Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pomoc, kytky uz klici a je tu hic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Upozornění Příspěvek č. 1

Mam uz vykliceny seminka a mam i sodikovku a skrin, jenze mam tam teplotu pres 50 stupnu a uz mi tak zahynulu jedno seminka, mam pridelanej jeden vetrak(zdrojovej od kompa), kterej fouka teplej vzduch od sodikovky, ale presto je tam vedro, co s tim mam prosim delat, uz jsem si hledal tady odpovedi, ale nic z toho mi nepomohlo, proto prosim poradte co nejdriv a predem dekuji.

Old Post 04-03-2002 v 19:28 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mommm
Nový Člen

Karma uživatele mommm - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 13 

větrák Příspěvek č. 2

udělej si do skříně díru a nainstaluj tam ještě jeden větrák od kompu.Nejlepší a nejlevnější se mi zdají větráky SUNON.Mají jeden 22W a 180m3/h.Stojí jenom 390Kc. Dá se to normalně zapíchnout do sítě na 230V.Zkús http://www.ges.cz. čus

Old Post 05-03-2002 v 07:33 AM
mommm je offline   Profil uživatele mommm   Find more posts by mommm   Foto galerie člena mommm   Click here to Send mommm a Private Message   Add mommm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 3

Skrin mam 120*40*50(V*S*D), mam tam 150W sodikovku a mam tam par semen Herera a nejakej noname, dnes jsem tam nainstaloval dva maly vetracky z grafny a vzadu jsem udelal diru a jde mi tam z venku cerstvej vzduch. Nahoru diru udelat nemuzu, jinak by mi na to prisli rodice, ale zitra tam dam jeste jeden vetrak ze zdroje, ale nevim zda mam udelat dalsi diru, nebo ho nechat jen tak vetrat., Ted tam misto 60 stupnu mam uz jen 45, ale nevim, zda to zvladne uz jen ten jeden vetracek,aby tam bylo tech 30, tak uvidime.


Taky jsem prisel na skvely stinitko, hned jsem ho koupil, je to plechova forma na nejakou buchtu, ci co, je akorat do me skrine a stalo to jen asi 50Kc.

Old Post 05-03-2002 v 19:28 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 4

je treba udelat jednu nekde v horni casti (te steny, co je ke stene) diru, kam nainstalujes a utesnis ten vetrak, ktery bude odsavat vzduch ze skrine. pak jeste jednu diru dole, aby vsavala chladnej vzduch.. to by melo pomoci

Old Post 05-03-2002 v 19:56 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Pohodička ....... Příspěvek č. 5

a jestli se bojis rodicu, ze by si toho vsimli, tak si pis, ze si toho vsimnou, az ti to pokvete

LEGALIZE IT !!!

Old Post 05-03-2002 v 21:50 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Def
Stálý Člen

Karma uživatele Def - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 53 

Pohodička Příspěvek č. 6

2 Ronson - neboj, jenom te strasej, pokud se budes snazit a budes chytrej, tak ti to nenajdou- taky to mam tajne, ve foru indor/SMRAD mam popsano, jak je to vsechno zkompletovany a do galerie se snayim dat nakres a naky fota. Hodne stesti

Old Post 07-03-2002 v 12:27 PM
Def je offline   Profil uživatele Def   Find more posts by Def   Foto galerie člena Def   Click here to Send Def a Private Message   Add Def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronson
Stálý Člen

Karma uživatele Ronson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 7

Vsem strasne dekuju za odpovedi, nemohl jsem se dostat na net driv, ale ted uz je teplota v poradku, jenze mam v pytli sodikovku, omylem jsem zalozil nove tema, tak si kdyztak prectete diky moc RONSON

Old Post 14-03-2002 v 13:37 PM
Ronson je offline   Profil uživatele Ronson   Find more posts by Ronson   Foto galerie člena Ronson   Click here to Send Ronson a Private Message   Add Ronson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ronson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8813460 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív