Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Bude to fungovat???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Bude to fungovat?
Jasny, bud v klidu.
Vubec, predlej to na bubler.
Fuj, kup si kapilary.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Dotaz Bude to fungovat??? Příspěvek č. 1


Cus.

Potreboval bych vasi radu ohledne toho co muzete videt na fotce. Puvodne to mel byt drip system, co vzniklo je tezky pojmenovat. =o)
Kytky jsou v rockwoolu v kosicich, ke kazdy vede hadicka. Ano, hadicka, ne kapilara. Snazil jsem se o neco jako DIY skrin za co nejmin penez. Takze ani digitalni spinac nemam, jenom takovej ten klasickej mechanickej, co se da nastavit nejmin na 20 minut.
No a to je prave to, co me zajima. Myslite, ze to bude fungovat, kdyz kytkam trikrat denne pustim na 20 minut vodu? Natece ji tam mnohem vic nez z kapilar, ale na druhou stranu, veskera prebytecna voda hned odkape dolu.
Nevim jestli to pojede nebo jestli to mam jeste rychle predelat. Bud by se to celkem snadno dalo predelat na bubler, nebo dokoupit kapilary. Ale nejradsi bych byl, kdyby jste mi potvrdili, ze takhle jak to je, to fungovat bude. =o)

EDIT: Tech zarivek si nevsimejte, to je jenom takovy provizorium nez nastanou penize. Stejne tak ty rizky co tam jsou navic, normalne jich tam bude jenom sest.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 02-04-2008 v 21:22 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

http://stealthhydroponics.com/
nemám rád cykly

Old Post 02-04-2008 v 22:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 3

Zdarec,
No takhle bych to nedával. Za chvílu ti kořeny prorostou až do vody a začnou hnít.Potom ti nezbévá než bublat a tím pádem máš bubler. Hadičky(kapiláry) sou tam už na nic.
No zkusit to mužeš proč ne, ale radši bych dal na ověřený metody tj. klasickej Drip nebo klasickej Bubler.
Jo a nádobu musíš zatemnit ať tam neprusvítá světlo, jinak se tam budou dělat řasi a to je na p***u

Měj se

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 02-04-2008 v 22:57 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 4

Jasny, na zatemneni se chystam, dneska se mi ale uz nechtelo nic delat. =o)
S tema korenama je to dobra poznamka. Ale asi mi nezbyde jet to pak na bubler, protoze nemam moc mista a uz ani penez na prestavbu. Ted nevim jestli by nebylo lepsi jet to to jako bubler od zacatku...Jeste kouknu na link od jjmana a uvidime co uvidime.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 02-04-2008 v 23:34 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 5

Tak jeste jedna moznost:
Napadlo me, ze pod kazdou kytku bych dal kvetnik (kvetnik=kvetinac bez diry =o). Tim bych zabranil korenum aby se dostali do roztoku. Z kvetniku hadickou svedu vodu dolu a bude to nakonec prece jenom drip.
A ohledne zavlahy, seru na to, jedu pro kapilary. =o)
Myslite, ze akce kvetnik bude mit smysl?

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 03-04-2008 v 09:44 AM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7351700 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív