Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Prosím pomoct!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Dotaz Prosím pomoct!!! Příspěvek č. 1

Zdraví všechny,mám takový problém se světlem.Koupil jsem si sodíkovou lampu nebo spíš reflektor,ale každopádně určenou pro pěstování,ale ona se jednoho dne rozhodla,že přestane svítit,mrška.Po prozkoumání lampy elektrikářem jsem se dozvéděl,že odešla výbojka. A v tom je právě ten problém... Aťjsem se na netu koukal, jak se koukal, tak jsem nikde nemohl sehnat 150w sodíkovou výbojku s paticí K4 tzn. bez závitu. Můžete mi někdoprosím poradit kde by se dala sehnat???
díky předem

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 07-09-2005 v 19:38 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECHO
Stálý Člen

Karma uživatele ECHO - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 2

Ty voe co to mas za lampu???tez sem se dival uplne vsude a take sem nic nenasel.Proc se nepodivas tam kde si ji sehnal predtim?

Old Post 07-09-2005 v 19:45 PM
ECHO je offline   Profil uživatele ECHO   Find more posts by ECHO   Foto galerie člena ECHO   Click here to Send ECHO a Private Message   Add ECHO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 3

právě že jsem tu webovku zapomněl... ale možná, že vám někomu něco řekne, že ta patice má taky označení RX7s...

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 08-09-2005 v 19:16 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vata
Stálý Člen

Karma uživatele vata - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 4

taky jsem sodikovku s takovou patici nenasel.jedine metalhalogenid[dobry na rust].www.narva.cz - mh.150w.rx7.

Old Post 09-09-2005 v 07:16 AM
vata je offline   Profil uživatele vata   Find more posts by vata   Foto galerie člena vata   Click here to Send vata a Private Message   Add vata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raketopes
Stálý Člen

Karma uživatele Raketopes - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 5

Tak vymen patici za klasickou E-40,ale dá to práci

Old Post 06-11-2005 v 15:53 PM
Raketopes je offline   Profil uživatele Raketopes   Find more posts by Raketopes   Foto galerie člena Raketopes   Click here to Send Raketopes a Private Message   Add Raketopes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-03-2006 - Prosim o Pomoc - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5353740 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív