Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Koutek šťastných zpráv :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 1

Ahoj lidi,

1/ pro začátek: jsem totálně ve sračkách a jsem úplně v prdeli... co já v té práci vlastně... ty krávo tady vedůe padá nějaký sklad... a dole pode mnou o patro níže sedí moje kolegyně a milovaná a je smutná, ikdyž je asi taky zhulená...
2/ a sakra tohle mělo být v vodu 2...


já newvím, já nic nechápu.. .ha ha
no tohle je thread sťastných zpráv naproti tomu co Zeď nářků... je to pravý opak, tady můžete všichni říct cokoliv šťastného a je to téma, kde se můžou udělovat přací zprávy s karmama... těma se to tady má jenom hemžit, protože jsou pozitivní a tohle má být pozitivní thread, nebo to už jsem psal ?
Moje ručky mehcaničky velkikeho strjniku... tý já jsem zapoměl na : __:L:????

tak tedy :

LIDÍ jsem zhulený a mám doma v pěstině ne dva samce, ale pár, budou semínka.. Sensi Skunk a je to nářez soudě pole to tu hot teď...
Ta pravá, kdysi levá je ONA !!!!! jaký pěknýma pestíkama se rozhání do prostoru, to bude hulba...
fakt lidi, po přenutí na 12/12 to začné strašně růst... co bychom nechali lampu u stropu natrvalo a místo toho snižovali dno ???
oddělaváním hrníčlků....

mám samici jak Brno....

HUrááááááááááááá hurááááááááááááááááááááá
huráááááá -...

no už budu končit, mějte se !!!

:smoker... . ..

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 16-12-2001 v 18:53 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 2

Tak to je dost brutalni prispevek...
Hmm, taky bych chtel ochutnat ten Ondrashuv modylek.

Old Post 17-12-2001 v 16:19 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomasino
Stálý Člen

Karma uživatele Tomasino - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 48 

Pohodička :-) Příspěvek č. 3

No tak to je hustýýýýýýýý ..... koukám že Ondrash musel bejt docela dost když tohle zplodil ...
každopádně mi to nahodilo slinu na škrécla, takže to jdu nějak pošéfovat a pak se zase uvidíme

ale jinak fakt husteyyyy příspěvek ....

Take a peace with Joint!

Old Post 17-12-2001 v 16:53 PM
Tomasino je offline   Profil uživatele Tomasino   Find more posts by Tomasino   Foto galerie člena Tomasino   Click here to Send Tomasino a Private Message   Add Tomasino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_houbajzz_
Nový Člen

Karma uživatele _houbajzz_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 15 

hi hi Příspěvek č. 4

jj naprostej ulet))) neni nad to zhulit se jako swin a jeste k tomu svym vlastni skunecqem ))) LIDI co chcete vic????? hulit a jeste jednou hulit btw a bejt v pohode

Old Post 18-12-2001 v 06:43 AM
_houbajzz_ je offline   Profil uživatele _houbajzz_   Find more posts by _houbajzz_   Foto galerie člena _houbajzz_   Click here to Send _houbajzz_ a Private Message   Add _houbajzz_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 5

Ahoj všeci,

no tý jo, ani nevím, co jsem to psal... ale co.. to je fuk...
ten modýlek je ultra killer, soudě, dle tohoto, už si toho moc nepamatuju...

Včera jsem si myslel že jsem ten příspěvek zakládal někde na doktorce.cz , nemohl jsem ho zaboha najít, ale
dneska vidím, že jsem byl na správné adrese..

Řekněte taky nějaké super zprávy, svět není jenom plný sraček...
jo a ještě: jestli vám to hází slinu na brčko, je to super a těší mě to... už se taky těším, kdy si zase dám... no to budou Vánoce a ten Silvestr .. .. . . . . . .
Obloha bude hořet, v dýmce bude hořet či snad jointík bude hořet....


Mějte se...


2 _houbajzz_ pravdu díš borče, a recht máš převeliký...
hulte a hulte...

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 18-12-2001 v 06:51 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 6

1.Dobrá zpráva: začadil jsem
2.Dobrá zpráva: Ye to docela slušný
3.Dobrá zpráva: HUAahuhahUahuaaaa?0éíá

Old Post 18-12-2001 v 20:50 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sunrise
Stálý Člen

Karma uživatele Sunrise - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 83  

Palec nahoru Pěkné..:-)! Příspěvek č. 7

Tedy Ondrashi, k takovéto úrodě nutno srdečně a přejícně poblahopřát a za spáchání tohoto threadu náležitou karmu přiděliti - jen tak dál !

S_a_Y__N_O__t_O__T_h_E__F_E_A_R_!!!

Old Post 18-12-2001 v 22:07 PM
Sunrise je offline   Profil uživatele Sunrise   Find more posts by Sunrise   Foto galerie člena Sunrise   Click here to Send Sunrise a Private Message   Add Sunrise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoPe
Nový Člen

Karma uživatele HoPe - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 8

Šťastné a Veselé Vánoce a Silvestra všem čtenářům Groweru.

Ať jsi Bůh a nebo ďábel,
Santa Claus či Ježíšek,
jedno máte všichni stejný,
chcete oblbovat svět.

Já se ale nikdy nedám,
od nikoho ovlivnit,
nikdo vás mně nezabrání,
o Vánocích zahulit.

[Edited by HoPe on 20-12-2001 at 07:32 AM]

HoPe

Old Post 20-12-2001 v 06:22 AM
HoPe je offline   Profil uživatele HoPe   Find more posts by HoPe   Foto galerie člena HoPe   Click here to Send HoPe a Private Message   Add HoPe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 9

2 HoPe:
nikdo ti bránit nebude !!!
Kdo by ti bránil když jsou tady samí tací co si sami dají...

takže heslo budiž Vánoce v jemném oparu

zdarec.

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 20-12-2001 v 07:36 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 10

No jasně, stromek ověšenej jointama, pod nim zabalená šlukna, místo kadidla zapálíme hašiš. Jó Vánoce.

Old Post 20-12-2001 v 14:36 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 11

to Kyng
hehehe... krasna predstava,tak to bych chtel nekdy zazit.

Piškot @ like @ high

Old Post 20-12-2001 v 16:21 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Šťastný a veselý :) Příspěvek č. 12

Máte recht. Letošní vánoce budu s družkou trávit mimo rodiče tak by takovej ganjabaum nebyl marnej. Navíc jsem si dneska koupil nádhernou vodnici. Všem brňákům doporučuju vánoční trhy na svoboďáku. Tam na některejch stáncích mají fakt pěkný věci. A ty vodní dýmky ani nejsou drahý. Letos budou vydařený vánoce

Old Post 20-12-2001 v 19:16 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 13

Vánoce jsou tady,Vánoce jsou tady,Vánoce jsou tady,Vánoce jsou tady,Vánoce jsou tady,Vánoce jsou tady,Vánoce jsou tady,Vánoce jsou tady,Vánoce jsou tady,Vánoce jsou tady. Hoooou slusny psycho

Spoke

Old Post 20-12-2001 v 21:58 PM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hive
Stálý Člen

Karma uživatele Hive - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 14

Vánoce jsou shit, vánoce jsou shit, vánoce jsou shit, vánoce jsou shit, vánoce jsou shit.... A já jsem ještě ani dneska resp. včera nespal, nebo zítra jenž je dneska? Každopádně jsem rovněž řádně zhulen, a to modelem značky realy unknown. <br>
Lidi já si "pod stromeček" nadělil 400W HPS, a příští rok už budu nadělovat pod konopný "stromeček"!!!!!!

GANJACORE TATTOOs!

Old Post 29-12-2001 v 05:47 AM
Hive je offline   Profil uživatele Hive   Find more posts by Hive   Foto galerie člena Hive   Click here to Send Hive a Private Message   Add Hive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Palec nahoru 2: Ondrash Příspěvek č. 15


Ty kravo, ty ses drsnej chlapik !!! Za tu uvodni rec byz mel kandidovat na Nobelovu cenu !

Good!

just i_oNe

Old Post 30-12-2001 v 18:19 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
campo
Stálý Člen

Karma uživatele campo - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 16

Slova chvaly hazim okolo sebe a dej boze jeste trochu tohu hasu co sem ja zhulenec vcera ztratil...........

campo

Old Post 04-01-2002 v 02:23 AM
campo je offline   Profil uživatele campo   Find more posts by campo   Foto galerie člena campo   Click here to Send campo a Private Message   Add campo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9134050 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív