Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Strach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Strach Příspěvek č. 1

Zazili ste uz strach v nahulenom stave ? ...coho sa najviac bojite ?

Old Post 21-10-2006 v 22:42 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 2

Když se to stane, nejvíc se bojim sama sebe. Pak úchyláků, mimozemšťanů, neznámých zvuků, nemocí, války, jízdy stopem, opilých agresivních lidí, divokých prasat a bejků.

Naposledy upravil cosecha 22-10-2006 v 00:32 AM

Old Post 22-10-2006 v 00:17 AM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[walrus]
Stálý Člen

Karma uživatele [walrus] - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 3

ja sa zhuleny celkom dost bojim velkych vysok (asi to bude tym, ze ako maly som sem-tam mal sny o tom ze padam z velkej vysky a velmi rychlo... nuz asi mi podvedomie dava jasne najavo, ze si to nechce vyskusat naostro v reale ), za normalu sa vsak nejak nebojim, aj ked respekt mam (isto si nesadnem na cigarko na kraj 100m utesu, mavajuc nohami vo vetre )

MUHEHEHE !!!

Old Post 22-10-2006 v 00:28 AM
[walrus] je offline   Profil uživatele [walrus]   Find more posts by [walrus]   Foto galerie člena [walrus]   Click here to Send [walrus] a Private Message   Add [walrus] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

jo, já mam divokou fantazii, která vytváří imaginární strachy všude kolem mě. ale jenom občas. někdy můžu jít temným lesem sám úplně vklidu a jindy si tam všude úředstavuju lesní zvěř která na mě útočí. taky se bojim divočáků a bejků (no, bejt v ohradě přímo s nima a přehazovat tam kůru, stádo bejků pět metrů od sebe...no nic moc)

walrus: hele, to s tim padáním ve snech mam taky, ale jenom občas...vždycky je to záblesk padam a v okamžiku dopadu se probudim úplně zpocenej

Old Post 22-10-2006 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 5

neonacistov....

Old Post 22-10-2006 v 11:29 AM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 6

bonkwodny - tych sa neboj...to su curaci

Old Post 22-10-2006 v 12:35 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

na nácky jsem vlastně zapomněl, těch se bojim taky.

TOXIKOMANe, jsou to čuráci, a proto se jich bojim. Kdyby měli něco v hlavě, ostatní lidi by netloukli.

Old Post 22-10-2006 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 8

Mnooo...asi máme podobný strachy a fóbie ...Náckové,větší skupina špatně hledicích romů,ve snech pády...někdy se mi taky stane že ve snu nemůžu běžet(jestli je to nějak spojený s tím,že jsem byl atlet na docela vysoké výkonové úrovni??)...jinak procházka temnou noční krajinou ve zhulenosti mi nějak zvlášť porblémy nedělá...ale radši chodim takovýma místama ožralej..to jsou emoce stranou a svaly kupředu ..spíš mi nezbyde čas se soustředit na nic jiného než na chůzi

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 22-10-2006 v 13:34 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 9

Já když jdu zhulená, tak se někdy hrozně bojim, že třeba za chvili budu přecházet přes silnici a neuvědomim si to a srazí mě auto...A někdy vidimv každým člověkoj co jde proti mě nácka a radši vždycky přejdu na druhou stranu

Old Post 22-10-2006 v 15:22 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Young.Buck
Stálý Člen

Karma uživatele Young.Buck - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 10

Já když sem zhuleny tak mam srach třeba z lidi co sou semnou a oni to ještě ktomu vi tak mi dělaji upe šilene stavy...dycky se na mě upe hnusně dívaji dělaji ruzne ksichty atd...mam dycky upe strach )

Old Post 22-10-2006 v 15:37 PM
Young.Buck je offline   Profil uživatele Young.Buck   Find more posts by Young.Buck   Foto galerie člena Young.Buck   Click here to Send Young.Buck a Private Message   Add Young.Buck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 11

Young.Buck
to aj ja ale iba z jedneho clena nasej spolocnosti stale si myslim ze mi nieco chce urobit pac je strasne agresivny ked je zhuleny(totalne nechapem preco)

Old Post 22-10-2006 v 16:45 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmoud [IRL]
Stálý Člen

Karma uživatele cmoud [IRL] - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 12

sem jednou videl chalosa co plakal ze nema oci

Old Post 22-10-2006 v 17:04 PM
cmoud [IRL] je offline   Profil uživatele cmoud [IRL]   Find more posts by cmoud [IRL]   Foto galerie člena cmoud [IRL]   Click here to Send cmoud [IRL] a Private Message   Add cmoud [IRL] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C00l_D@e
Stálý Člen

Karma uživatele C00l_D@e - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 13

vcera jsem se bal kalhot, ktery byly hozeny pres zidli a ja si na tu zidli vystrcil nohu z gauce kde jsme lezeli s mladou....a najednou jsem ucitil na ty noze neco chladivyho...a mel jsem pocit ze po me neco leze...strasne jsem se lek...pak jsem si uvedomil ze to jsou kalhoty, ale nejak jsem si rikal,ze je to strasne hezky takhle se bat kalhot a tak jsem ten strach zivil...a strasne jsem se bavil...az mlada vstala a ty kalhoty hodila nekam pryc...uz nemohla vydrzet, to moje kecani jak po me lezou kalhoty a jak se jich bojim

Vesmír je nekonečně dimenzionální prostor.
Podstata všeho je v ničem.
Čas neplyne lineárně.

Old Post 22-10-2006 v 20:07 PM
C00l_D@e je offline   Profil uživatele C00l_D@e   Find more posts by C00l_D@e   Foto galerie člena C00l_D@e   Click here to Send C00l_D@e a Private Message   Add C00l_D@e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

jedině ze sebe.. a nejen zkalenej... posledni dobou stale com dal vic

Old Post 22-10-2006 v 23:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Sůva z nudlí
nahulená mít strach?


ZE ZUBAŘE!


Zubaře se bojim v libovonlym stavu. Zubař mě děsí víc než všichni náckové a komunisti (včetně ČSSD) dohromady.

Old Post 23-10-2006 v 10:22 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

zubar je bez debat. stejne tak strach z vejsek.
nejvetsi strach ale mam ze me nekdo nekde na strýtu rozslape na sracky, v horsim pripade z trvalejma nasledkama. proto sem paranoidni, proto se ozbrojou a proto se snazim ziskavat infa o zpusobech a taktikach boje. efektivniho - zakerneho.
jinak sem bezkonfliktni, ale nikdy se nesmi stat ze me nekdo takle rozslape. to budu raci vrah.

Old Post 23-10-2006 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4523570 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív