Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w potřetí - ssh, nycd, afg., anesthesia a další
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

400w potřetí - ssh, nycd, afg., anesthesia a další Příspěvek č. 1

tak jsem zpět

podzim je tu, teplota venku klesá a tím mi díky mé nedostatečné ventilaci dovoluje rozjet zas indoor

takže:
box - 100*100*180cm, dřevěná konstrukce potažená bíločernou fólií

světlo - 400w hps osram plantastar

odtah - neni box je v místnosti cca 1,5*2,5m a bohužel zde není možnost odtahu ven tak mívám problémy s teplotama...( zatim to řešim pootevřenejma dveřma)

ofuk - 2 klipsňáky + možná přidám jeden normální větrák co mi stojí vedle

mám tam 15 nebo 16 3l květináčů s kokosem (tušim, že lignocel - prostě ten jak se prodává v lisovanejch
briketách)

posádka:

super silver haze (60-65 dní pheno)
afgani
anesthesia herijuana pheno
anesthesia afganskunk pheno
NYC diesel
edit. + 1x apollo 11

hnojky - zatim plagron cocos A+B
časem - pk 13-14, ripen a možná ještě něco

foto dodám později, teď nemam foťák u sebe

Naposledy upravil Rákosníček 17-10-2009 v 17:27 PM

Old Post 29-09-2009 v 15:12 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 2

omlouvam se nedostal jsem se k foťáku... jinak dnes přepnuto na 12/12

fota budou zítra

Old Post 17-10-2009 v 13:36 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 3






uf tak konečně ty fota no ono jak je po velice vydařené sklizni outu tak sem těď poslední dobou dost neaktivní no

jinak dneska 4. den 12/12 a mršky už se začínaj vytahovat... myslim že to přeroste minimálně ty ssh co už jsou dost napřed, ale nestěžuju si

jinak o5 boj s třášněnkama , po aplikaci talstaru dost šílený koncentrace to vypadá dobře

1,4,5 - celek
2 - afgani a vykukující kousek ssh
3 - jedna z přerůstajících ssh

Naposledy upravil Rákosníček 21-10-2009 v 21:49 PM

Old Post 21-10-2009 v 21:38 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

moc pěkný....jen s tím odtahem budeš mít asi problém a vlhkost...K+

Old Post 21-10-2009 v 21:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od COMATIK
moc pěkný....jen s tím odtahem budeš mít asi problém a vlhkost...K+


zdravim
no musim říct že zatim jsem nadmíru spokojen, protože díky ochlazení venku mám teď v boxu při zapnutý lampě kolem 23C a v noci pod 20C a kytky si jen chrochtaj
a co se vlhokosti týče tak zatim se mi to zdá taky dobrý i když to nemam čim změřit a kdyžtak se to ňák časem pořeší

Old Post 21-10-2009 v 21:52 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

chápu....ale co až bude venku -15Cto budeš mít problém s ventilací/teplotou

Old Post 21-10-2009 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od COMATIK
chápu....ale co až bude venku -15Cto budeš mít problém s ventilací/teplotou


no když jsem jel první kolo v prosinci-únoru tak ty kytky byly fest fialový no v noci jsem ale pořád měl nad 10C tak to šlo

Old Post 21-10-2009 v 22:18 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 8

no tak dneska něco kolem 35 dne 12/12 a mám tu několik poznatků:

ta ssh co se ke mně dostala asi neni to 60 dní pheno, protože ve 35dni 12/12 jsou to jen chlupatý stonky co asi o 30cm přerostly okolí

dále o5 třásněnky nechápu....

a dál to vypadá na dost směšněj výnos zas... ty paličky jsou velký jak rolničky

sakra nevim co dělám blbě, ale asi to dělám hodně blbě

fota budou v blízký době...

Old Post 19-11-2009 v 19:11 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 9






tak tady jsou ty fota... je to bída

nevim kde je problém (až na třásněnky co tam už zas jsou ), ale asi je to velkej problém... 41. den na 12/12 a paličky jsou velký jak vlašskej ořech..

k tomu mi začali jakoby reznout listy což asi taky nepřidá

a největší problém bych viděl v tý SSH.. opravdu to neni to 65.dní pheno ale tak 165 dní pheno

tenhle grow je jeden velkej poděl prostě


1 - celek cca ve 30 dni 12/12
2 - celek v cca 41 dni 12/12
3 - palička NYCD a "palička" SSH v cca 30 dni 12/12
4,5 - anesthesia afganskunk pheno ve 41 dni 12/12, paličky dobrý, ale to že toho bude tak 5g z jedný kytky je věc druhá.....

Naposledy upravil Rákosníček 25-11-2009 v 20:57 PM

Old Post 25-11-2009 v 20:51 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 10






.

1 - AS herijuana pheno
2 - NYCD
3 - Afgani
4 - SSH jungle
5 - SSH


je to bída budu rád když se dostanu v tomhle kole nad 100g.. trapný

Old Post 25-11-2009 v 20:58 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 11





.

1 - ještě to SSh koště

2,3,4 - problém s listama... prosim prosim neví někdo čím to je?

Old Post 25-11-2009 v 21:03 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrej880
Stálý Člen

Karma uživatele andrej880 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 12

no tak to by aj mna zaujimalo, myslim vsak, ze to moze byt prehnojene.Hmm?

Old Post 25-11-2009 v 21:24 PM
andrej880 je offline   Profil uživatele andrej880   Find more posts by andrej880   Foto galerie člena andrej880   Click here to Send andrej880 a Private Message   Add andrej880 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klimes
Stálý Člen

Karma uživatele Klimes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 13

rekl bych problem bude v ph; bud ted, nebo, a to podle me pravdepodobnejsi, v dobe tvorby toho listu

Naposledy upravil Klimes 25-11-2009 v 22:40 PM

Old Post 25-11-2009 v 22:35 PM
Klimes je offline   Profil uživatele Klimes   Find more posts by Klimes   Foto galerie člena Klimes   Click here to Send Klimes a Private Message   Add Klimes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

http://www.marijuana-seeds.net/Thanks/ThankYou.htm (-:

Old Post 26-11-2009 v 00:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 15

dík moc za rady

ale myslim že tohle kolo už moc nezachránim no uvidíme v příštím což nebude zas tak za dlouho

Old Post 26-11-2009 v 15:24 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 16

kamo toto iste mam aj ja na SSH a cela rastlinka mi ide do uplne svetlo zelenej farby tiez si neviem pomost

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 26-11-2009 v 17:01 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6262910 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív