Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Bude vyhovovat takyto priestor ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
LuBeQ
Stálý Člen

Karma uživatele LuBeQ - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 8  

h Příspěvek č. 1

h

Naposledy upravil LuBeQ 30-05-2007 v 12:07 PM

Old Post 06-12-2006 v 14:33 PM
LuBeQ je offline   Profil uživatele LuBeQ   Find more posts by LuBeQ   Foto galerie člena LuBeQ   Click here to Send LuBeQ a Private Message   Add LuBeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 2

hochu nevim Vyska 60cm? Podlozka + kvetinace + rostlina + vzdalenost svetla od kytky + osvetleni -> na to ti 60 cm bude stacit jen sotva, urcite to chce alespon 130cm na vysku, musis ale urcit co do toho budes davat, po tom ti muze nekdo poradit zda-li ti ty rozmery budou vyhovovat

world aware :: free party is not a crime

Old Post 06-12-2006 v 20:25 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIX
Stálý Člen

Karma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 619  

Příspěvek č. 3

No fakt je ten že ked tam chceš dať sodík tak to bude asi oničom, ale myslím si že taká 70w sodíkovka by tomu neublížila. Ked si tam chceš dať flóry, alebo úsporky, tak to je úplne v pohode, ja mám box vysoký 34cm a zatial si nesťažujem, aj ked to nieje moc na úrovni. Videl som tu típka čo to mal zavreté v pc bedni a svetlo sodík, tak ale určite to nemal ale 250W. Podla mna je tá skrinka v pohode

legalized marihuana!!!!
Marihuana nieje len droga, je to rastlina z velmi velkým využitím a ludia na celom svete to možno raz pochopia.

Old Post 31-12-2006 v 22:55 PM
LIX je offline   Profil uživatele LIX   Find more posts by LIX   Foto galerie člena LIX   Click here to Send LIX a Private Message   Add LIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

myslim ze jako matkarna ok
jinak dost tezko

Old Post 01-01-2007 v 00:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THE_GAME
Stálý Člen

Karma uživatele THE_GAME - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 5

No já mám ten samý problém jako ty. Chtěl bych znát názory pěstitelů jestli to má cenu. Chci 70w

Kde to člověk nejmíň čeká, vyskočí z příkopu zajíc.

Old Post 01-01-2007 v 14:36 PM
THE_GAME je offline   Profil uživatele THE_GAME   Find more posts by THE_GAME   Foto galerie člena THE_GAME   Click here to Send THE_GAME a Private Message   Add THE_GAME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THE_GAME
Stálý Člen

Karma uživatele THE_GAME - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 6

No já mám ten samý problém jako ty.Skřín mám akorát o něco širší a o něco málo cm vyšší.C htěl bych znát názory pěstitelů jestli to má cenu. Chci 70w

Kde to člověk nejmíň čeká, vyskočí z příkopu zajíc.

Old Post 01-01-2007 v 14:38 PM
THE_GAME je offline   Profil uživatele THE_GAME   Find more posts by THE_GAME   Foto galerie člena THE_GAME   Click here to Send THE_GAME a Private Message   Add THE_GAME to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIX
Stálý Člen

Karma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 619  

Příspěvek č. 7

Ja by som odporučil flóry

legalized marihuana!!!!
Marihuana nieje len droga, je to rastlina z velmi velkým využitím a ludia na celom svete to možno raz pochopia.

Old Post 01-01-2007 v 17:32 PM
LIX je offline   Profil uživatele LIX   Find more posts by LIX   Foto galerie člena LIX   Click here to Send LIX a Private Message   Add LIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5650900 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív