Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » HI, pozdrav všem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Icelander1
Nový Člen

Karma uživatele Icelander1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 13  

HI, pozdrav všem Příspěvek č. 1

Čauka, jsem tu nový a rád bych zapadl do místní komunity...
Bydlím v Irsku již nějakým rokem. Zde ještě nepatřím mezi pěstitele, ale v ČR jsem několik let pěstoval, se zajímavými výsledky...bohužel zásoby v trapu, takže se shání různé alternativy jak doplnit hladinu THC... Kdyby se tu náhodou našel nějaký človíček z Irska, nechť se ozve...budu jen rád...

Co říkáte na "nudný" víkend v Irsku???
Když jíš, žvýkej. Když mluvíš, mysli!!!

Naposledy upravil Icelander1 24-06-2007 v 21:38 PM

Old Post 22-06-2007 v 22:47 PM
Icelander1 je offline   Profil uživatele Icelander1   Find more posts by Icelander1   Foto galerie člena Icelander1   Click here to Send Icelander1 a Private Message   Add Icelander1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 2

zdar Ice. tož tě tady jako první vítám... a vítám tě tady jako první, protože tu prakticky bydlím... a prakticky tu bydlím, protože je tu fakt krásně.. ...a fakt krásně je tu, protože na minichatu (zde: http://grower.cz/forum/chatbox.php? ) se daj trávit celý dny zhuleným, bezskrupulózním a hlavně naprosto nekonstruktivním tlacháním

jo a dobrá story, cos napsal jen klidně houšť.

no a hladina THCé..mnoo,tak s tím ti rady nevím. ale sežeň mi v irsku práci na zimu a přivezu toho hafoooo!! (its only a joke-páč nevím,jak bych se dostal přes kontroly nešlo by to řešit poštou třeba? to by mě fakt zajímalo ).

nebo jukni na tohodle šikulu: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=28986

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 22-06-2007 v 23:50 PM

Old Post 22-06-2007 v 23:01 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Icelander1
Nový Člen

Karma uživatele Icelander1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

4 Tayem de Tox: přes poštu jsem to ještě nezkoušel, ale až dojedu domů do ČR tak si hodlám nějakej ten balíček poslat....doufám že mi to nikdo po cestě do Irska nezabaví ani nevyhulí... jinak když jedeš károu tak se dá něco převézt, osobně jsem si dotáhl asi 25 gramů, ale letecky jsem bral jen jeden a to jsem ještě k tomu vůbec nevěděl že ho mám, našel jsem ho cca po měsíci ...to bylo ale milé překvapení :-)

Co říkáte na "nudný" víkend v Irsku???
Když jíš, žvýkej. Když mluvíš, mysli!!!

Naposledy upravil Icelander1 24-06-2007 v 21:37 PM

Old Post 23-06-2007 v 12:29 PM
Icelander1 je offline   Profil uživatele Icelander1   Find more posts by Icelander1   Foto galerie člena Icelander1   Click here to Send Icelander1 a Private Message   Add Icelander1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2019 - pozdrav pro všechny - 1 odpovědí
01-08-2018 - Pozdrav - 2 odpovědí
18-07-2018 - pozdrav - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8210200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív