Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » my first indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
amanes
Nový Člen

Karma uživatele amanes - 81% PěstitelskáKarma uživatele amanes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 16  

Obecné my first indoor Příspěvek č. 1



Cus groweri a growerky.... tak jsem se konecne zaregistroval!
I kdyz uz navstevuji tyto stranky delsi dobu az ted jsem se rozhodl registrovat a podelit se s vami o moji radost. Je mi 23 Outdoory pestuji tak 6 let, indoor letos poprve a uplne me to dostalo! chodit se na kyti kazdej den koukat a davat jim tu nevetsi peci a lasku. MUHEHE



Takze strucne zakladni info:

svetlo - sodik 250W Osram

kyti z rizku co jsem dostal od kamose, zatim na zkousku 3ks, 2 ruzne modely....top44(vybornej sladak) a to druhy je nevim co..

jedou v hline takze klas. zahradnicky substrat + Biosupermix od Plargonu

jediny hnojky co jsem pouzil na rust ten zminovanej Plargon a na kvet Terra Flores (Canna)

Jelikoz nemam skrin ale super spajz, zatim sem neresil odtah (nechavam pootevrene dvere) a cirkulaci vzduchu zajistuji 3 PC vetracky. (pozdeji 1 PC a ty dva nahradi jeden velkej stolni)

To by bylo zatim asi vse.... prikladam ilustracni foto

Naposledy upravil amanes 07-06-2006 v 12:24 PM

Old Post 06-06-2006 v 14:31 PM
amanes je offline   Profil uživatele amanes   Find more posts by amanes   Foto galerie člena amanes   Click here to Send amanes a Private Message   Add amanes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amanes
Nový Člen

Karma uživatele amanes - 81% PěstitelskáKarma uživatele amanes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2



ty vetsi schnicle jsou ToP44

Naposledy upravil amanes 07-06-2006 v 11:46 AM

Old Post 06-06-2006 v 14:52 PM
amanes je offline   Profil uživatele amanes   Find more posts by amanes   Foto galerie člena amanes   Click here to Send amanes a Private Message   Add amanes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amanes
Nový Člen

Karma uživatele amanes - 81% PěstitelskáKarma uživatele amanes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 3





Jelikoz kyti jsou v soucasne dobe ve fazi kvetu 14 dni pred finishem, pridam dalsich par foto. Jak si muzete vsimnout, pro ohybani vetvicek jsem pouzil rucni metodu dratkovani, ktera se vyborne osvedcila!

Old Post 06-06-2006 v 14:54 PM
amanes je offline   Profil uživatele amanes   Find more posts by amanes   Foto galerie člena amanes   Click here to Send amanes a Private Message   Add amanes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amanes
Nový Člen

Karma uživatele amanes - 81% PěstitelskáKarma uživatele amanes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4



kratce po prepnuti na 12/12

Naposledy upravil amanes 06-06-2006 v 15:41 PM

Old Post 06-06-2006 v 15:14 PM
amanes je offline   Profil uživatele amanes   Find more posts by amanes   Foto galerie člena amanes   Click here to Send amanes a Private Message   Add amanes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amanes
Nový Člen

Karma uživatele amanes - 81% PěstitelskáKarma uživatele amanes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5



zanedlouho se dostavil, zatim jediny problem...... a to TRASNENKY!
Musky se tam vyskytovali jiz drive ale myslel jsem si ze by to kytickam nemuselo nak extremne vadit - CHYBA!! Nechal jsem to zajit zbytecne daleko. No okamzite jsem koupil chem. postrik (talstar) a dal jim co proto! Jenze ty mrchy se lihnou z hliny kde maj larvicky, takze se mi je do dneska nepodarilo uplne vyhladit a sem tam se jeste nekjaka mrska vyskytne.

Na ukazku davam foto listu napadenyho trasnenkama.

Naposledy upravil amanes 07-06-2006 v 12:29 PM

Old Post 06-06-2006 v 15:26 PM
amanes je offline   Profil uživatele amanes   Find more posts by amanes   Foto galerie člena amanes   Click here to Send amanes a Private Message   Add amanes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amanes
Nový Člen

Karma uživatele amanes - 81% PěstitelskáKarma uživatele amanes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6




Aktualni stav kytiii...... podotykam ze tam jsou jen 3 (a malej pozdni mrzacek)

budu se tesit na vase ohlasy a rady

Old Post 06-06-2006 v 18:05 PM
amanes je offline   Profil uživatele amanes   Find more posts by amanes   Foto galerie člena amanes   Click here to Send amanes a Private Message   Add amanes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 7

hm je to úúúúlet!! fakt good

Old Post 07-06-2006 v 06:41 AM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 8

Heavy nice, TOP44 velmi kvalitní odrůda taky ji mám rád

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Old Post 07-06-2006 v 11:11 AM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amanes
Nový Člen

Karma uživatele amanes - 81% PěstitelskáKarma uživatele amanes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 9

no uz se tesim jeste jsem nechutnal

Old Post 07-06-2006 v 11:51 AM
amanes je offline   Profil uživatele amanes   Find more posts by amanes   Foto galerie člena amanes   Click here to Send amanes a Private Message   Add amanes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golum
Nový Člen

Karma uživatele golum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10

Porada jdu to vyzkouset taky

Old Post 07-06-2006 v 15:48 PM
golum je offline   Profil uživatele golum   Find more posts by golum   Foto galerie člena golum   Click here to Send golum a Private Message   Add golum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amanes
Nový Člen

Karma uživatele amanes - 81% PěstitelskáKarma uživatele amanes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11







Po kratsi odmlce prinasim o5 nejake aktualni foto. Kyti uz jsou temer zraly, hnojky samo vysazeny, pockam tak jeste par dni a finito.

Uz sem pekne natesenej, fpondeli zandam statnice (tedy doufam) a pak si budu pekne vykurovat

1) Makro neznameho modelu
2, 3, 4) Nadnerny paldy ToP44ky
5,6) Celkové pohledy - ToP44 vice vzadu




Jinak se mi zda ze to stale nabyva, takze se mi to sklizet nechce, okolnosti uz me k tomu ale bohuzel tlaci. Muzu jim dat jeste max 5dni, coz si myslim ze bude bohate stacit. Na kvet sem prepnul 1.kvetna, budou to tedy akorat 2 mesice.

Tot asi vse nevim co bych jeste dodal, mejte se fajn a fpondeli mi drzte palce

Naposledy upravil amanes 24-06-2006 v 19:39 PM

Old Post 24-06-2006 v 12:48 PM
amanes je offline   Profil uživatele amanes   Find more posts by amanes   Foto galerie člena amanes   Click here to Send amanes a Private Message   Add amanes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 12

tipuju 93g
je to fakt nadhera jen smekam a tise zavidim

Old Post 29-06-2006 v 20:20 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 13

tak ja si myslim ze toho bude vic...mas to krasny jen tak dal,mozna si tam mohl hodit o kyticku dve navic

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 30-06-2006 v 21:08 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amanes
Nový Člen

Karma uživatele amanes - 81% PěstitelskáKarma uživatele amanes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

Díky kucí, sem sam zvedavej kolik toho bude(ja tipuju 125g tak uvidive ), kosit se bude az zitra. Jeste sem pak hodim par final fotos a tu vahu.

Naposledy upravil amanes 02-07-2006 v 19:52 PM

Old Post 02-07-2006 v 19:46 PM
amanes je offline   Profil uživatele amanes   Find more posts by amanes   Foto galerie člena amanes   Click here to Send amanes a Private Message   Add amanes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 15

tak co???jeste to neni suchy ci co???aaaamuhaha uz se tesim jak si dopadl

Old Post 08-07-2006 v 23:04 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amanes
Nový Člen

Karma uživatele amanes - 81% PěstitelskáKarma uživatele amanes - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 16




Tak kyti uz krasne proskchly, bohuzel jsem nesehnal vahu, takze vim prd kolik toho je.
Na zaver par ilustracnich fotek.

Old Post 12-07-2006 v 15:31 PM
amanes je offline   Profil uživatele amanes   Find more posts by amanes   Foto galerie člena amanes   Click here to Send amanes a Private Message   Add amanes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2020 - FAIR SEEDS test indoor - 0 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0304200 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív