Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » najnovsi clen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Janco
Nový Člen

Karma uživatele Janco - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 5  

Pohodička najnovsi clen Příspěvek č. 1

zdar old school growers.

Som tu novy, po nejakej dobe ked bol problem sa zaregistrovat som sa dockal,
napisal som esej o prirodnom zdroji CO2 pre indoor a hosi admini mi poslali na oplatku registracny kod, tymto im chcem podakovat.

Volam sa janco mam 24 rokov hulim 10 a som zo slovenska.

Este by som sa chcel opytat novych clenov aku formu novej registracie vyuzili.

Naposledy upravil Janco 09-04-2006 v 19:52 PM

Old Post 08-04-2006 v 19:08 PM
Janco je offline   Profil uživatele Janco   Find more posts by Janco   Foto galerie člena Janco   Click here to Send Janco a Private Message   Add Janco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 2

zdravim Janco, necht se ti u nas libi. precti si poradne at vis na co co a jak. vse na co mas otazky se uz odpovedi nasli, ted se jen hrabeme v detailech. predne zkus HLEDANI, to ti usnadni pobyt tu.

PEACE

edit: predne si preci thread http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21344 od clena Drevo-Kocur, pomuze ti v zacatcich

!

Po pár letech zpět.

Naposledy upravil Lahvan_FlaskiCZ 08-04-2006 v 19:18 PM

Old Post 08-04-2006 v 19:11 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janco
Nový Člen

Karma uživatele Janco - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

dik lahvan, ja to tu uz tak trochu poznam, chodim sem uz dlhsie.

Ps: dik za ten thread od drevokocura

Old Post 08-04-2006 v 20:56 PM
Janco je offline   Profil uživatele Janco   Find more posts by Janco   Foto galerie člena Janco   Click here to Send Janco a Private Message   Add Janco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 4

Vitam te Janco at je Grower pravou rukou pri vedeni slecen k zivotu

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 08-04-2006 v 21:32 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janco
Nový Člen

Karma uživatele Janco - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5


Dik za pekne privitanie groweri, je to tu fakt super.


To Moje: tu su nejake slecny, ktore sa k zivotu urcite maju.

Old Post 09-04-2006 v 16:08 PM
Janco je offline   Profil uživatele Janco   Find more posts by Janco   Foto galerie člena Janco   Click here to Send Janco a Private Message   Add Janco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kytecka
Nový Člen

Karma uživatele Kytecka - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 6

..no tak zdarek lidi..ja som dostal kodik za esejik ktora bola uplne len o zivote maldeho cloveka spravena za 10 minut...som tu hlavne kvoli rozkosi kochat sa na tie vase kytecky a nieco mozno ku koncu roka prispejem...vela stastia a nech kytecky rastu ako rastiem aj ja....hahah..

...vela ludi robi veci ktore robit nema, a preto robme veci ktore robit mame...

Old Post 02-05-2006 v 11:02 AM
Kytecka je offline   Profil uživatele Kytecka   Find more posts by Kytecka   Foto galerie člena Kytecka   Click here to Send Kytecka a Private Message   Add Kytecka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shlukmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Shlukmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 7

ja som napisal esej o tom ako som zmaturoval na same jednotky pointa bola v tom ze som setkym dokazal ze sa to da denne hulit a zmaturovat na same:-)
(ale co si povieme stastena sadla na blbca???):-)

Old Post 15-06-2006 v 21:08 PM
Shlukmaster je offline   Profil uživatele Shlukmaster   Find more posts by Shlukmaster   Foto galerie člena Shlukmaster   Click here to Send Shlukmaster a Private Message   Add Shlukmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Payo
Nový Člen

Karma uživatele Payo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

Zdar lidi, neměl sem moc času na napsani eseje, protože si zařizuju nějaké bydlení pro kytky, ale jak budu mít čas, tak to určitě něco přínosného pošlu... ted procházím celé grower forum a hledam další a další informace o indoor pěstování a tak....
BTW: Je lepší kupovat seminka ze seeds banky nebo od nějakého týpka co je prodává v bazaru(nebo na tomhle foru)??

Payo

Old Post 19-06-2006 v 18:23 PM
Payo je offline   Profil uživatele Payo   Find more posts by Payo   Foto galerie člena Payo   Click here to Send Payo a Private Message   Add Payo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shlukmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Shlukmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 9

je tu vela ludi ktory ponukaju seeds...ked si to tu trochu pocitas najdes reakcie napr. od xxx som kupil pohodicka vsetko prebehlo ok a neoje*al ma....tak od tych je to pohoda a lacnejsie a rychlejsie nez v seedshopoch

Old Post 20-06-2006 v 16:52 PM
Shlukmaster je offline   Profil uživatele Shlukmaster   Find more posts by Shlukmaster   Foto galerie člena Shlukmaster   Click here to Send Shlukmaster a Private Message   Add Shlukmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2015 - nový člen - 4 odpovědí
29-03-2015 - novy clen - 0 odpovědí
26-05-2013 - nový člen - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3209380 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív