Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » A je vás zas o jednoho víc !
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Emporio
Nový Člen

Karma uživatele Emporio - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 8  

Pohodička A je vás zas o jednoho víc ! Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery i growerky na tomto portále
Po mnoha hodinách (příjemné) studie o growingu a všechno okolo jsem si řekl, že to skusím také. Tak jsem se tedy nedávno pustil do mého prvního growu
Nejde ovšem všechno úplně podle mých představ, a tak v nejbližší době někam (do nějakého threadu určenýho pro to) napíšu, jak jsem doposud postupoval a jestli mám z toho něco čekat, popř. v čem dělám chybku...

Btw: Growu zdar a všem kopu úspěchů !!!

Emporio

Old Post 19-04-2008 v 07:33 AM
Emporio je offline   Profil uživatele Emporio   Find more posts by Emporio   Foto galerie člena Emporio   Click here to Send Emporio a Private Message   Add Emporio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgocze
Stálý Člen

Karma uživatele georgocze - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 2

Čau taky ti přeju hodně zdaru a rostlinek ad se ti tu líbí a ad to roste .Zdar.

Old Post 19-04-2008 v 22:19 PM
georgocze je offline   Profil uživatele georgocze   Find more posts by georgocze   Foto galerie člena georgocze   Click here to Send georgocze a Private Message   Add georgocze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 3

seruuss prajem nech sa dari a aj ja zacinam tento rok prvykrat cize som zvedavy co sa urodi ....

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Old Post 20-04-2008 v 10:11 AM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 4

Yo Groweri!
Tiez som tu novy, Grower.cz som studoval asi tak 1/2 roka. Nasiel som tu plno uzitocnych prispevkov. Uplny zaciatocnik nie som, mal som zatial zopar outdoorov ( napr. White Russian, Durban, Purple Widow), boli to docela slusne rastlinky. Teraz mam v okne 3 druhy (6 dni stare, cca 4cm vysoke) od Greenhouse Seeds - Arjan's Ultra Haze2, Big Bang, Himalaya Gold. Tak dufam ze vsetko bude ok, postupne to budem dokumentovat.
Vam vsetkym prajem krasne zdrave kytky a bohaty harvest!!!

Old Post 24-04-2008 v 17:20 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Irwiis
Nový Člen

Karma uživatele Irwiis - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

cego Growere taky ti preju hodne uspechu a at se ti grow vydari ja sem taky zacatecnik uz asy pul roku procitam grower sleduju fora atd... a snad se mi taky podari neco rozjet
Growu zdar

Old Post 11-05-2008 v 10:38 AM
Irwiis je offline   Profil uživatele Irwiis   Find more posts by Irwiis   Foto galerie člena Irwiis   Click here to Send Irwiis a Private Message   Add Irwiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4528520 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív