám hodně omezené možnosti bydlím v paneláku , říkáš teda minimálně 70 w sodík. Jinak dřív jsem jel balkon jenže teď sme se stěhovali a máme balkon přez chodbu a je tam všechno vidět takže pěkně na ho*no

Old Post 08-11-2009 v 11:23 AM
G.R.O.W.I je offline   Profil uživatele G.R.O.W.I   Find more posts by G.R.O.W.I   Foto galerie člena G.R.O.W.I   Click here to Send G.R.O.W.I a Private Message   Add G.R.O.W.I to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

A když uš seš zběhlej v indooru tak si vem příklad:http://grower.cz/forum/showthread.p...&threadid=44323
Pod 70w usporkama má palky jako hovado a pořizovací naklady určitě nebyli největší.

Old Post 08-11-2009 v 13:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.R.O.W.I
Stálý Člen

Karma uživatele G.R.O.W.I - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 5

právě jsem byl na chatu a začínám uvažovat nad - 125W http://www.klecka.cz/growshop/Osvet...e-125w-red.html

Old Post 08-11-2009 v 13:09 PM
G.R.O.W.I je offline   Profil uživatele G.R.O.W.I   Find more posts by G.R.O.W.I   Foto galerie člena G.R.O.W.I   Click here to Send G.R.O.W.I a Private Message   Add G.R.O.W.I to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Cus bratre sem rád žes to pochopil a doufám ze to i dalších par micro watažjníku pochopí stejně jako ty a podívej co krasneho de pod 125w vypěstovat http://grower.cz/forum/showthread.p...2BBubler+%2B10l

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Naposledy upravil 08-11-2009 v 16:59 PM

Old Post 08-11-2009 v 16:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

to lemon skunk...ja pod 40W usporkou vypestoval 18g

Old Post 08-11-2009 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.R.O.W.I
Stálý Člen

Karma uživatele G.R.O.W.I - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 8

měním názor koupím 70W sidík a na květ přidám 24W úsporku

Old Post 08-11-2009 v 20:51 PM
G.R.O.W.I je offline   Profil uživatele G.R.O.W.I   Find more posts by G.R.O.W.I   Foto galerie člena G.R.O.W.I   Click here to Send G.R.O.W.I a Private Message   Add G.R.O.W.I to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

usporku uz davat nemusis....na takovou skrinku pokud budes dobre chladit,muzes i 150W a h-scrog bezpochyby i s tou 70-kou
CFL neni zas takova bomba,ale alternativa ano.

Old Post 08-11-2009 v 20:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.R.O.W.I
Stálý Člen

Karma uživatele G.R.O.W.I - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 10

-RA-

70W je můj maximální možný odběr víc dát nemůžu

Old Post 08-11-2009 v 21:40 PM
G.R.O.W.I je offline   Profil uživatele G.R.O.W.I   Find more posts by G.R.O.W.I   Foto galerie člena G.R.O.W.I   Click here to Send G.R.O.W.I a Private Message   Add G.R.O.W.I to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawn133
Stálý Člen

Karma uživatele Spawn133 - 54% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 11

Tak daj 70W sodik a je vybavene ne?

Old Post 08-11-2009 v 21:50 PM
Spawn133 je offline   Profil uživatele Spawn133   Find more posts by Spawn133   Foto galerie člena Spawn133   Click here to Send Spawn133 a Private Message   Add Spawn133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.R.O.W.I
Stálý Člen

Karma uživatele G.R.O.W.I - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 12

no říkám dam tam 70w sodik a na květ přidám nějakou uspnrku myslim že tou nic nepokazim.

Old Post 08-11-2009 v 23:10 PM
G.R.O.W.I je offline   Profil uživatele G.R.O.W.I   Find more posts by G.R.O.W.I   Foto galerie člena G.R.O.W.I   Click here to Send G.R.O.W.I a Private Message   Add G.R.O.W.I to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

..nepokazis,jen tomu nic nepridas a zaplatis o krapet vic...

Old Post 09-11-2009 v 05:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0325420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív