Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » PLíSEŇ na RW kostckách!! CFL,NFT . ..co dál?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
JOORDEE
Nový Člen

Karma uživatele JOORDEE - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 11 

Hydroponie PLíSEŇ na RW kostckách!! CFL,NFT . ..co dál? Příspěvek č. 1

Nikde jsem podobný problém nenašel a proto vám ted popíšu o co jde....
na RW kostce se udelaly takové malé bílé tečky ... ale po dvou dnech jsou tyto tečky rozšířené již na 3 RW kostkách !! Jinak "PLisen" se rozšířila na bocích RW .NA jedné RW kostce dokonce tyto tečky pokrývají pravidelnou část svrchní plochy RW na který svítí světlo.
teplota je sice nižší NOC 15,16. DEN 21,25.
Systém nft a jinak všechno dobře
Zajímá mě jestli je tento problém pro kytičky životní otázkou.....
fotky dodám jen co seženu aparát, tak se prosím k tomuto problému vyjádřete....., prozatím bez fotek
,
plísen byla již i na TEXTílii o velikosti 1/4 oproti té na RW a plavala volně po roztoku a chytala se na křínky "svině".

jinak na kořeny nesvítí ale pouze na povrch RW kostky ...

Naposledy upravil JOORDEE 22-03-2007 v 19:36 PM

Old Post 18-03-2007 v 23:08 PM
JOORDEE je offline   Profil uživatele JOORDEE   Find more posts by JOORDEE   Foto galerie člena JOORDEE   Click here to Send JOORDEE a Private Message   Add JOORDEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 2

Tobe na RW sviti svetlo? i na koreny? tohle musi byt ve tme!!!

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=2

Old Post 19-03-2007 v 07:11 AM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
unq
Nový Člen

Karma uživatele unq - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

zdar. Neteče ti tým NFTčkem moc vody? Taky jsem měk podobnej problém. Pomohlo stahnout průtok a postřik rw roztokem peroxidu.

Old Post 21-03-2007 v 20:59 PM
unq je offline   Profil uživatele unq   Find more posts by unq   Foto galerie člena unq   Click here to Send unq a Private Message   Add unq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOORDEE
Nový Člen

Karma uživatele JOORDEE - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 4

nenene nfteckem tece vody opravdu pomalu ... jinak kdyz jsem přemýšlel o zvýšení výkonu u čerpadla, zhruba z nynějších 15% na 100%, tak to stříká skoro jako z "hadice" a já se obávám, že by to mohlo vést k poškození kořínků (jako když jsou v tunelech ty okapané asfaltové chodníky) + hladina stoupne 2x .možná i víc. Jestli se po zaplavení dýchacích kořínků budou cítit "FAJN" ???

a PLíseŃ už je pryč, tak doufam že nastálo. Zbavil jsem se jí CITROVITALEM ala "CITROGREP" 30ml do 0,5l vody ....a jelikož je to nezávadné pro lidi i rostliny tak jsem to prostříkal..... ....ty kořeny během puštěného čerpadla, takže je nějakých max 10 kapek v živném roztoku.
"Kopřivám" to nevadí a má to zesílit imunitu + DNES je přepnuto.

DODÁM FOTKY JAK TO BYLO A JAK TO PŘES ÚTOK ZHOUBNÉ PLÍSNĚ DOPADNE. ...plíseń byla zprvu na listech a zanedlouho i na kořínkách

Old Post 22-03-2007 v 19:21 PM
JOORDEE je offline   Profil uživatele JOORDEE   Find more posts by JOORDEE   Foto galerie člena JOORDEE   Click here to Send JOORDEE a Private Message   Add JOORDEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 5

čuzz
podívej se sem: http://grower.cz/forum/showthread.p...4738#post474738 jeslti je to to samý tak si přečti jak to vyřešil esorimrák.

eat meat, do drugs

aktuálně: "out" 2007 *** sklizeno zhuleno: 1st in

http://www.youtube.com/watch?v=p​Sm7BcQHWXk
http://www.youtube.com/watch?v=A​xur5W83znw
to jsou moji lidé

Old Post 22-03-2007 v 22:30 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOORDEE
Nový Člen

Karma uživatele JOORDEE - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 6

ne plisen se zacala sirit v NFT...kde byla tma nejdřív po kostkách a potom po textilii a kořenech....přestože jsem bublal

Old Post 24-03-2007 v 15:58 PM
JOORDEE je offline   Profil uživatele JOORDEE   Find more posts by JOORDEE   Foto galerie člena JOORDEE   Click here to Send JOORDEE a Private Message   Add JOORDEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

já sem koupil toto http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...ial-0_75-l.html
vyčistí to dokonle ale tak za tejden to je zas zelený ...

Old Post 04-08-2007 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5050480 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív