Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » gws, 400w, pasivehydro, cocos - prvni pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

gws, 400w, pasivehydro, cocos - prvni pokus Příspěvek č. 1



chci se tu podelit o svuj prvni radny pestitelsky pokus, predem upozornuju ze nejsem zadny perfekcionista...

mam to v normalni skrini nejakych 60 x 110 x 170 s tim ze to nemam uplne zaplneny takze vyuzivam nejakych 60x80 ... nestihal jsem ..

inspirovan malcomem jsem pouzil pasivehydro kvetniky fantazia, nakoupil kokosvy brikety, perlit a vermikompost. smichal dohromady a zapichal do toho mirne zanedbane rizky, byli dlouho pod poklickou ...

pro zacatek jsem pouzil hnojeni slozeny z wuxal normal, vermesfluid, bioalgen ... nicmene uz jsme dokoupil zajimavejsi krmeni ...

na svetlo je pouzity 400w plantastar na kvet, a 250 mh na rust

vetrani, tady mam asi mirne kontroverzni setup ale funguje takze zatim neminim moc menit - behem rustu nebyl zadny vetrak, jenom diry ve skriny a po prepnuti na kvet se kupodivu drzela i bez vetraku na cca 30stupnich nicmene jsem zapojil k jedny dire nahore ve skrini maly pc vetracek, teplota je ted mezi 25-28stupnu s cimz jsem spokojeny. uvnitr zadny vetrak neni, mozna doplnim, kdyz bude potreba.

taze ted uplodnu najaky fotoz..jsou s nima nejake problemy takze, snad to vyresim

Naposledy upravil mettatron 13-12-2005 v 13:51 PM

Old Post 13-12-2005 v 13:04 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 2

fota.....a....

Naposledy upravil fakundo 13-12-2005 v 13:30 PM

Old Post 13-12-2005 v 13:15 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 3



po par dnech jsem dosadil zbyvajici dva truhliky takze celkem 4.

vlhkost jsem vyresil nejdrive tak ze jsme zapichal do truhliku,kokosu maly dratky na ne hodil mikrotenovou folii a jednou, dvakrat denne pod to fouknul rozprasovacem. naprosto dostatecny dokud se kyticky nezacnou rozrustat...

pak sem chte nechte pouzil zvlhcovacku, kerou mam pro sebe ale kyticky si ji uzivaly vic..

jo jinak tam ma kool trubku, bez zapojenyho odfuku protoze teplota nebyla problem...je to v normalni mistnosti, zadnej sklep..cekal jsem ze to bude horsi ale celkem pohoda...

Naposledy upravil mettatron 13-12-2005 v 14:16 PM

Old Post 13-12-2005 v 14:02 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

6/18 Příspěvek č. 4



tady jsou dalsi fotky, je to sesty den v rustu, po presazni..byl jsem na ne nateseny a popohanel jsem je takze asi proto rostly ...

snazil jsem se je nejakym zpusobem obybat aby trochu zhoustly, tady ty fotky jsou kdyz jsem zkousel ohybany dratky .... coz neni spatny ale ani ne nejaka velka zabava, najednou sem jich potreboval moc a pak zacali vypadavat ... takz jsem se na ne dal vyprdnul

Naposledy upravil mettatron 13-12-2005 v 19:24 PM

Old Post 13-12-2005 v 14:12 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

13/18 Příspěvek č. 5



takze takle si pokracovaly kyticky dal, stala se mi jedna nehoda, teda tri nedohy ... kdyz jsem se vykaslal na dratky tak jsem se je snazil ohybat tak nejak rucne a podarilo se mi zlomit u trech ..hlavni vyhonek a tedka zpetne muzu rict z oproti tem ktery byli bez tohodle zalomeni je znat obrovskej rozdil, jsou polovicni....takze pro me plyne zaver ze kdyz to ma rychle a effektivne rust neni uplne idealni zastipovat hlavni stonek..je lepsi to zahnout, ohnout ale nerezat..

Naposledy upravil mettatron 13-12-2005 v 18:25 PM

Old Post 13-12-2005 v 14:24 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 6

dalas

GWS, Great White Shark tak nejak sa to pise ,400w, pasivehydro, cocos - prvni pokus

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 13-12-2005 v 15:24 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

16/18 Příspěvek č. 7



dalas - presne tak, great white shark - je to jedna z novejsich odrud, vice indica, vyssi obsah thc, slusna uroda - jak to bude vypadat v realu ale uvidime..

tady je par dalsich fotek, posledni z rustu .. nerostlo to moc dlouho ale ve skrini moc mista neni tak jsem to prepnul trochu driv.

taky jsem zvazoval jestli mam jit do scrogu nebo ne .. se scrogem je trochu prace navic ale duvod proc jsem ho nakonec vyrobil bylo i to ze zatim nemam ve skrini vetracek ktery by utuzoval kytky a scrog sit teda bude slouzit i jako opora.....stejne bych to nakonec asi musel privazovat.


zitra konci rust na mh a prepinam na kvet - rust tedy trval 17 dni u krajnich kvetniku / u prostrednich to bylo nejakych 14 dnu

Naposledy upravil mettatron 03-01-2006 v 14:18 PM

Old Post 13-12-2005 v 18:23 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

2/12 Příspěvek č. 8



vyrobil jsem to ale krasnou sitku ze jo? ...to je diky moji lenosti, takle to vyrobit trvalo asi stejne jako nekde schanet pletivo ... je fakt ze to neni uplne perfetoooozo ale zatim to drzi a vyhoda je ze se ty jednotlivy snurecky daj posouvat kdyz je potreba...taky se daj dodavat nebo naopak ubirat provazky podle potreby.

kytky ktery zacali rust o neco driv jsem soupnul na kraj kde maj trochu vic mista. fakt mi dost prekvapuje jakej rozdil udelal ani ne tyden..

Old Post 13-12-2005 v 18:53 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 9

vypada to krasne tie fotky mi pribadaju ako zo zahrobia take tajomne paradicka K+

A skus na kazdu vetvicku ked ju budes chcet ohnut zakvacit stipec alebo kup v shope kolienka na ohybanie

a nebude problem s tou sietkou ja by som ju dal do nejakeho ramu aby sa s nou dalo hybat hore,dole a tak

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 13-12-2005 v 19:00 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

12/12 Příspěvek č. 10




tak takle to vypadalo po nejakejch deseti dnech....

pri prepnuti na kvet jsem mel v planu pouzivat obmko a doplnit to mozna necim specialnim..ale kdyz jsem podruhy zalil obmkem zjistil sem ze pekelne smrdi a takze v obave z toho jak se puch bude vyvijet - v tech pasivehydro kvetnicich na dne voda stoji, neni tam videt a kdo vi by se delo dal ...

taakze jsem zalovil a vybral sem nasledujici chutovciciky grow, bloom a topmax od biobizz, k tomu jeste phytamin ... no kdyz ho maj vsici ale zrovna ten mi prijde celkem drahej na to co umi takze premejslim co misto nej...jinak to od biobizzu je ciste bio, tzn v podstate ze kdyby ste si nejakym omylem v noci spletly lahve a napili se grow roztoku nic zasadniho se dit nebude...kamosovi se to povedlo a nic

Old Post 13-12-2005 v 19:21 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 11

pěkný ..jen bych nepodceňoval tu cyrkulaci vzduchu. není to jen o tom, že hezky rovnoměrně rozptýlíš teplotu v pěstírně, ale taky kvůli plísni. když se ti tam nebude hýbat vzduch, máš hodně blízko k problémům s plísní.
to samé platí o výměně vzduchu..

smrťák

Old Post 13-12-2005 v 19:49 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 12

matko ...jj, ty snurecky, myslel sem si ze to neprojde bez komentare .. nahoru a dolu se to posouvat nemsusi, to je v pohode, bal jsem se toho aby se ty snurecky moc nezvedali, diky tomu ze i ty bocni jsou jenom snurecky. zatim to vypada ze i bez ramu je to v pohode. je to trochu pruzny, to urcite ale jinak to celkem drzi...no jeste uvidim.

jinak mam radost ze se libeji, kyticky..zahrobni jo? no mozna


co se cirkulace uvnitr tyce, plisne se bojim, proto nerikam ze vetrak nepridam ale zatim tam neni....ted to uplne nutny neni a jestli se zacnou delat poradny palicky tak ho pridam, to kazdopadne....nebo vymslim co s tim, pri my lenosti...

Naposledy upravil mettatron 13-12-2005 v 20:48 PM

Old Post 13-12-2005 v 20:30 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 13

Faajn grow .
Prosim tě,o kolik se ti ty GWS po přepnutí vytáhli?

Old Post 13-12-2005 v 21:32 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 14

hele to ti tezko povim, jak to narustalo tak sem to cpal pod sitku aby se to zaplnilo a ted aktuelne je to celkem plny takze to uz nechavam rust nahoru...udelam neajky dalsi fotky...odhadem hodne hrube cca pet centaku (star kvetu, vuci tem poslednim fotkam, ted budou dalsi a tam je to vic)... a taky musis mit napameti ze jsem kytky polozil skorem vertikalne aby misto hlavniho vyhonku rostly bocni vyhonky, takze hlavni narust byl na bocnich ktery ted rostou nahoru...no zkusim to vyfotit nejak odspodu aby bylo videt co mam na mysli...

kurnik neco sem potreboval vedet a ted se mi to ouplne vyparilo......co to sakra...jooo uz to mam, momentalne mam kool trubku nejakych 20-25 cm daleko - jaky na to mate nazor? muze se jeste bliz, nebo dal? teplota je myslim v pohode ale prijde mi ze kdyz to dam bliz je to svetlo uz dost nerovnomerny....tak jak???

hm tak sem prave zjistil ze sem kyticky zalil uz potreti desetinasobnou davkou pk13/14 ... kurnajs ... taky ty pomery nemuzou psat furt stejny...kdo si ma vsinmou ze to neni na 1L ale na 10L.....grrr ...tak drzte palce...jedu na den dva pryc takze sem naplej jestli az prijedu nebude z nich kompost ...

Naposledy upravil mettatron 13-12-2005 v 23:11 PM

Old Post 13-12-2005 v 22:04 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 15

vypada to ze kyticky desetinasobek pkcka vydrzeli a aby to nemeli tak jednoduchy, vypadnul mi casovac - zkurvena nemecka sracka - ...a byli celej den bez svetla a jeste tam byla zima nejakejch 10 stupnu..snad je to moc nezabrzdi..fotky chystam.

Old Post 15-12-2005 v 21:05 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šiška-skunku
Stálý Člen

Karma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 16

ty kyticky wypadaj krasne muzu se zeptat gde si sehnal takle hezky a zdrawi rizky ? wlastni wyroba ? priste bych chtel pestowat taky GWS tak prosim porad

Smoke that more !

Pestuju, nevyrabim SMRT !!

Shishka's SOG 400W Plantastar

Old Post 16-12-2005 v 10:06 AM
šiška-skunku je offline   Profil uživatele šiška-skunku   Find more posts by šiška-skunku   Foto galerie člena šiška-skunku   Click here to Send šiška-skunku a Private Message   Add šiška-skunku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6753520 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív