Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vkladani kyticek do rockwool kostek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kace
Nový Člen

Karma uživatele kace - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Vkladani kyticek do rockwool kostek Příspěvek č. 1

Kluci prosim poradte me kde bych nasel jak se sazi samotne rostlinky do tech kosticek rockwool - muzu poctive rict ze sem prosel opravdu vetsinu veci na foru a ve faq jinak bych ani nemohl zacit ale na tomhle sem se zasekl - donesu si rizky v kvetinaci v hline no a musim tu hlinu vostrikat nejak vodou?pak to supnu do te kosticky a zasypu tema malima kostickama nebo je jeste neco dalsiho na to abych neposkodil korinky nejak - diky moc

Old Post 04-11-2008 v 15:05 PM
kace je offline   Profil uživatele kace   Find more posts by kace   Foto galerie člena kace   Click here to Send kace a Private Message   Add kace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 2

Proc bys daval z hliny do rw? To nech zakorenit rovnou v rw, ne?

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 04-11-2008 v 15:05 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kace
Nový Člen

Karma uživatele kace - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

ten clovek to nosi v hline to mu mam rict at to donese v rw?se na me vykasle, jeste dodam ze sem to ve skutecnosti nikdy nevidel ze by to nekdo donesl rovnou v rw vsichni si tady nosi rizky v hline znam to jenom s obrazku a to sem ani nevedel ze to nemaji presazene(dle tveho prispevku) ale ze uz si to tak donesli

Old Post 04-11-2008 v 15:06 PM
kace je offline   Profil uživatele kace   Find more posts by kace   Foto galerie člena kace   Click here to Send kace a Private Message   Add kace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

moja osobna skusenost je ze vzdy som mal klony v rw.a uz ked budes mat ten klon v hline tak v nej budu uz aj nieke korene z toho klonu,hrozilo by poskodenie korenov.

Old Post 04-11-2008 v 15:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 5

kace, tak vysvetli tomu cloveku, ze koreneni v rw je fakt lepsi cesta nez v hline. A pokud nechce korenit v rw, tak ams asi smulu.

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 04-11-2008 v 15:31 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xy_SVK
Stálý Člen

Karma uživatele xy_SVK - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 6

ak uz mas na tych rezoch korienky tak to radsej nechaj v hline a do rw sa to dava zakorenit hned ako ich odrezes z rastlinky.
a inak ak by si to chcel dat silou mocou do toho rw mozno ak nema rastlinka moc velke korienky tak by si mohol tu kocku rozrezat na polovicku a medzi ne vlozit ten klon a niecim tie polky spojot dohromady napr lepiacou paskou ale to to ber len ako napad nikdy som to tak nerobil vzdy ich davam rovno do rw.

Old Post 04-11-2008 v 15:37 PM
xy_SVK je offline   Profil uživatele xy_SVK   Find more posts by xy_SVK   Foto galerie člena xy_SVK   Click here to Send xy_SVK a Private Message   Add xy_SVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 7

a proč to chceš do RW? chceš jet Hydro? pokud seš začátečník tak bych ti hydro nedoporučoval.... nebo chceš jet jenom v RW ? taky duper pro toho co ješte nepestoval....

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 04-11-2008 v 16:00 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMBi
Nový Člen

Karma uživatele eMBi - 68% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 8

No to jsou rady :-)
Mám stejnou zkušenost, dělal jsem to tak, že jsem řízky nejdřív hodně prolil, druhý den celý kořen i s hlínou šoupni do kýble (něčeho kam se vejde hodně vody) upravit vodu na správné ph, přidávám ještě peroxid (cca 10 kapek na litr). Nesmí to tam zůstat dlouho, jen dokud se hlína neoddělí od kořenů. Trvá to pár hodin. Nesmí tam zůstat absolutně nic, než kořeny. Voda bude špinavá, takže po odmočení hlíny ještě opláchnout ve stejném, ale čistém roztoku. Do rw jsem je pak prostě "nacpal". Musí se to ale dělat opatrně, kořínky se nesmí polámat, takže co se vejde do díry, to se tam vejde, co ne, nech v pohodě čouhat ven, gravitace udělá svoje a oni prorostou vrchem a bokem kostky. Bez problému se chytnou všechny kytky, zdechla akorát, pokud jsem to odfláknul a hlínu jsem dokonale neodstranil.

Old Post 04-11-2008 v 16:30 PM
eMBi je offline   Profil uživatele eMBi   Find more posts by eMBi   Foto galerie člena eMBi   Click here to Send eMBi a Private Message   Add eMBi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kace
Nový Člen

Karma uživatele kace - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 9

kluci diky moc vidim to na sehnani rw rizku

Naposledy upravil kace 04-11-2008 v 19:50 PM

Old Post 04-11-2008 v 17:46 PM
kace je offline   Profil uživatele kace   Find more posts by kace   Foto galerie člena kace   Click here to Send kace a Private Message   Add kace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 10

a nevím jestli ti to výde ale já když sem kdysi klonoval a ze začátku když se mi nedařilo tak mi občas zplesnivel kořen v RW tak sem ten kořen normálně odřezal , a píchl znova do RW a pak už to chytlo... ale kdybych si kupoval řezy tak z kupovanýma bych to fakt asi nedělal protože na kupováných mi asi víc záleží, ale když sem řezal já tak +-2 řezy pro mě moc velkou roli nehrálo.... a taky to byl hermafrodit :-D

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 04-11-2008 v 20:27 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

takovýhlůe problémy jsou tim že je tam moc vody - ubrat a nebát se

Old Post 05-11-2008 v 09:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 12

RespectFlowers

moc vody?

problém s přesazením z hlíny do rockwoolu je že je tam moc vody ? lol

pokud si reagoval na můj příspevek tak si ho nepochopil.. vysvetlovat ti ho nebudu si to přečti celý od začátku

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 05-11-2008 v 16:00 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Fruddy
...a ze začátku když se mi nedařilo tak mi občas zplesnivel kořen v RW ...

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
takovýhlůe problémy jsou tim že je tam moc vody - ubrat a nebát se

Mysli, prosim

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 05-11-2008 v 17:32 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 14

Soul Rebel: jo jenže to nebyla pointa topicu... to byla taková omáčka.. to měl pochopit... podstata je že sem to uřezal i když to mělo kořeny (zplesnivelý ale to asi nic nemení) a znova zasadil do RW

to stejný může udělat kace s žezema ve hlíně... odřezat kořenovej systém a znova zasadit... ale je to risk..

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 05-11-2008 v 17:58 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

...reakce to měla být na předchozí příspěvek...
tak tedka teda k tématu - když budeš opatrnej a kořínky budou málo rozrostlý tak se to dá vodou. ale proč to chceš takhle dělat? připadá mi to jako blbost

Old Post 08-11-2008 v 07:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4826820 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív